Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

PASĀKUMI

 

 

Pieteikšanās eskimosu apgrieziena treniņiem baseinā

2014.gada janvārī - februārī

 

 

Brīvo vietu skaits (pirmdienas):

Mācību grupā: 0

Pašplūsmas grupā: 0

 

Otra plūsma. Trešdienas (21-22:00)

 

 

Brīvo vietu skaits: 0

 

Trešā plūsma. Trešdienas (22-23:00) sākot ar 29.01.2014.

 

 

Brīvo vietu skaits: 0

 

Piezīme: reģistrētajiem lietotājiem pieteikuma formas lauki aizpildas automātiski! Ja jums ir apnicis katru reizi no jauna ievadīt savus datus, iespējams, ir laiks reģistrēties :)

 

Visu laiku lasītākie pasākumi
Gaujas bāziens 2006. [135]
Salacas mauciens 2008. [95]
Ultramaratons 2006. [103]
Gaujas bāziens "5". 2009.g. [253]
Kajak-kross 2006. [168]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ogres airēšanas maratons [12]
Saulkrastu sērfa mači [4]
Airēšanas pasākums ar apmācību Sočā [4]
Baseina treniņi [52]
Strenču airēšanas marations [1]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Baseina treniņi

Campo, 17.12.2013

Komentāri [30]

 

 

Iemācies eskimosu apgriezienu kajakā!


Šonedēļ (sākot ar trešdienu, 29.01.2014.) sākas baseina nodarbības trešajai grupai. Sākums - plkst. 21:45

Pirmajā reizē jāierodas plkst. 21:20.


Līdzi jāņem parastas baseina apmeklējuma lietas - maiņas apavi, dušas lietas, pelkostīms un pelcepure.

 

Ja ir kādi jautājumi, lūdzu zvaniet 29222339.

 

 

Pateicoties Māra S. un Atvara aktivitātēm, baseina treniņi būs iespējami arī 2014.gada ziemā. Sākot ar 13.janvāri, katru nedēļu, pirmdienās plkst. 21:00-22:00 kajakeru ziemas treniņiem būs pieejams VEF baseins (25m, 3 celiņi).

Baseins ir mazāks kā iepriekš un vietu skaits arī mazāks - pavisam 10. Ja atsaucība būs liela, vērsim vaļā vēl vienu grupu.

Labā ziņa - šis baseins ir arī lētāks.

 

Nodarbību grafiki:

Pirmdienas (7 nodarbības) no plkst. 21:00 - 22:00.

 

Nodarbību datumi 2014.g.: 13., 20., 27.janvāris, 3., 10., 17., 24.februāris.

Pieteikšanās termiņš - 31.decembris.

 

Iespējama dalība:

1) mācību grupā - bez iepriekšējām iemaņām un zināšanām, bet treniņu produktivitātes labad ir vēlams būt laivā sēdējušam un airi turēt mākošam!

Tiek nodrošināts inventārs treniņiem (kajaks, airis, bruncis) un instruktora uzraudzība un palīdzība tehnikas elementu apguvē. Viens instruktors uz 5 apmācāmajiem.

2) pašplūsmā - dalībnieki ar saviem kajakiem, darbojas autonomi.

 

Vienā baseina laikā vienlaicīgi darbojas 10 dalībnieki - 5 mācību grupā, 5 pašplūsmā. Proporcija var mainīties vadoties no pieteikumu skaita plūsmā. Ja mācīties gribētāju būs mazāk par 5, būs tikai pašplūsmas grupa.

 

Mācību grupas kursa mērķis - iemācīties balsta tehniku un eskimosa apgriezienu. Kā rāda pieredze, 5-6 vienas stundas nodarbības ir pietiekamas pamatiemaņu apguvei. Ja plānojat attīstīt savu māku pavasara ūdenī, šis kurss dos pārliecinošu drošības sajūtu, salīdzinot ar tiem, kuri ūdenī kāps tikai pavasarī.

 

Kursa izmaksas 2014.gadā, 7 nodarbības pirmdienās:

1) mācību grupā 120 EUR (baseins, laiva, instruktors)

2) pašplūsmā 65 EUR (baseins)

  

Savu baseina reizi var mainīt vai dāvināt citām personām par to iepriekš informējot Campo (e-pasts). Ja dalībnieks, kuram tiek nodota nodarbības reize, nav baseina grupu sarakstā, uz to attiecas visi baseina apmeklētājiem piemērojamie noteikumi un pirmā apmeklējuma kārtība, tai skaitā medmāsas apmeklējums (turpat skolā, pirms treniņa). Pieteikšanās pie instruktora pirms treniņa obligāta. Nodotās mācību grupas vietas kļūst par pašplūsmas vietām ar laivu - kā rāda prakse, nav mērķtiec;īgi un nav produktīvi strādāt ar iesācējiem, ja pārējie grupas dalībnieki jau ir 3 vai 4 reizē, jo tas kavē šo dalībnieku progresu.

 

Lai pieteiktos baseina treniņiem, spiežiet uz atbilstošās pogas labajā malā.

 

Laivu noma

Pašplūsmas dalībniekiem pieejamas Campo nomas laivas. Cena par nodarbību kajakam EUR 3.50 (savs airis, savs bruncis) vai 5 EUR ar brunci un airi komplektā. Laivu skaits ierobežots, pieteikt kopā ar baseina laika pasūtījumu (ķeksis pieteikuma formā).

 

Atsevišķa nodarbība mācību grupā nav iespējama,  pašplūsmā 12 EUR. Par vietu pieejamību interesēties nodarbības dienā, iepriekšēji pasūtījumi atsevišķām reizēm netiek pieņemti.

 

Citi noteikumi un ieteikumi:

1) Savas laivas uz baseinu jāatgādā nomazgātas (mazgāšana notiek jūsu mājās ne baseinā), plēvē iesaiņotas (ja tiek vestas ārpus auto salona, uz jumta, piemēram), ar Campo saskaņotā laikā. Dalībnieki atbild par lapām un smiltīm, kas peldēs laukā no jūsu kajakiem... lai nebūtu jāsedz baseina ūdens maiņas izmaksas, lūdzu laivu mazgāšanai pieiet atbildīgi! Pie savām laivām prom vešanai varēs tikt tikai pēc kursa beigām, nekādas iekšā-ārā nešanas katru reizi!

2) Līdzi jāņem peldcepures vai airētāju mices! Ieejai baseinā līdzi jāņem maiņas apavi. 

3) Savu laivu varēs atstāt un uzglabāt baseina palīgtelpās. Bruncis un airis (vēl risinam) jāvadā uz māju!

4) apmācību sekmēs un ūdens dzeršanu ierobežos labs deguna aizspiednis (degunkniebis), atsevišķos gadījumos nirēju maska vai brilles arī ir devušas papildu ērtību zemūdens koordinācijas izstrādē.


Klubs > Tēmas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web