Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

PASĀKUMI

 

 

RAM nolikums

RAM rezultāti

 

 

Dalībnieku saraksti

 

Jūras kajaki

Smailes

Touring kajaki

Kanoe 2-vietīgas

Citas laivas (Open)

 

Piezīme: reģistrētajiem lietotājiem pieteikuma formas lauki aizpildas automātiski! Ja jums ir apnicis katru reizi no jauna ievadīt savus datus, iespējams, ir laiks reģistrēties :)

 

Visu laiku lasītākie pasākumi
Gaujas bāziens 2006. [135]
Salacas mauciens 2008. [95]
Ultramaratons 2006. [103]
Gaujas bāziens "5". 2009.g. [253]
Kajak-kross 2006. [168]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ogres airēšanas maratons [12]
Saulkrastu sērfa mači [4]
Airēšanas pasākums ar apmācību Sočā [4]
Baseina treniņi [52]
Strenču airēšanas marations [1]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Rīgas airēšanas maratons arī šogad būs!

Jānis Balodis, 12.04.2009

Komentāri [128]

 

Rezultāti publicēti.


Nu jau trešo gadu pēc kārtas aicinām Jūs, airēt gribētājus un gribētājas, uz Rīgas airēšanas maratonu.

 

Laivu klases
jūras kajaki (garums > 4,70m);
divvietīgās smailes;
touring un atpūtnieku kajaki, t.sk. SOTi (garums < 4,70m);
divvietīgās kanoe;
open klase (jebkurš nemotorizēts laivošanas rīks, kas spēj 6 līdz 10 stundās nobraukt 43 km).

 

Maršruts
Pirmo reizi pēdējos gados Latvijā, maratona starts un finišs būs vienuviet - pie Buļļupes.

Maršruts jūras kajakiem un smailēm – no starta Buļļupē Lielupes virzienā, pa jūru uz Daugavu, apkārt Kundziņsalai pa Sarkandaugavu, tālāk pa Daugavu līdz Rīgas Pasažieru ostai, iekšā Rīgas kanālā, izbraucot no kanāla uz Zaķusalu, apkārt tai uz Mazo Daugavu, pa Lucavsalas airēšanas kanālu uz Bieķengrāvi un atpakaļ uz Daugavu lejup pa straumi, pa Daugavu līdz Buļļupei un uz finišu.

 

Maršruts touring un atpūtnieku kajakiem, kanoe un open klasei - no starta Buļļupē uz Daugavu, apkārt Kundziņsalai pa Sarkandaugavu, tālāk pa Daugavu līdz Rīgas Pasažieru ostai, iekšā Rīgas kanālā, izbraucot no kanāla pa Daugavu, tad 90m apnesiens uz Beķera grāvi tad līdz Hapaka grāvim pēc tam Buļļupe un finišs.

 

Distances garums – pamata distance 58 km jūras kajakiem un smailēm, 43 km pārējiem kajakiem un kanoe. Līkums pa jūru var tikt atcelts sliktu laika apstākļu dēļ.

 

Ierobežojumi un norādījumi
Vispārējie noteikumi: stratēģiskie apnesieni ir aizliegti, dalībniekiem distancē ir jābūt mugurā glābšanas vestei, aizliegts pārvietoties pa boju iezīmēto kuģu ceļu. Dalībnieku pārvietošanās tiek atzīmēta 2 kontrolpunktos – uz viena no tiltiem Rīgas kanālā (KP 1), pie iebraukšanas Lucavsalas kanālā (KP 2) un pie apnesiena uz Beķera grāvi (KP3 - tikai 43 km distancē). Atzīmēšanās KP notiek, piebraucot tiesnesim attālumā, kurā var nolasīt dalībnieka numuru, vai arī apbraucot apkārt bojai.

 

Izstāšanās
Lūgums ņemt vērā to, ka ne visās vietās pie Daugavas ir iespējams piekļūt. Ja nu būs radusies galēja nepieciešamība kāpt krastā, pievērsiet uzmanību maršruta kartē norādītajām izkāpšanas vietām. Izstāšanās gadījumā obligāti jāinformē sacensību organizatori pa maršruta kartē norādīto tālruņa numuru (evakuācijas maksa – Ls 5).

 

Dalības maksa
Sacīkstes dalības maksa tiem, kas pieteiksies un samaksās līdz 18. maijam – 8 Ls, pārējiem – 10 Ls no dalībnieka.

Mēs nodrošinām: sacensību norisi no starta līdz finišam, pirti un tradicionālo zupas katlu finišā, diplomus un suvenīrus dalībniekiem. Balvas – atkarībā no sponsoru iespējām un dalībnieku skaita.

Jūs iegūstat: lielisku kompāniju pabraukāšanai pa Rīgas iekšējiem ūdeņiem, jaunus piedzīvojumus, sacensību garu un azartu.


Klubs > Tēmas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web