Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

PASĀKUMI

 

 

Visu laiku lasītākie pasākumi
Gaujas bāziens 2006. [135]
Salacas mauciens 2008. [95]
Ultramaratons 2006. [103]
Gaujas bāziens "5". 2009.g. [253]
Kajak-kross 2006. [168]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ogres airēšanas maratons [12]
Saulkrastu sērfa mači [4]
Airēšanas pasākums ar apmācību Sočā [4]
Baseina treniņi [52]
Strenču airēšanas marations [1]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Pavasara pārgājiens

Campo, 23.04.2010

Komentāri [10]

 

 

1-3.maijs. Brauciens noslēdzies, bildes skatāmas.


Maija brīvdienās Campo vāc ieinteresētus ļaužus pavasara pārgājienam. Kādreiz tā bija piedeva pavasara ABC, tagad autonoms pasākums.

 

Šogad piedāvājumā īsā (2 dienas) un garā programma (3 dienas):

Īsā - 1-2.maijs Vaidava: Alsviķi - Ape, ar foreļu ķeršanu Grūbes dzirnavās, nakšņošana teltīs.

Garā: 1-3.maijs = īsā programma + pārbrauciens + pirts Dzērbenes Avotniekos + Gaujas augšgals (Rijas ez. - Taurenes ez. - Avotnieki).

Abas programmas dabiski atšķiras arī ar budžetu. Vaidava ir tālu un Avotnieki nav par brīvu. Orientējošās izmaksas: Tiem, kam sava laiva, savs transports utt. - "Avotnieku" nakšņošana un pirts - apm. 13-15 Ls no cilv., Grūbes foreļu izpriecas - cik nu noķers un cik paredzēts apēst... 2.5-3 Ls un tad vēl proviants visām dienām + laivas.

Tiem, kuriem nav sava transporta, jārēķinās ar visu iepriekšējo + degvielas dalību kādā no transportiem. Īsajā variantā (~500km 2 dienās) - ap 12 Ls, garajā (~620km 3 dienās) ap 17 Ls, ja vedējs ir Campo buss, par to pašu tiek aizvestas arī laivas - savas vai nomas - pēc vajadzības.

 

Notiks droši vien tikai viens no diviem - īsais vai garais variants, atkarībā no tā kādas vēlmes izteiks potenciālie dalībnieki. Interesentus savu interesi lūdzam sūtīt uz e-pastu.

 

Fotogalerijā pagājušā gada piedzīvojumi.

 

 

Vaidavas upes fests

Apes pagasts šajā pašā laikā upē un ap to rīko savas pavasara aktivitātes, kas netieši otrās dienas gabalā sakrīt ar plānoto maršrutu. Principā visu, izņemot reģistrēšanos pasākumam (kurš notiek zemāk pa upi nekā starts...) iespējams apvienot ar plānoto upes nobraucienu. Mūsu finišs gan ir Apē nevis pie Grūbes, bet ar šo pasākuma informāciju var iepazīties festivāla prospektā tepat šajā saitē.


Klubs > Tēmas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web