Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

PIEDZĪVOJUMI

 

 

Ar airi Kaukāzā

Edgars Andersons, 29.10.2007

Komentāri

 

1..6

<< Atpakaļ pie raksta

 

runatajs

30.10.2007

13:59

Vairak bildes vajag.

muceks

30.10.2007

15:10

Izlasiju visu stastu viena piegajienja, tiesam labs un aizraujoshs, zel tik ka maz bildes no ta pasakuma, a ta fantastiski.

Dobrič

09.11.2007

10:37

Es šito lasu jau trešo rītu pēc kārtas un arvien atrodu jaunas pērles. No raksta plūst tāds adrenalīns, kas liek palaist gar degunu sērīgo faktu, ka ūdens dienas džekiem bijušas tikai trīs (un mēs žēlojāmies, ka ar četrām ūdens dienām nedēļas laikā Kaukāzā mums bijis par īsu).

Zaķene

09.11.2007

13:48

Jau DRAUGOS izlasīju šo aizrautīgi un lieliski uzrakstīto rakstu, bet nespēju samierināties par NEVĒRĪGO attieksmi pret pašu dārgāko - DZĪVĪBU. Vai tiešām ŠĀDS "adrenalīns" ir vairāk vērts?

Dobrič

09.11.2007

15:07

Milēdij, atļaušos Jums nepiekrist - man domāt, rakstā ir pietiekoši daudz vietas, kuras liecina, ka jaunieši pret upi ir noskaņoti pietiekami nopietni (ceturtās Zrivnajas apnešana atsevišķu indivīdu izpildījumā, tāpat atsacīšanās sākotnēji dažiem un beigās visiem braukt Kubaņu), vienīgais tāds moments laikam bija Kubaņas maukšana lejā bez izlūkošanas, kā rezultātā autors arī dabūja iekšās pēc pilnas programmas un drošināšanas trūkums (kaut gan Kubaņā bija epizode, kur viens lidināja burkānu). Citādi, manuprāt, viss bija ok - cilvēkiem bija vestes, bija ķiveres, bija izvēlēti spēkiem atbilstoši peldlīdzekļi un upes (mož lielāki pofigisti būtu iesildījušies ar Granīta kanjonu Belajā), ok, varbūt braukt vasarā bija tuč tuč pa ekstrēmu. Drīzāk vērojams kaut kāds pieredzes trūkums, jo, cik var spriest, vietām vīri peldot ir ķērušies pie kokiem.

Aglims

12.12.2007

19:55

Patiesiibaa nenopietniibas nebija, arii Kubaņas biistamaakie posmi tika izluukoti liidz lielaakaam atstraumeem, arii droshinaashana tika organizeeta iespeeju robezaas(pirmajaa dienaa tika pakaasti visi, iznjemot vienu burkaani, naakamajaa dienaa no pieejamajiem materiaaliem izgatavojaam 1,5 jaunus), patiesiibaa upes bildes ir saliidzinoshi maz tikai taapeec, ka fotograafeeshanas vietaa lielaakajaas kraacees bija jaanodarbojas ar glaabshanas darbiem. Peec brauciena secinaajums taads: ar 1x Cheremoshas pieredzi nepietiek lai brauktu Kubanj, jo seviskji peec 30h lietusgaazes.

 

1..6

<< Atpakaļ pie raksta

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:
E-pasts: (nav obligāts)
Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Tēmas > Piedzīvojumi > Raksts > Komentāri

Lapu uztur: Inno.web