Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

PASĀKUMI

 

 

Horvātija 22.08-31.08.

(garais maršruts)

 

 

brīvo vietu skaits: 7

tajā skaitā busiņā: 3

 

Horvātija 27.08-05.09.

(relax maršruts)

 

 

brīvo vietu skaits: 11

tajā skaitā busiņā: 7

 

 

Visu laiku lasītākie pasākumi
Gaujas bāziens 2006. [135]
Salacas mauciens 2008. [95]
Ultramaratons 2006. [103]
Gaujas bāziens "5". 2009.g. [253]
Kajak-kross 2006. [168]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ogres airēšanas maratons [12]
Saulkrastu sērfa mači [4]
Airēšanas pasākums ar apmācību Sočā [4]
Baseina treniņi [52]
Strenču airēšanas marations [1]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Adrijas jūras tūres 2013.gadam

Campo, 28.01.2013

Komentāri [0]

 

 

Pasākums augustā - septembrī. Pieteikšanās atklāta.


2013.gadam tiek plānotas 2 Adrijas jūras kajaku tūres Horvātijas ūdeņos. Viena - braucējiem ar iepriekšēju pieredzi, otra - kā parasti - visiem pratējiem un centīgiem iesācējiem! Jūra tā pati, atšķirsies maršruti.

Pasākumu norises laiks: 2013.g. augusta beigas - septembra sākums.

 

1. Pieredzējušiem braucējiem
Kopš 2006.gada Adrijas jūras Dalmācijas piekrastes salu arhipelāgi jau ir izbraukti gandrīz krustu šķērsu, tāpēc šī gada maršruts netiek "cieti" noteikts. Vadoties no dalībnieku sastāva, vēlmēm, laika un resursu iespējām, lēmums par konkrētu projektu tiks pieņemts konkrētajā grupā. Iespējamo variantu sarakstā ir gan 2009.gada Krk - Cres- Rab, ar iespējamu modifikāciju Krk - Rab - Senj, gan 2010. un 2011. gada apkārt Dugi Otok vai Dugi Otok + Kornat, gan salu virkne DR no Pag salas. Savs vārds sakāms būs arī laika prognozei pasākuma norises laikam.

 

Paredzamā gaisa temperatūra +25°C, ūdens temperatūra +24°C.

 

Slodze un prasmes. 6 aktīvās dienas. 140-170km. Maršruts nav īss, tāpēc dalībniekiem jāvar nobraukt 30km dienā ±10, atkarībā no laika apstākļu labvēlības. Iepriekšēja pieredze daudzdienu jūras pārgājienos obligāta.

Braucamrīki: vien- un div-vietīgi jūras kajaki. Nomas vai pašu.

Plānotais pārgājiena laiks: 22.augusts (izbraukšana ceturtdienas rītā) - 31.augusts (svētdiena, atgriezšanās Rīgā). Turpceļā un arī atpakaļceļā paredzēta viena nakšņošana viesnīcā.

 

Izmaksas

Kopējās izmaksas vienam cilvēkam (orientējoši) - 400 LVL. Tās sastāda fiskēta dalības maksa, 90 LVL, kuru veido pārgājiena plānošanas un organizatoriskās izmaksas, instruktora darbs, grupas (nevis individuālais) drošības inventārs, katli un piederumi, gāzes degļi, navigācijas līdzekļi un tml., un faktisko mainīgo izmaksu proporcionālā daļa, kuru veido mikroautobusa noma ~350 (šeit un turpmāk latos), degviela ~400, maksas ceļu biļetes (Horvātija) un lielceļu vinjetes (Slovēnija, Čehija, Austrija) ~40, gāze gatavošanai ~25, laivu piekabes noma (ja visas nesaiet busiņam uz jumta bagāžnieka ~100).

