Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

PASĀKUMI

 

 

Visu laiku lasītākie pasākumi
Gaujas bāziens 2006. [135]
Salacas mauciens 2008. [95]
Ultramaratons 2006. [103]
Gaujas bāziens "5". 2009.g. [253]
Kajak-kross 2006. [168]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ogres airēšanas maratons [12]
Saulkrastu sērfa mači [4]
Airēšanas pasākums ar apmācību Sočā [4]
Baseina treniņi [52]
Strenču airēšanas marations [1]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Kā mēs Siguldā ziemu gaidījām

Ivars Jākobsons, 20.11.2003

Komentāri [0]

 

2004.gada sacīkstes oficiālais foto
 

Kāpju, cik ātri varu. Nesu laivu, no Balonu pļavas Gaujmalā, augšā, uz Krimuldas sanatoriju. Man aizmugurē..


Man aizmugurē, pie laivas otra gala Arča, spriežot pēc smagās sēkšanas, katrā solī atkārtojot "davai", arī peld un sāk redzēt čuģikus (mazi, zaļi velniņi rūtainās žaketītēs) Vēl tālāk Sandis, ar krampjos sarautu kāju, cik vien ātri var min pretī finišam un trešajai vietai vedošos trepju pakāpienus. Apstāties nedrīkst, līdz finišam jāuzkāpj vēl aptuveni 30 metri, bet tepat aiz muguras konkurenti, komanda "ar putniem". Nedrīkst, ne pa kam!


Neizklausās pēc laivu brauciena, vai ne? Bet bija. Pareizāk sakot nevis laivu brauciens, bet sava veida piedzīvojumu sacīkstes "Ar laivu ziemu sagaidot", ko svētdien, 09. novembrī, organizēja SK Brīvnieki un Campo tām 9 komandām, 27 cilvēku kopskaitā, kas bija gatavi mesties šādā tūrē- avantūrē. Iespējams, gribētāju būtu vairāk, bet tieši ap to brīdi, kad pasākums tapa izziņots uznāca sniegs, kas dažam labam, acīmraugot, atstāja nedzēšamu ziemassvētku iespaidu.


Kā tad īsti būs braukt atpakaļ, pēc starpfiniša pie Velnalas? Straume spēcīga, ūdenslīmenis augsts, bet pēc veiktajiem 10km pa straumi, jābrauc atpakaļ kādi 8-9km līdz jau pieminētajai Krimuldas sanatorijai. Tā prātojām startējuši. Sandis skrien pa krastu un ņem KP, mēs zvetējam pa Gauju un kur vajag, vadājam viņu pāri. Protams, nekāda braukšana pret straumi nesanāca, ja nu vienīgi turēšanās uz vietas tajā, vai vērā neņemama virzība. Jānes, un ik pa brīdim jātraversē upe, lai atzīmētos kārtējā kontrolpunktā. Tur tad arī sākās interesantākā un spraigāka sacensību daļa. Priekšā, redzamības laukā konkurenti (jāķer!) aiz muguras arī (jābēg!) Distance īsa, atslābt nevar. Krūmi un gravas mijas ar nesšanai piemērotām takām, tad vēl pāris apmulsušu govju un izbrīnītu cilvēku, kas nekādi nevar saprast, kāda velna pēc jācīnās pret straumi, ja var pa straumi... Nevar! Un pie velna (vismaz pie alas) mēs arī jau bijām. Patiesībā tie deviņi kilometri pagāja nemanot. Pat dūņainais grāvis, kurā attaisnojot komandas nosaukumu "Susanin adventure club", līdz pusei izpeldējos nelikās auksts. Ka tik ātrāk uz priekšu, ka tik nenoķer! Un tad jau nāca finiša kāpnes...


Vispār SK Brīvnieki ir ļoti iecienījuši Siguldas apkārtni ar visiem "jaukumiem" ko tā piedāvā sacensību dalībniekiem. Pa ceļam redzējām vairākas, labi atmiņā iegūlušas vietas no "Siguldas kausa". Toreiz nācās ar velosipēdu plecos ne vienreiz vien kāpelēt gravās un pauguros. Starp citu, nākamgad, Brīvnieki, kas tad jau būs Siguldas piedzīvojumu klubs, taisās piedāvāt veselu piedzīvojumu sacīkšu seriālu ar sešiem posmiem tajā un atšķirīgām disciplīnām. Bet tas nākamgad.


Tiekam līdz finišam, nespēku un čuģikus pagaisina prieks un gandarījums par paveikto, par cīņu līdz galam. Esam vien nieka minūti, man pat likās, ka nepilnu, ātrāki par sekotājiem. Sarokojamies ar viņiem, viens otram pasakamies par cīņu. Nav pat tik svarīga tā vieta, svarīgāk ir tas, ka varam priecāties un teikt sev, ka ir darīts viss, ko varējām.

Klubs > Tēmas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web