Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

PASĀKUMI

 

 

Jūras kajakošana Grieķijā

Campo, 31.05.2014

Komentāri

 

1..2

<< Atpakaļ pie raksta

 

Inese

03.06.2014

16:22

Domāju, ka ir vēl tauta, kam interesēs šie jatājumi, tāpēc te diskusijās:
1) Vai patiešām pirmajam braucienam aktīvās dienas ir 05.09-10.09? Nav iespējams sabīdīt tā, lai normālie darba ļauži var pēc iespējas labāk izmantot brīvdienas (Man patiktu 05.09 vakars Rīga - 14. vai 15.09. Rīga).
2) Ko dara tie, kam ir sava laiva? Izmaksas, transporta iespējas?

Campo

05.06.2014

12:46

1) Jā dienas ir tādas kā rakstīts, bet ja šāds jautājums būs vairumam gribētāju, viss ir runājams. Jebkurā gadījumā ir jāierēķina laiks nokļūšanai un atkļūšanai. Pirmajai grupai dalībnieki uz GR ceļo paši savā gaitā (piemēram ar lidaparātu) un tas ir domāts tiem, kuriem kratīšanās 3 dienas pāri eiropai un austrumeiropai turp un tikpat atpakaļ, nav atpūtas sastāvdaļa.
2) savas laivas braucēji ved savu laivu uz sava auto jumta vai vienojas par laivas transportu ar Campo. Pirmās grupas dalības maksā iekļautā laivu noma attiecīgi mīnusosies. Kam tas ir aktuāli - sazinieties!
Tas, kas jāņem vērā saistībā ar savu laivu transportu ir tas, ka laivu vešana ar mūsu transportu varētu notikt nedēļas trīs pirms pasākuma un atpakaļ nogādāšana nedēļu vai divas pēc.

 

1..2

<< Atpakaļ pie raksta

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:
E-pasts: (nav obligāts)
Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Tēmas > Pasākumi > Raksts > Komentāri

Lapu uztur: Inno.web