Izmaksas, kuras ņemtas vērā pie kopējo izmaksu aplēses, ir arī laivu noma (kam nepieciešams, attiecīgi tiem, kuriem savas laivas, sanāk lētāk) ~70/cilv., ūdensdrošu maršruta karšu komplekts katrai laivai, uzturēšanās nodeva (Horvātijas tūrisma nodoklis) ~7 Ls/cilv., kempinga maksa startā un finišā ~2x7/cilv., apdrošināšana ~7/cilv., auto stāvvieta uz pārgājiena laiku ~30-50, pārtika no Rīgas ~15, uz vietas pērkamā ~15, krodziņos uz salām ~20. Izmaksas nakšņošanai viesnīcā pa ceļam uz un no pasākuma - 2x15-25 LVL, atkarībā no plānošanas savlaicīguma.

 

Lai pieteiktos, jāspiež uz pieteikšanās pogas labajā malā un jāaizpilda prasītie lauki. Rēķins izsūtās automātiski - uzmanīgi ievadiet pareizu e-pasta adresi, citādi apstiprinājumu tā arī nesagaidīsiet.

Pieteikumos 2 klases - kopējā busiņā un ar individuālo transportu. Vietu skaits busiņā ierobežots, nenokavējiet! Individuālā transporta braucēji paši ved savas (vai iznomātās) laivas.

 

 

2. Kornati 2013 - visiem!

Klasisks Kornatu salu jūras kajakinga pasākums, brīnišķīgs sezonas izskaņas atpūtas pasākums, kādus Campo rīko kopš 2006.gada. Šis maršruts domāts plašākai auditorijai, jo slodzes ir mazākas (~100km 5 aktīvajās dienās) un atklātie jūras klajumu šķērsojumi īsāki.

Sīkāku infomāciju par pasākuma detaļām, sagaidāmajiem apstākļiem, nepieciešamo inventāru un programmu kopumā var un vajag izlasīt 2007.gada pasākuma aprakstā - nekas būtiski nav mainījies!  

Plānotie pārgājiena datumi: 27.augusts (izbraukšana otrdienas rītā) - 5.septembris (atgriezšanās).

 

Izmaksas

Dalības maksa pārgājienam ir Ls 90.- Tajā iekļauts: maršruta plānošana un organizācija, instruktora darbs un grupas inventārs (drošības inventārs (grupas), kartes, navigācijas līdzekļi, katli, gāzes degļi un tml.).

 

Dalības maksā nav iekļautas, bet pēc faktiskā patēriņa uz grupas dalībniekiem dalās visas tās pašas izmaksas, kādas ekspertu grupā (skat. iepriekš). Kopējās izmaksas arī sanāk ap 400 LVL, ieskaitot laivu nomu, bet, protams, ir atkarīgas no programmas, kura tiek realizēta uz vietas un personīgajiem tēriņiem ārpus tiešās maršruta nepieciešamības.

 

Lai pieteiktos, jāspiež uz pieteikšanās pogas labajā malā un jāaizpilda prasītie lauki. Rēķins izsūtās automātiski - uzmanīgi ievadiet pareizu e-pasta adresi, citādi apstiprinājumu tā arī nesagaidīsiet.

 

Pieteikumos 2 klases - kopējā busiņā un ar individuālo transportu. Vietu skaits busiņā ierobežots, nenokavējiet! Individuālā transporta braucēji paši ved savas (vai iznomātās) laivas.

Pieteikumu iesniegšanas un apmaksas termiņš - 15.06.2013.

 

 

Sagatavošanās kurss. Iesācējiem dalībai pasākumā ir pietiekams taču, ņemot vērā iepriekšēju pieredzi, arī 2013.g. pasākumam ir obligāts Campo vasaras airēšanas skolas kurss jūras kajakiem (Lucavsalas treniņu programmā). Par 2013.gada kursu programmu informācija sekos. Ja nevarat sagaidīt - zvaniet 29222339.

Dalībniekiem, kuriem pēc pašu ieskata, ir pietiekamas prasmes, lai nepiedalītos kursu programmā, saskaņojot ar Campo, ir jāierodas vismaz uz vienu treniņu reizi prasmes atrādīšanai un drošības testa nokārtošanai.


Klubs > Tēmas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web