Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

PASĀKUMI

 

 

Pieteikšanās airēšanas apmācībai

 

 

Nodarbību grafikus un to izmaiņas jāpiesaka pieteikumā vai telefoniski.

 

Nodarbību vieta.

Lucavsala, blakus RBJSS "Rīdzene" airēšanas bāzei, blakus Ziemeļu kara piemineklim.

 

Piezīme: reģistrētajiem lietotājiem pieteikuma formas lauki aizpildas automātiski! Ja jums ir apnicis katru reizi no jauna ievadīt savus datus, iespējams, ir laiks reģistrēties :)

 

Visu laiku lasītākie pasākumi
Gaujas bāziens 2006. [135]
Salacas mauciens 2008. [95]
Ultramaratons 2006. [103]
Gaujas bāziens "5". 2009.g. [253]
Kajak-kross 2006. [168]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ogres airēšanas maratons [12]
Saulkrastu sērfa mači [4]
Airēšanas pasākums ar apmācību Sočā [4]
Baseina treniņi [52]
Strenču airēšanas marations [1]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Airēšanas skola

Campo, 16.06.2011

Komentāri [5]

 

Šonedēļ pēdējās šīs sezonas nodarbības.


Sākot ar nākamo 17.maiju atsākam ikgadējās vasaras airēšanas skolas nodarbības Lucavsalā. Katru otrdienu un ceturtdienu no plkst. 19-21:00, izņemot atsevišķus pārtraukumus, kas saistīti ar pārgājieniem (Somijas salas, Soča, Adrijas tūres un tml.) un instruktoru aizņemtību tajos, nodarbības notiks līdz pat oktobra vidum.

 

Kas, kad un kādā formātā tiek piedāvāts šajā sezonā?

 

A. Pamatgrupa

Pirmkārt, tā ir airēšanas apmācība iesācējiem bez priekšzināšanām. Nodarbību fokusā pamatiemaņu apguve - pareiza sēdēšana laivā, aira satvēriens, īriena kinemātika, laivas vadīšana, stabilizējošie īrieni. Iespējams izvēlēties dalības klasi - kajakā vai kanoe. Iespējams kombinēt nodarbības kanoe un kajakā viena cikla ietvaros. Kursa apguve iespējama gan straujūdens, gan jūras kajakā (iespējams laivas mainīt ar mērķi izzināt savas prioritātes un specializēties pēc patikšanas).

 

Kursa rezultāts: apmācāmais spēj patstāvīgi iekāpt un izkāpt no laivas, neradot avārijas situāciju. Ir apradis ar braucamo un kontrolē laivas balansu gludā ūdenī, pārzin inventāru, tai skaitā piederumu pielietojumu, aprīkojuma regulēšanas iespējas, zina kā un spēj novadīt laivu taisnā kursā, apstāties ierobežotā distancē, māk pamata stūrējošos īrienus, pārzin pašglābšanās pamatus. Kursa beidzējs vairs nav drauds pats savai veselībai un dzīvībai, pārzin riskus un spēj veikt atpūtas dienu pārgājienu vasaras sezonā jebkurā no braucamajām Latvijas upēm vai ezeriem. Piesakoties šim kursam ar iepriekšēju pieredzi un priekšzināšanām, treniņu laikā uzlabotās iemaņas varētu būt pietiekamas, lai kvalificētos kādam no Campo rīkotajiem vasaras jūras braucieniem (Somijas salasAdrijas tūres).

 

Kursa apjoms un nodrošinājums, izmaksas: Kursa apjoms ir 5 nodarbības, bet tā kā nodarbības notiek cauru vasaru, jums ir iespējams pieteikumā norādīt sev interesējošos nodarbību datumus. Pirmajiem bez ierobežojumiem, grupām pildoties - vadoties no brīvo vietu esamības. Grafikus iespējams vēlāk koriģēt, nezaudējot nodarbības, ja to pārcelšana būs pieteikta laicīgi (vismaz iepriekšējā nedēļā). Iespējams grafiku nesūtīt vispār un pieteikties uz tekošo nodarbību zvanot instruktoram, protams, ja attiecīgajā dienā būs brīvas vietas.

Dalībniekiem tiek nodrošināts: kanoe vai kajaks ar atbilstošo aprīkojumu - atbilstoši pieteikuma izvēlei, airis, glābšanas veste. Hidrotērpi un apģērbs - pašu vai nomājas atsevišķi.

5 nodarbību cikls vienam cilvēkam maksā 35 Ls. Iespējams pieteikties uz atsevišķu "pamēģināšanas" nodarbību (10 Ls).

 

B. Noma jeb patstāvīgais darbs

Ja jums nepieciešams nostiprināt kādā no iepriekšējiem kursiem apgūtās iemaņas papildus, vai arī vienkārši nepieciešama laiva treniņiem un jūs apmierina mūsu nodarbību laiki, tad jums ir nepieciešams B grupas abonements - tikai laivas noma pie upes (Lucavsalā). Lai pieteiktos šai opcijai un mums rastos pārliecība ka neesat nolēmis aizbraukt aiz līkuma noslīkt..., jums būs jāvar mūs pārliecināt, par vienu no variantiem:

1) esat izgājis kādus no Campo kursiem (Lucavsalas kursu pamatgrupa vai pavasara ABC),

2) regulāri piedalaties ūdenstūrisma amatieru sacensībās līdzvērtīgā laivu klasē,

3) esat trennējies slalomā, kanoe airēšanā vai smaiļošanā iepriekš.

Ja tas notiek, tad iespējamie varianti ir:

- atsevišķa reize (2 stundas 19-21:00, otrdienās vai ceturtdienās) - 7 Ls,

- 5 reizes - 25 Ls,

 

Ja pieteikumā nav norādītas konkrētas nodarbību dienas, pieteikumi uz atsevišķām reizēm izdarāmi telefoniski (29404049), nodarbības dienā un tiks apmierināti vadoties no laivu pieejamības.


Klubs > Tēmas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web