Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

PASĀKUMI

 

 

Visu laiku lasītākie pasākumi
Gaujas bāziens 2006. [135]
Salacas mauciens 2008. [95]
Ultramaratons 2006. [103]
Gaujas bāziens "5". 2009.g. [253]
Kajak-kross 2006. [168]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ogres airēšanas maratons [12]
Saulkrastu sērfa mači [4]
Airēšanas pasākums ar apmācību Sočā [4]
Baseina treniņi [52]
Strenču airēšanas marations [1]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Pavasara upju nobraucienu programma

Campo, 29.04.2013

Komentāri [40]

 

 

Šī pavasara straujupju nobraucieni ir beigušies, bet pavasara maršrutu iespējas, protams, nav izsmeltas.

Ja Jums interesē ne tikai straujūdens kajaku braukšana, bet arī kanoe un kajaku pārgājieni Gaujas augštecē, Vaidavā, Braslā un Svētupē, tad vēl joprojām ir iespējas. Nedēļas nogalei piedāvāsim pāris variantus. Sekojiet informācijai!

 

****************************************************************************

Šogad ziema tur stingri un negrib laist vaļā, BET, tas Laiks tuvojas!

 

Kā katru pavasari un varbūt pat vairāk kā katru, cerībā ka šis pavasaris būs vairāk pavasaris kā citus gadus, Campo palu ūdeņos piedāvās nobraucienu programmu. Kā vienmēr ar akcentu uz drošību un atbalstu, apmācību un vietu pārzināšanu, šīs nobraucienu programmas būs paredzētas:

1) kajakeriem iesācējiem uin vienkārši kompāniju meklējošiem braucējiem,

2) laivotāju grupām bez pieredzējušiem vadītājiem, darba kolektīvu kompānijām - nobraucieniem piepūšamajos rīkos (piepūšamas laivas, katamarāni) vai polietilēna kanoe/kajakos mierīgākos maršrutos.

 

Maršrutu ģeogrāfija ir radoši jauna kā katru pavasari - katra upe tiek atklāta no jauna ar savu slaveno egli, līko bērzu vai nodevīgo alksnīti, kas upes krastā veic savu nekļūdīgo misiju. Diemžēl, šobrīd nav ne mazākās nojausmas kādā kārtībā Pēteris upēm sūtīs ūdeni, tāpēc jātur roka uz pulsa un jāseko informācijai, šajā pašā lapā. Nedēļas nogales nobraucieni reti kad plānojas agrāk kā konkrētās nedēļas pirmdienā - otrdienā un nereti arī piektdienā. Ja gribat paspēt vairāk, jādzīvo "uz čemodāniem", nenosienot laivu no auto jumta.

 

Mēs piedāvājam nedaudz vienkāršot uzziņu par pavasara laivošanas variantiem un piedāvājam Jums parakstīties uz personīgu uzaicinājumu pavasara nobraucieniem, ja pieteiksieties interesentu listē spiežot uz pogas šī opusa apakšā. Piezīmēs Jums ir iespēja precizēt tieši kāda veida laivā vēlaties pievienoties un kura upe vai upes ir Jūsu prioritāšu saraksta augšgalā. Attiecīgi, izsludinot pieteikšanos tās nedēļas konkrētajiem braucieniem, Jums tiks aizsūtīts atgādinājums.

 

Upju programma sekojoša. Imula, Amula, Aģe, Svētupe, Amata, Ogre. Pie zināmiem pieredzes nosacījumiem sarakstu paplašināsim ar Vidzemes mazupēm Līgatni, Raunu, Rauni un varbūt vēl kādu. Orientējoties uz auditoriju, kur mūsu palīdzība varētu tikt novērtēta, sarakstā nebūs maniak kategorijas strautu.

 

Pieteikumu reģistrācijai esam izmantojuši standarta pasākumu/sacensību pieteikumu formu, kurā ir padaudz aizpildāmie lauki.  Faktiski mūs neinteresē ne Jūsu personas kods ne adrese un citas lietas - šos laukus varat aizpildīt ar "12345, bet atstājiet pareizu vārdu, e-pasta adresi un telefona nr.

 

Ja neesat vientuļie vilki, kuriem dalība šādā pasākumā ir risinājums labai kompānijai, bet nākat ar savu grupu - zvaniet 29222339, šādus pasākumus rīkosim atsevišķi, tieši Jums. Neatliekat uz pēdējo brīdi, upju, ūdens, laivu un cilvēku resursi šajā saspringtajā sezonā vienmēr ir ierobežoti.

 

Pieteikumi interesentu listē:

 

 

 


Klubs > Tēmas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web