Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

PASĀKUMI

 

 

Visu laiku lasītākie pasākumi
Gaujas bāziens 2006. [135]
Salacas mauciens 2008. [95]
Ultramaratons 2006. [103]
Gaujas bāziens "5". 2009.g. [253]
Kajak-kross 2006. [168]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ogres airēšanas maratons [12]
Saulkrastu sērfa mači [4]
Airēšanas pasākums ar apmācību Sočā [4]
Baseina treniņi [52]
Strenču airēšanas marations [1]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Iesācēju kursi "Rudens ABC"

Campo, 13.10.2009

Komentāri [9]

 

 

Ar šo ziņu tiek izsludināta pieteikšanās ūdenstūristu-iesācēju rudens semināram 17-18.oktobrī!

 

Kas ir semināra programmā?

Semināra programmā ir:

1) viena ievadnodarbība (trešdienā pirms pasākuma, 14.oktobris, plkst.19:00 Kroņu ielā 23d - Campo mītnē), kurā pārrunāsim sākotnējās sagatavotības un pieredzes jautājumus, vēlmes un mērķuzstādījumus, inventāra lietas, kā arī praktisko nodarbību loģistikas pusi un

2) viena vai divas praktiskās nodarbības - treniņu dienas upē (sestdiena, svētdiena - Gauja pie Siguldas (tilta straujtecē)). Divu dienu programmā viena puse dienas tiek veltīta kanoe īrienu un pamatmanevru apguvei.

 

Semināra dalības maksa ir Ls 30 .- (viena diena) vai 39 Ls (divas treniņu dienas).

Dalības maksā iekļauts: Kursu tehniskais nodrošinājums un instruktoru darbs. Šogad iekļauta arī laivu (kajaks, airis, bruncis, veste un kanoe 2-dienu programmā) noma un transports, bet ir iespējams izvēlēties pieteikumā opciju "sava laiva" ar lētāku dalības maksu.

 

Nav iekļauts: viss pārējais... dalībnieku transports uz praktisko nodarbību vietu, hidrotērpi, sauss apģērbs un arī slapjais apģērbs, ēdināsana un tml.

Šogad praktiskās nodarbības notiek tuvu Rīgai - Siguldā, tāpēc naktsmājas un pirtošanās ar mācību un pārgājienu video skatīšanos nav paredzēta, tomēr par šādu iespēju varam runāt - Siguldas apkārtnē iespējamo variantu pietiek. Šī jautājuma koordinācija paliek uz ievadnodarbību.

 

Kam domāts seminārs?

Rudens seminārs domāts iesācējiem ūdenstūristiem - gan tiem, kuri laivā jau ir sēdējuši, gan tiem, kuri braukuši vienīgi pūšļos vai uz to visu kāri no malas skatījušies. Tomēr, ar mērķi iemācīties airēt un atrast sev jaunu vaļasprieku. Priekšzināšanas nav nepieciešamas!

Rudens programma dod iespēju, nezaudējot gadu, piedalīties nākamās sezonas pasākumos ārpus Latvijas, aktīvi, paātrinātā tempā izejot cauri kajaku skolas programmai (skat. zemāk).

Dalībai pastāv vecuma ierobežojums - ne mazāk kā 18 gadi.

Jauniešiem ir visas iespējas attīstīt savas spējas sporta skolās un airēšanas klubos, turklāt kā likums - lētāk. Ja par to trūkst informācijas, kontaktējiet ar mums.

 

Šis seminārs ir pirmais 4 treniņu pasākumu sērijā, no šī rudens līdz nākamā gada jūlijam - augustam, kad kursa beidzēji (kas piedalījušies ne mazāk kā trijās no sērijas treniņprogrammām, baseins obligāts!) varēs doties braucienā pa Slovēnijas kalnu upi Soču (skat. fotogalerijas no 2005., 2006. un 2008.gada pasākuma).

Treniņu sērijas posmi ir sekojoši:

1. Rudens seminārs 2009 (šis pasākums);

2. Baseina treniņi (6 vai vairāk nodarbības, novembris - februāris) - balsti, eskimosu apgrieziens u.c. iemaņas;

3. Pavasara nobrauciens kajakos Imula - Amula palu ūdenī;

4. Pavasara nobrauciens Amatā, palu ūdenī;

 

Informācija par šiem pasākumiem un to norises datumiem tiks publicēta www.laivas.lv lapā. Sekojiet jaunumiem pasākumu sadaļā.

 

Lai pieteiktos, spiediet uz pogas un aizpildiet prasītās ailes. Dalības maksas rēķins tiks izsūtīts automātiski uz Jūsu norādīto e-pasta adresi, šo lauku aizpildiet uzmanīgi!

 

 

Jautājumus sūtīt uz campo e-pastu.


Klubs > Tēmas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web