Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

PASĀKUMI

 

 

Čeremoša. Straujūdens seminārs

Laiks: 1. - 10.maijs

 

 

Ir jautājumi? Sūti tos šurp (campo@laivas.lv) vai zvani 29901567 (Atvars).

 

Piezīme: reģistrētajiem lietotājiem pieteikuma formas lauki aizpildas automātiski! Ja jums ir apnicis katru reizi no jauna ievadīt savus datus, iespējams, ir laiks reģistrēties :)

 

Visu laiku lasītākie pasākumi
Gaujas bāziens 2006. [135]
Salacas mauciens 2008. [95]
Ultramaratons 2006. [103]
Gaujas bāziens "5". 2009.g. [253]
Kajak-kross 2006. [168]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ogres airēšanas maratons [12]
Saulkrastu sērfa mači [4]
Airēšanas pasākums ar apmācību Sočā [4]
Baseina treniņi [52]
Strenču airēšanas marations [1]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Čeremoša 2009

Campo, 22.04.2009

Komentāri [29]

 

1987.g. arhīva foto. RZ85 Lielajos Gukos. M.Čeremoša
 

Mācību seminārs. Plaša profila pasākums ar airēšanas mācīšanos kajakos, katamarānos un kanoe. Pēdējās vietas grupā.


Kaut arī sen pagājuši tie laiki, kad vilcienā Rīga - Ļvova vienu vai pat divus vagonus aizņēma tikai ūdeņnieki vien, Melnā Čeremoša Ukrainas Piekarpatos jeb Guculērijā joprojām ir populārs pavasara maršruts, kurš katru gadu piesaista Latvijas laivotāju pulkus.

 

Melnā Čeremoša (ir arī Baltā) - tā ir upe, kurā nav koku, ir salīdzinoši maz akmeņu, daudz ūdens ar palieliem viļņiem un krāces ar vienkāršām trajektorijām - it kā nekā īpaša, bet tomēr tā ir upe, kurā sajūtas ir "niknākas" kā jebkurā Latvijas pavasara upē, bet kas joprojām ir draudzīga otrā gada iesācējiem. Citiem vārdiem sakot - laba treniņu upe visa veida laivām!

 

M.Čeremoša kādreiz skaitījās III. kategorijas upe, jaunākos laikos apmēram II., bet vai tam ir kāda nozīme? Šī ir viena no retajām atlikušajām postpadomijas telpas upēm, kurā katru gadu svētceļojuma kārtībā salasās dažnedažādāko braucamrīku cienītāji "vseh masķei". Kurš uz upes braukšanu, kurš uz tusiņu - interesi atrod visi (plašākai izziņai skat. Atvara eseju par Čeremošu '87 un fotogalerijas bildes no 1987.g. - tepat links augšā).

 

2009.gada maijā - no 1. (izbraukšana no Rīgas) līdz 10.05. (atgriezšanās) - Campo rīko semināru "Čeremoša '09", kurā aicina piedalīties otrā gada braucējus: kajakerus, kuru mācību bagāžā ir iesācēju seminārs un vismaz vienas sezonas nobraucienu pieredze tepat Latvijā un katamarānu braucējus, kuriem dalībai seminārā tiek izvirzītas mazākas prasības - pietiks ar 2009.gada pavasara "Iesācēju ABC".

 

Šis nav raftinga pasākums asu izjūtu cienītājiem. Bez kursu papīriem, autoritatīvas references par Jūsu airēšanas pieredzi vai pavasarī izieta 2* testa, līdzi neņemsim! Tam pamatā ir drošības apsvērumi un to grupas dalībnieku intereses, kuri brauc pasākumā airēt un nevis no krasta noraudzīties kā katrā līkumā ķeksē laukā frīkus, kuri pārvērtējuši savas spējas.

 

Pasākumā būs:

1) kajaku un OC kanoe grupa un

2) katamarānu grupa.

 

Pirmajiem braukšana polietilēna WW kajakos (savos vai nomas) un OC (kam nu tādas ir), otrajiem Hercberga smailīškatamarānos.

Nokļūšanu Guculērijā varat plānot saviem spēkiem vai braukt ar Campo busiņu(iem) - to piesakiet izvēloties dalības klasi pieteikumā.

 

Obligātais inventārs:

Kajaks, aprīkots ar celtspējas baloniem, bruncītis vai

2-vietīgs smailīškatamarāns katamarānu grupā,

Airi(s),

Augumam atbilstoša glābšanas veste ar (vēlams) "quick-release" drošības sistēmu,

Ķivere,

15-25m glābšanas "burkāns" uz katra braucamlīdzekļa,

Hidrotērps (neoprēna + dry-tops vai sausais),

neoprēna cepurīte,

neoprēna apavi,

Inventārs un piemērots apģērbs dzīvošanai kempingā (telts, guļammaiss (vēlams -3°C), paklājiņš),

Ukrainā derīga veselības apdrošināšanas polise.

 

Ieteicamais inventārs:

pretiedeguma krēms,

saules brilles,

personīgā aptieciņa,

dzēriena blašķe kajakā,

hermētiski iepakojams foto-video,

apavi izgājieniem kalnos (trekinga kurpes jeb krosenes),

lukturītis.

 

Izmaksas vienam cilvēkam:

Dalības maksa (pasākuma sagatavošana un vadība, autobusa noma, grupas inventārs (degļi, katli un tml.), aptieka) Ls 150.-, Ls 100.- ar savu transportu (21% PVN iekļauts).

Mainīgās transporta izmaksas (degviela busam) ~ Ls 40.- (šīs izmaksas tiek dalītas uz dalībniekiem pēc faktiskā patēriņa);

Pārtika - 20-30 Ls

Laivu noma - saskaņā ar http://www.campo.laivas.lv/lv/noma/?pg=inventars 

 

Orientējošās izmaksas kopumā ~ Ls 215 + inventāra noma, kam nepieciešams + uzturēšanās izmaksas, ja tiek dota priekšroka dzīvošanai viesu namos.

 

Lai pieteiktos semināram, jāaizpilda pieteikums (poga labajā malā) un jāapmaksā dalības maksa. Lai tajā arī piedalītos, bez dalības maksas Jums būs nepieciešams apliecinājums iepriekš minētajam kvalifikācijas minimumam vai dalība sagatavošanās kursā.

 

Piesakoties un apmaksājot dalības maksas rēķinu līdz 31.12.2008., ir dalības maksas atlaide! Cenas attiecīgi būs 129 Ls Campo busā un 79 Ls savā transportā.


Klubs > Tēmas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web