Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

PIEDZĪVOJUMI

 

 

Par VÕHANDU maratonu bagātāks

Kārlis Čoka, 19.04.2009

Komentāri

 

1..6

<< Atpakaļ pie raksta

 

Jānis Balodis

20.04.2009

09:30

Jā, laika maiņas sagādāja dalītas emocijas. Brīžiem tāda krusa kapāja ka vienīgais kas atlika bija ieurbries ar skatu kajaka bruncī, jo sāp, kad krusas graudi pa seju sit. Ak kāgan es sapņoju par cimdiem, ne jau tapēc ka uz rokām finišā saskaitīju 9 labas rulznas, bet gan tapēc ka katru no tiem sniega un krusas uzplūdiem pavadīja aukstuma krampji pirkstos.
Vējš finiša atsnē bija skarbs, bet bija jau vienalga, jo no pērnā gada atcerējos ka finišs tepat vien ir :)

PL

21.04.2009

00:20

Forši iespaidi, paldies Kārlim par rakstu. Katram jau noteikti likās savādāk, bet vismaz man tās trakās aukstās vēja brāzmas pirms Peipusa bija pilnīgs jaunums. It kā sausais ledus būtu pie sejas pielikts. Es nezinu kāpēc, bet laiva atteicās iet pret tādu vēju, tā ka brīžam iestājās absolūta bezpalīdzība. Mārcis ar Ervīnu ir superstāri, šitādu rezultātu uztaisīt, vienkārši prieks.

mARIS

21.04.2009

09:04

Par veja brazmam ka nu kuram. Man piemeram pat loti patika. Tu cilveks peksni saproti kapec tev ir juras kajaks un sajuti, ka aire. Un ir tacu tik jauki 2km gara gabala iekabinat kanoe (kuru vienkarsi iepus meldros) pa kadu kilometru vai vairak
Krietni sarezgitak bija brizos, kad pec sniega/lietus slapjajaas briles atspid saule un tu neredzi pilnigi neko un megini orienteties tikai pec priksa ziboso airu galiem

Marchello

21.04.2009

10:54

Andri, Paldies!
Šeit vēl bildītes:
http://nagi.ee/photos/Pirgo/sets/194761/

Marchello

11.09.2009

19:26

Nupat kā iegādājos igauņu samontētu filmu. Dikti jau gribējās sevi ieraudzīt, bet nekā.. Peldētāji gan var sevi ievērtēt no dažādiem rakursiem:)

:)

12.09.2009

06:59

Laikam būsi tik ātri braucis ka kameras "acss" tevi nespēja fiksēt! ! ! ! ;)

 

1..6

<< Atpakaļ pie raksta

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:
E-pasts: (nav obligāts)
Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Tēmas > Piedzīvojumi > Raksts > Komentāri

Lapu uztur: Inno.web