Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

PASĀKUMI

 

 

Pieteikumi baseina papildnodarbībām

 

2010.gada februārī - martā

 

 

Brīvās vietas: -1

 

Piezīme: reģistrētajiem lietotājiem pieteikuma formas lauki aizpildas automātiski! Ja jums ir apnicis katru reizi no jauna ievadīt savus datus, iespējams, ir laiks reģistrēties :)

 

Visu laiku lasītākie pasākumi
Gaujas bāziens 2006. [135]
Salacas mauciens 2008. [95]
Ultramaratons 2006. [103]
Gaujas bāziens "5". 2009.g. [253]
Kajak-kross 2006. [168]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ogres airēšanas maratons [12]
Saulkrastu sērfa mači [4]
Airēšanas pasākums ar apmācību Sočā [4]
Baseina treniņi [52]
Strenču airēšanas marations [1]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Baseina treniņi 2009./2010.gada sezonā

Campo, 30.09.2009

Komentāri [74]

 

Agnijas foto
 

Pieteikumi papildnodarbībām!


Turpinās pieteikšanās -2010.gada ziemas sezonas baseina nodarbībām. Sākot ar 11.janvāri, katru nedēļu pirmdienās un, pie pietiekama dalībnieku skaita arī ceturtdienās, kajakeru ziemas treniņiem būs pieejams Natālijas Draudziņas ģimnāzijas baseins (25m, 5 celiņi).

 

Nodarbību grafiki

2 x 7 nodarbības. Nodarbību laiki (2009.g.) pirmdienās no plkst. 21:15-22:00 , ceturtdienās no plkst. 21:15 - 22:00.

 

Nodarbību datumi 2010.g. 1.plūsma: 11., 18., 25.janvāris, 1., 8., 15., 22.februāris.

Nodarbību datumi 2010.g. 2.plūsma: 14., 21., 28.janvāris, 4., 11., 18., 25.februāris.

 

Iespējama dalība:

1) mācību grupā - bez iepriekšējām iemaņām un zināšanām, bet treniņu produktivitātes labad ir vēlams būt laivā sēdējušam un airi turēt mākošam! Iesakam izmantot "Rudens ABC" iespējas.

Tiek nodrošināts inventārs treniņiem (kajaks, airis, bruncis) un instruktora uzraudzība un palīdzība tehnikas elementu apguvē;

2) pašplūsmā - dalībnieki ar saviem kajakiem, darbojas autonomi.

 

Vienā baseina laikā vienlaicīgi darbojas 17 dalībnieki - 10 mācību grupā, 7 pašplūsmā. Proporcija var mainīties vadoties no pieteikumu skaita plūsmā.

 

Mācību grupas kursa mērķis - iemācīties balsta tehniku un eskimosa apgriezienu. Kā rāda pieredze, 5-6 vienas stundas nodarbības ir pietiekamas pamatiemaņu apgvei. Ja plānojat attīstīt savu māku pavasara ūdenī, šis kurss dos pārliecinošu drošības sajūtu, salīdzinot ar tiem, kuri ūdenī kāps tikai pavasarī.

 

Kursa izmaksas 2010.gadā (3 papildnodarbības):

1) mācību grupā 40 Ls

2) pašplūsmā 24 Ls

3) pašplūsmā ar Campo laivu 33 Ls.

 

Savu baseina reizi var mainīt vai dāvināt citām personām par to iepriekš informējot Campo (e-pasts). Ja dalībnieks, kuram tiek nodota nodarbības reize, nav baseina grupu sarakstā, uz to attiecas visi baseina apmeklētājiem piemērojamie noteikumi un pirmā apmeklējuma kārtība, tai skaitā medmāsas apmeklējums (turpat skolā, pirms treniņa). Pieteikšanās pie instruktora pirms treniņa obligāta.

 

Lai pieteiktos baseina treniņiem, spiežiet uz atbilstošās pogas labajā malā.

 

Laivu noma

Pašplūsmas dalībniekiem pieejamas Campo nomas laivas. Cena par nodarbību kajakam Ls 2.50 (savs airis, savs bruncis) vai 3.50 Ls ar brunci un airi komplektā. Laivu skaits ierobežots, pieteikt kopā ar baseina laika pasūtījumu (ķeksis pieteikuma formā).

 

Atsevišķa nodarbība mācību grupā Ls 15.-, pašplūsmā 10 Ls. Par vietu pieejamību interesēties nodarbības dienā, pasūtījumi atsevišķām reizēm netiek pieņemti un būs pieejamas tikai apslimušo un komandēto vakances.

 

Citi noteikumi:

1) Savas laivas uz baseinu jāatgādā nomazātas, plēvē iesaiņotas (ja tiek vestas ārpus auto salona, uz jumta, piemēram), ar Campo saskaņotā laikā. Dalībnieki atbild par lapām un smiltīm, kas peldēs laukā no jūsu kajakiem... lai nebūtu jāsedz baseina ūdens maiņas izmaksas, lūdzu laivu mazgāšanai pieiet atbildīgi! Pie savām laivām prom vešanai varēs tikt tikai pēc kursa beigām, nekādas iekšā-ārā nešanas katru reizi!

2) Līdzi jāņem peldcepures vai airētāju mices, visiem garmataiņiem! Ieejai baseinā līdzi jāņem maiņas apavi. Pirmajā baseina reizē jāapmeklē baseina medmāsa kāju atrādīšanai.

3) Airi un savu laivu varēs atstāt un uzglabāt baseina palīgtelpās. Bruncis jāvadā uz māju!


Klubs > Tēmas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web