Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

PASĀKUMI

 

 

Visu laiku lasītākie pasākumi
Gaujas bāziens 2006. [135]
Salacas mauciens 2008. [95]
Ultramaratons 2006. [103]
Gaujas bāziens "5". 2009.g. [253]
Kajak-kross 2006. [168]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ogres airēšanas maratons [12]
Saulkrastu sērfa mači [4]
Airēšanas pasākums ar apmācību Sočā [4]
Baseina treniņi [52]
Strenču airēšanas marations [1]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Aprīļa tēzes

Māris Smilga, 27.07.2011

Komentāri [1]

 

Šinī papīrā (tiem, kuri lasa izdrukātu versiju) mēģināšu pastāstīt kāpēc mēs darām tā, kā mēs darām (un tas, ka katru gadu domas mazliet mainās, ir tikai normāli).

 

Pasākums kā jau  varbūt esat manījuši ir mazliet psihodēlisks ;)

 

Līdz šim uzsvars vairāk bijis uz piedzīvojumu ne sacensību, taču arvien biežāk parādās dalībnieki, kuri grib (un var) parādīt kurš te ir galvenais (ātrākais/pirmais). Mēģināsim to mazliet sabalansēt. Tad nu lūdzu - būs jums papildus klase un cērtamies uz nebēdu ;)

 

Pasākumā noteicošais nav masveidība, bet gan dalībnieku gandarījuma sajūta, varbūt pat zināms personiskums, silta tēja starpfinišā garāmskrienošajiem un nesteidzīgajiem, meiteņu sarūpētās brokastis (vai bieži pasākumos brokastīs jūrmalā tiek ceptas kotletes), šampānieša zupa no rīta.

 

Populārs jautājums (vai vienkārši neizteiktās, iekšējās pārdomas) - par varēšanu. Pasākums IR veicams tīriem entuziastiem. Nav jābūt airēšanas korifejiem (distance ir pietiekami gara, lai drusciņ airēt paspētu iemācīties ;). Nu mazliet 'iekšas' gan prasās un apņēmība (varbūt spītība) ar par ļaunu nenāks.

 

Drošība ir ļoti svarīga, tāpēc par spīti ikgadējiem protestiem, kajakiem tomēr būs jābrauc divatā

Iespējamās briesmas jau pirmkārt ir tumsa un ūdens, upes krastos iekritušie (pārsvarā lapu) koki, jāuzmanās no tīkliem (pēdējos gados gan nav manīti, bet kas zina) (Vīķi), tīklu stiprinājuma stabiņiem (galvenokārt jau brauciena gaišajā daļā), tačiem un jārespektē Salacas ieteka jūrā. Neaizmirstiet, ka jādzer fiziskai slodzei atbilstošs ūdens daudzums.

 

Izmaksas. Vienmēr mazliet ekonomēsim uz ekstrām kuras (mūsuprāt) nav tik būtiskas, bet atļausimies tās, kuras (mūsuprāt) ir svarīgākas un kuras varam atļauties. Katra ekstra nozīmē papildus latiņu pie dalības maksām. Tāpēc nebūs ne uzrakstu uz tiltiem - "sveicam olimpiešus" ne meiteņu ar karodziņiem, taču tēja ar speķmaizītem Staicelē joprojām ir paredzēta. Kā līdz šim - regulāriem dalībniekiem dalība pieejama pa mazākām (vai pavisam mazām) naudiņām.

 

Kā jau katru gadu - ir domas par starta un finiša vietām (pašlaik - parastā starta vieta un finišs jūrā (tur pat, kur pagājušo gadu).

 

Protams, ja ir jaunas idejas, viss ir runājams.

 

Btw. Mauciens ir pilsēta Francijas ziemeļrietumos.


Klubs > Tēmas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web