Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

PIEDZĪVOJUMI

 

 

Gaujas bāziens "Dream Team" kajakā

Raivo Šulcs., 04.10.2005

Komentāri

 

1..10 | 11..13

<< Atpakaļ pie raksta

 

Agris

10.10.2005

18:57

Nē, ar sportu man tomēr nav nekāda sakara. Un arī teikt ka alkoholam ar tūrismu ir pieņemamāks "sakars" laikam nevar. Salīdzinājums nevietā.
Attiecībā uz sporta ārstiem un treneriem ir tā, ka "nauda nesmird". Tur, kur no rezultātiem ir atkarīga nauda vai liela nauda, runāt nenākas, ķīmija ir visur, bet runājot par bērnu un jauniešu sportu un sporta skolām un tur strādājošo personālu, jāsaka ka Raivo novērojumi būs novecojuši. Atbildība par audzēkņu veselību šodien ir daudz augstāka (vismaz cik man ir zināms par airēšanu). Ar stimulatoriem nevienu augošu sportistu nebaro, citādi tie vienkārši lieli neizaug! Neviens treneris nav sev ienaidnieks. Sīkāku ieskatu par to, ko un kā, var gūt piesakoties Campo grupu vadītāju kursiem, kuros ir medicīnas un veselīgas pārtikas sadaļa un enerģijas atjaunošanas veidi sporta un ekstrēmo sacīkšu laikā.
Attiecībā uz alkohola īpašo pozitīvo ietekmi uz dažiem, kuriem šķiet, ka lietas ar šo substanci risināmas individuāli un nekas nav noliedzams, ja ir labi - mans viedoklis: ja alkohols slodzes laikā izraisa pozitīvas izjūtas - enerģijas pieplūdumu, stresa mazināšanos, roku nedrebēšanu u.c. tamlīdzīgus efektus, tad ir runa par subjektu, kuram ir izveidojusies šāda veida atkarība. Veselam cilvēkam no alkohola uzņemšanas labākajā gadījumā nepaliek sliktāk (iet runa par fizisku slodzi). Ja minētos pozitīvos efektus izjūtam, ir pamats runāt par vismaz vieglām problēmām ar zaļo pūķi. Atsauksmes uz sirds miokarda slimnieku tonizēšanu, vai pat par konjaciņu mammām pēcdzemdību periodā ir nevietā, jo tur ir runa par pavisam citiem procesiem un apstākļiem.
Nedariet tā kā dara Šulcs! Tas nav kruti. :)

Šulcs

10.10.2005

20:51

Vasjox - žetons, kā parasti, bet diez, kur tu viņus visus glabā? :)

vasjox

13.10.2005

14:48

Ja runājam par bērnu sporta skolu audzēkņiem, tad Agra "Nedariet tā kā dara Šulcs! Tas nav kruti. :)" ir 100% pareizi un vietā. Taču, ja runa iet par cilvēkiem , kuriem sportiskais rezultāts nav prioritāte, bet vairāk gribas izbaudīt atmosfēru vai pārbaudīt sevi, tad es ieteiktu vadīties pēc savām izjūtām. Man personīgi alkohols lielas slodzes gadījumā dod īslaicīgu pašsajūtas uzlabojumu pēc kura nāk vēl dziļāks "lūziens". Tāpēc slodzes laikā alko nelietoju (mazās devās:), taču pēc finiša kādi grami 50 palīdz atslābināties.

 

1..10 | 11..13

<< Atpakaļ pie raksta

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:
E-pasts: (nav obligāts)
Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Tēmas > Piedzīvojumi > Raksts > Komentāri

Lapu uztur: Inno.web