Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

PASĀKUMI

 

 

A.Kļaviņa piemiņas sacensības airēšanas slalomā

Mārcis Laidiņš, 13.07.2009

Komentāri

 

1..10 | 11..20 | 21..27

<< Atpakaļ pie raksta

 

Gundars

20.07.2009

10:30

Ļoti logiski! Nu un?!
Brauc uz labi organizētu pasākumu laba trasē, un ķer kaifu!
Turklāt tiem, kuri sevi dēve par amatieriem, ir speciāla klase WW. Tiekat laipni aicināti, sportisti ar jums nemaz negrasās konkurēt.
Stūrmanis aizmirsa nosaukt Putnu, Nagli, Zaļūksni, Degli. Es gan, kamēr varu ielocīties normālā laiviņā, polietilena zārkā kāpt netaisos:)

atis (brīvie ūdeņi)

21.07.2009

13:08

To Gundars: polietelēnam ir zināmas priekšrocības atsevišķos upes elementos :), kuros "zārks" diemžēl ir slaloma kayaks, kurš arī man zīnāmos upes elementos ir ļoti mīļš :)
... bet īsumā - laba diskusija tikai diemžēl nevietā ...

atis (brīvie ūdeņi)

21.07.2009

13:23

Jā un vēl mazliet par sportistiem un amatieriem. - manuprāt šajos mačos vispār ir jābūt idejai - piedalīties.
... un kausu lai izcīna stiprākais.

Marchello

28.07.2009

22:54

Pilnībā piekrītu Campo, paši (A.K. draugi) vien vainīgi esam, ka neesam neko uzrakstījuši vairāk par Aldi, bet roka neceļas, jo airi kaut kā labāk sanāk vicināt par spalvas kātu. Arī liekas, ka pavisam nesen tas bija.. tomēr 9 gadi jau pagājuši.
Tas, ka kāds nezin, kas bija Aldis, arī nenozīmē, ka viņš mucā audzis. Kā jau Skridža teica, gana ilgs laiks pagājis. Sportā aktuāls ir tikai tas, kurš dotajā brīdī ir pie šprices, tas, ka kāds kaut kad kaut ko, nevienu vairs neinteresē.
Ar visu to, ka airi vicinu jau pāri pa ceturtdaļgadsimtu, nevaru atrast to vietu, kur novilkt līniju starp amatieri un profesionāli. Kāds teica, ka profesionālis uz treniņu iet kā uz darbu, bet uz darbu var iet gan ar prieku, gan riebumu. Vai profesionālis ir tas, kas saņem algu, vai tas, kas brauc uz sacensībām par savu naudu? Pats pērk inventāru, pats plāno savu treniņa procesu? Manā skatījumā arī attieksme norāda to, kurš ir un kurš nav profesionālis. Laikam sāpīga tēma, pārāk bieži diskusijās tiek pieminēta:) Pats jūtos kā labs amatieris, darbs un kādas 3-5 reizes treniņi pa vakariem vai brīvdienās. Gan jau kaut kādas priekšrocības ir pret citiem, neskatoties uz to, ka aktīvas gaitas slalomā tika izbeigtas tieši 10 gadus atpakaļ.
Katrā ziņā gribu pateikt paldies visiem airēšanas entuziastiem, kas organizē sacensības un tiem, kas piedalās. Daudz mēs neesam un tādēļ cienīsim viens otru. Man nekad nav bijušas problēmas saprasties ar dažādiem airu sporta cienītājiem, tādēļ piedalos gan slaloma mačos, ūdens tūrisma sacensībās, Campo pasākumos u.c. Šeit gan vietā jautājums, vai mani grib redzēt? Reizēm tās izjūtas ir dažādas, bet šeit jāatceras tēma par profesionalitāti (attieksmē). Tā nu es un vēl daži (Skridža u.c) dauzamies pa vidu un mēģinam gūt kādu prieku, tas sportiskais gars jau nekur nav pazudis:)
Tad tiekamies 8. augustā!!

Lauksiamnieks

29.07.2009

23:22

Nav ko brīnīties, ka jaunākie biedri nezina, kas ir Aldis Kļaviņš, neviens tāpat nezina Birutu Ķemeri, šķiet dažs labs azīst Andri Stavro. Tāpat kā kalnu slēpošanā - velti tagad kādam prasīt, kas ir Stenmarks vai Klammers. No pieredzes zinu, ka daudzi slēperi neko nav dzirdējuši arī par Bodi MIlleru. Vnk, ja tajā sportā esi iekšā, tad arī dzīvās un mirušās leģendas zini, ja tikai ik pa brīdim pasporto, tad arī neko nezini. Es no slaloma laivas pēdējo reizi izkāpu 1978. gadā, tādēļ zinu tā laika varoņus, bet neko nezinu par jaunākajiem laikiem šajā sportā. Tāda ir dzīve, un nav ko kipišu par to taisīt :)

UB

30.07.2009

02:58

Jā, Ingemārs un Francs ir labie -- cilvēki leģendas! :)

muceks

07.08.2009

23:20

VIss notiek jau tūļīt!

 

1..10 | 11..20 | 21..27

<< Atpakaļ pie raksta

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:
E-pasts: (nav obligāts)
Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Tēmas > Pasākumi > Raksts > Komentāri

Lapu uztur: Inno.web