Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

PASĀKUMI

 

 

Somijas salas

Laiks: 9. līdz 15.jūlijs

 

 

Brīvo vietu skaits grupā: 8

 

Ir jautājumi? Sūti tos šurp (campo@laivas.lv) vai zvani 29222339 (Agris).

 

Piezīme: reģistrētajiem lietotājiem pieteikuma formas lauki aizpildas automātiski! Ja jums ir apnicis katru reizi no jauna ievadīt savus datus, iespējams, ir laiks reģistrēties :)

 

Visu laiku lasītākie pasākumi
Gaujas bāziens 2006. [135]
Salacas mauciens 2008. [95]
Ultramaratons 2006. [103]
Gaujas bāziens "5". 2009.g. [253]
Kajak-kross 2006. [168]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ogres airēšanas maratons [12]
Saulkrastu sērfa mači [4]
Airēšanas pasākums ar apmācību Sočā [4]
Baseina treniņi [52]
Strenču airēšanas marations [1]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Somijas salas

Campo, 24.02.2012

Komentāri [0]

 

 

Jūras kajaku tūre Somijas salu arhipelāgos. 2012.gada 9-15.jūlijs.


Archipelago National park un tām pieguļošie Ingas un Ālandu salu arhipelāgi pieder pie tuvās ģeogrāfijas jūras kajaku maršrutiem. Jūlija "bula laikā" Baltijas jūra šeit ir īpaši mierīga un ūdens siltāks kā Rīgas jūrmalā. Mērenie attālumi no Rīgas ļauj ierindot šos maršrutus ekonomisko braucienu grupā, bet laika izteiksmē braucienam Rīga - ūdens - Rīga pietiks ar nedēļu.

Maršruta reģions ir sarkanā granīta salu arhipelāgs uz dienvidrietumiem - rietumiem no Turku - Bjorkholma, Ālandi. Iespēju dažādība šeit saka, ka konkrēti jūras šaurumu šķērsojumi un kanālu izvēle nav jāplāno, ja esat šeit pirmo reizi. Te ir gan vientuļas salas robinsoniem, gan civilizācija ar ciemiem un veikaliem krājumu papildināšanai. Dzīvot var kempingos, viesu namos, kotedžās un teltīs pēc izvēles vai maka biezuma.

Konkrēts maršruts tāpēc netiek nosprausts, bet tiks izlemts ar grupu pārrunājot variantus un iespējas.

 

2012.g. tiek plānots viens pārgājiens - no 9-15.jūlijam. Ilgums - 6 aktīvās dienas autonomā pārgājiena režīmā (viss līdzi). Slodze - ap 20km/dienā.

 

Ja jums ir "labi sabraukta" kompānija, kas aizpilda visu busu, varam runāt gar par ilguma izmaiņām, gan pašiem pasākuma norises datumiem.

 

Grupas izmērs 8 + instruktors + vēl līdz 4 cilvēkiem, kas varētu braukt ar savu auto.

 

2009. gada brauciena fotoreportāžas skat. šajā saitē.

 

Izmaksas vienam cilvēkam:

Dalības maksa (organizācija, vadība, kartes, navigācijas līdzekļi, katli, gāzes degļi, grupas drošības inventārs un tml.) - Ls 50.-

Citas izmaksas: busiņa noma, piekabes noma (ja nepieciešams), degviela, prāmja biļetes, pārtika, kempinga maksas autostāvvietas u.c. iespējamie trešo personu maksas pakalpojumi pasākuma laikā. Šīs mainīgās izmaksas tiek dalītas uz dalībniekiem pēc faktiskā patēriņa. Kopējās izmaksas orientējoši 170-200 Ls + inventāra noma, kam nepieciešams.

 

Lai pieteiktos, jāspiež uz pieteikšanās pogas labajā malā un jāaizpilda prasītie lauki. Rēķins izsūtās automātiski - uzmanīgi ievadiet pareizu e-pasta adresi, citādi apstiprinājumu tā arī nesagaidīsiet.

 

Sagatavošanās kurss. Iesācējiem dalībai pasākumā ir pietiekams Campo vasaras airēšanas skolas kurss jūras kajakiem (Lucavsalas treniņu programmā). Par 2012.gada kursu programmu informācija sekos. Ja nevarat sagaidīt - zvaniet 29222339.


Klubs > Tēmas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web