Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

PASĀKUMI

 

 

Horvātija 21.08-31.08.

 

 

Visu laiku lasītākie pasākumi
Gaujas bāziens 2006. [135]
Salacas mauciens 2008. [95]
Ultramaratons 2006. [103]
Gaujas bāziens "5". 2009.g. [253]
Kajak-kross 2006. [168]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ogres airēšanas maratons [12]
Saulkrastu sērfa mači [4]
Airēšanas pasākums ar apmācību Sočā [4]
Baseina treniņi [52]
Strenču airēšanas marations [1]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Adrijas jūras tūres 2014.gadam

Campo, 12.05.2014

Komentāri [0]

 

 

Pasākums augustā - septembrī.


2014.gadā tiek plānotas 2 Adrijas jūras kajaku tūres Horvātijas ūdeņos. Viena - braucējiem ar iepriekšēju pieredzi, otra - kā parasti - visiem pratējiem un centīgiem iesācējiem! Jūra tā pati, atšķirsies maršruti.

Pasākumu norises laiks: 2014.g. augusta beigas - septembra sākums.

 

1. Kornati 2014 - visiem sagatavotības līmeņiem!

Klasisks Kornatu salu jūras kajakinga pasākums, brīnišķīgs sezonas izskaņas atpūtas pasākums, kādus Campo rīko kopš 2006.gada. Šis maršruts domāts plašākai auditorijai, jo slodzes ir mazākas (~100km 5 aktīvajās dienās) un atklātie jūras klajumu šķērsojumi īsāki.

Sīkāku infomāciju par pasākuma detaļām, sagaidāmajiem apstākļiem, nepieciešamo inventāru un programmu kopumā var un vajag izlasīt 2007.gada pasākuma aprakstā - nekas būtiski nav mainījies! 

 

Plānotie pārgājiena datumi: 21.augusts (izbraukšana ceturtdienas rītā) - 31.augusts (atgriešanās svētdienā).

 

 

Paredzamā gaisa temperatūra +25-28°C, ūdens temperatūra +24-25°C.

 

Slodze un prasmes. 5 aktīvās dienas. 100km. 

Braucamrīki: vien- un div-vietīgi jūras kajaki. Nomas vai pašu.

Plānotais pārgājiena laiks: 21.augusts (izbraukšana ceturtdienas rītā) - 31.augusts (svētdiena, atgriešanās Rīgā). Turpceļā un arī atpakaļceļā paredzēta viena nakšņošana viesnīcā.

 

Izmaksas

Kopējās izmaksas vienam cilvēkam (orientējoši) - 800 EUR.

Tās sastāda:

1) Fiksēta dalības maksa, 566 EUR, kuru veido pārgājiena plānošanas un organizatoriskās izmaksas, instruktora darbs, grupas drošības inventārs, ēdināšana visas pārgājiena aktīvās dienas, transports (busa noma, degviela, ceļu biļetes) uz pasākumu un atpakaļ, pašam un laivai.

 

2) Inventāra (laivu) noma (kam nepieciešams), orientējoši 100 EUR/cilv.

 

3) mainīgās un neparedzamās izmaksas - uzturēšanās nodeva (Horvātijas tūrisma nodoklis) ~10 EUR., kempinga maksa startā un finišā ~2x10 EUR, apdrošināšana ~10 EUR (individuāli atkarībā no apdrošināšanas veida), auto stāvvieta uz pārgājiena laiku ~50 EUR uz visiem, kafejnīcas un restorāni krodziņos uz salām ~50 EUR. Izmaksas nakšņošanai viesnīcā pa ceļam uz un no pasākuma - 2x20-30 EUR, atkarībā no plānošanas savlaicīguma. Kopā apmēram 150 EUR.

 

Pasākuma programma

1. diena Izbraukšana no Rīgas - Czestochowa, Polija, nakšņošana viesnīcā

2. diena Czestochowa - Brno (CZ) - Vīne - Graca - Maribora - Zadara (HR), nakšņošana kempingā;

3. diena Zadara, pārtikas iepirkumi - Murtera, starts uz ūdens ap plkst. 13:00, nakts uz Žut salas;

4. diena Žut - Levrnaka, nakšņošana kempingā;

5. diena Levrnaka, radiālie izbraucieni ar kajaku ap tuvējām salām, uzkāpšana Kornat salas virsotnē (3 stundu kāpiens augšā - lejā, 270m) vai alus krodziņā pēc izvēles. Nakšņošana kempingā uz Levrnakas salas;

6. diena Levrnaka - Mana - Pišikera - Lavsa, nakšņošana Lavsas salā;

7. diena Lavsa - Smokvica, nakšņošana uz salas;

8. diena - Smokvica - Murtersala, pakošanās, izbraukšana uz Rīgu, vai ekstra tūre uz KRK vai Plitvices ezeriem (grupas izvēle, nav pamatprogrammā);

9. diena ceļā, nakts viesnīcā, vai, ja izmantota rezerves diena ekskursijai, non-stops līdz Rīgai;

10. diena Rīga.

 

Lai pieteiktos, jāspiež uz pieteikšanās pogas labajā malā un jāaizpilda prasītie lauki. Rēķins izsūtās automātiski - uzmanīgi ievadiet pareizu e-pasta adresi, citādi apstiprinājumu tā arī nesagaidīsiet.

Vietu skaits busiņā ierobežots, nenokavējiet! Interesenti, kuri vēlas braukt ar savu transportu - laipni lūgti, sazinieties, jūsu cena būs par transporta tiesu mazāka.

 

Sagatavošanās kurss. Iesācējiem dalībai pasākumā ir pietiekams taču, ņemot vērā iepriekšēju pieredzi, arī 2013.g. pasākumam ir obligāts Campo vasaras airēšanas skolas kurss jūras kajakiem. Par 2014.gada kursu programmu informācija sekos. Ja nevarat sagaidīt - zvaniet 29222339.

 

Dalībniekiem, kuriem pēc pašu ieskata, ir pietiekamas prasmes, lai nepiedalītos kursu programmā, saskaņojot ar Campo, ir jāierodas vismaz uz vienu treniņu reizi prasmes atrādīšanai un drošības testa nokārtošanai.

 

 

2. Pieredzējušiem laivotājiem.

Standarta piedāvājuma nav. Ja ir interese, ir sava vai nav savas kompānijas, spiežiet uz pieteilkšanās pogas un mēs ar jums sazināsimies. Maršruts tiks saskaņots izmaksas dalīsim. Datumi - no 1.septembra (izbraukšana 28.augustā) līdz 10.septembrim. Maršruts - apmēram 150-170km  6 aktīvās dienās.


Klubs > Tēmas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web