Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

PASĀKUMI

 

 

Jūras kajaku tūre Horvātijā

Laiks: no 5 līdz 15.septembrim

Programma: atbilstoši aprakstam.

 

 

Brīvo vietu skaits grupā: 0

Vietu skaits ar savu transportu: 2

 

Uzmanību, otrā plūsma!

Notiks no 11. līdz 22.septembrim.

Programma: atbilstoši aprakstam.

 

 

Brīvo vietu skaits grupā: 3

Vietu skaits ar savu transportu: 4

 

Ir jautājumi? Sūti tos šurp (campo@laivas.lv) vai zvani 29222339 (Agris), 29901567 (Atvars).

 

 

Piezīme: reģistrētajiem lietotājiem pieteikuma formas lauki aizpildas automātiski! Ja jums ir apnicis katru reizi no jauna ievadīt savus datus, iespējams, ir laiks reģistrēties :)

 

Visu laiku lasītākie pasākumi
Gaujas bāziens 2006. [135]
Salacas mauciens 2008. [95]
Ultramaratons 2006. [103]
Gaujas bāziens "5". 2009.g. [253]
Kajak-kross 2006. [168]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ogres airēšanas maratons [12]
Saulkrastu sērfa mači [4]
Airēšanas pasākums ar apmācību Sočā [4]
Baseina treniņi [52]
Strenču airēšanas marations [1]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Kornati 2008. Jūras kajaku tūre

Campo, 21.06.2008

Komentāri [20]

 

 

Pieteikšanās pamazām beidzas. Pēdējās vietas otrajā plūsmā (11-23.09.).


Atbilstoši iepriekšējam pasākumu plānam un gada nogalē publicētajai informācijai, uzsākam pieteikšanos 2008.gada Adrijas jūras kajaku tūrei - skaistam vasaras izskaņas atpūtas pārgājienam vasarā aizņemtiem cilvēkiem.

Programmā skaista daba, silts ūdens, laba kompānija. Grupas lielums 8-12 cilvēki. Informācija un bildes no iepriekšējo gadu pasākumiem Kornatos: 2006.g., 2007.g.

 

Pasākuma norises laiks: 2008.g. septembris. Izbraukšana 5.09. atgriešanās Rīgā 15.09.*

Pārgājiena rajons: Horvātija, Dalmācijas piekraste (Zadara - Splita), Kornatu salu arhpelāgs (nacionālais parks);

Pārgājiena sākuma un beigu punkts: Betina, Murtersala.

Aktīvo dienu skaits: 6 dienas.

 

Programma:

1.plūsma 2.plūsma Programma
5.09. 11.09. Izbraukšana no Rīgas piektdienas vakarā.
6.09. 12.09. Ceļā
7.09. 13.09. Plitvices ezeru nacionālā parka apmeklējums**. Vakarā ierašanas Betinā (Murtersala) - maršruta sākumpunktā.
8.09. 14.09. Kornatu parka formalitātes, pēdējie sagatavošanās darbi, auto parkings, dry-packings un, aidā, jūrā iekšā! Nakšņošana teltīs uz salas.
9.09. 15.09. Jūra. Nakšņošana teltīs uz salas.
10.09. 16.09. Jūra
11.09. 17.09. Atpūta Robinsonnamiņā uz lielās Kornatu salas. Radiālais pārgājiens kalnos, radiālais izbrauciens kajakos, peldēšanās, snorkelēšana, alus, saldūdens duša, iespēja uzlādēt aķīšus foto tehnikai no 12V rozetes. Brīvais laiks.
12.09. 18.09. Atkal jūra. Nakšņošana teltīs uz salas.
13.09. 19.09. Jūra, vakars Betinas ostā, pakošanās, vakariņas, izbraukšana uz Rīgu
14.09. 20.09. Ceļā
15.09 21.09. Atgriešanās Rīgā ap pusdienas laiku.

 

Uzmanību!

* Grafiks ir jāpapildina ar vienu rezerves dienu, kura varetu būt nepieciešama neparedzamu laika apstākļu dēļ. Tādēļ formāli atgriezšanos vajadzētu ieplānot dienu vēlāk 16.septembrī un neparedzēt neatliekamus darbus un komandējumus 16.09.!

** Plitvices ezeru nac. parka apmeklējums ieplānots maršruta sakumā, tomēr to var pārnest uz beigām, ja šādu vajadzību diktē laika apstākļi. Plitvices ekskursiju var aizvietot arī ar papildu dienu maršrutā, ja par to grupa var vienoties. Otrajai plūsmai Plitvices apmeklējums iespējams  tikai programmas beigās.

 

Slodze un prasmes

Vidējais dienas pārbraucienu garums 15-20km. Kopā apmēram 100km 5-6 aktīvās dienās. Maršruts ir pa spēkam ikvienam cilvēkam normālā fiziskā kondīcijā. 40% grupas var sastādīt iesācēji, tomēr ir nepieciešamas airēšanas pamatiemaņas jūras kajakā. Iesācējiem ir pietiekams Campo vasaras kurss jūras kajakiem (Lucavsalas treniņu programmā) vai arī būs nepieciešama autoritatīva refernence par laivošanas iemaņām un pieredzi.

 

Laivas un inventārs

Pārgājienam nepieciešams jūras kajaks. Vienvietīgs vai 2-vietīgs (drošāks iesācējiem). Kajaki, airi, brunči, vestes būs pieejami nomā no Campo. Aicinam lietot arī pašiem savus, jo ierastā laivā vienmēr jutīsieties komfortablāk. Par konkrēto laivu piemērotību konsultējieties ar lietpratējiem. Dalības maksā laivu noma nav iekļauta.

No drošības aprīkojuma ieteicams ir kajaka pumpis katrā laivā un "aira celtspēja" pazīstama kā "paddlefloat" visās laivās, kuru braucēji nepārvalda eskimosu apgriezienu. "Paddlefloat" ir noderīgs arī fotografēšanai no laivas.

Teltis jāņem līdzi nelielas, vēlams 1 vai 2-vietīgas, "doma" tipa, kas būvējamas bez atspraužamajiem mietiņiem. Gludu vietu telšu būvei ir īpaši maz, mietiņus nostiprināt neiespējami. Paklājiņi nepieciešami pat īsteniem spartiešiem - gludu vietu būs maz...

Gaisa temperatūra septembrī pārgājiena rajonā ir >14 grādiem naktīs, >20 dienā, ja vien neuznāk "Bura" vēji (vairāk iespējami oktobrī - novembrī). Ar guļammaisu grādiem nevajag pārspīlēt.

Fototehnikai nepieciešams tās cenai atbilstošs iepakojums. Ūdens ir sāļš un gaiss arī!

Mobilo telefonu zona ir visā maršruta garumā, GPRS ciparu pakalpojumi salu retranslatoru zonās nestrādā.

Apģērbs (ūdens kārta). Ūdens temperatūra 22-23 grādi, garais hidrotērps nav nepieciešams, izsutīsiet. Šorti (Reed Chilcheater, HIKO Lars, Gamlber vai Canoe un pat Teddy) būs piemēroti. Drytopus var lietot vēsākās dienās, bet nav īstas nepieciešamības. Ideāli ir airētāju "Rashguard" krekli, kas pasargā no saules radiācijas, aizvada mitrumu un ātri žūst. Īsroku variantam būs derīgs parasts kokvilnas T-krekls - kamēr vien neapdedzināsiet rokas. Obligāti ir ūdens apavi - piekraste mudž no jūras ežiem. Sandales nav piemērotas sēdēšanai kajakā un arī pa krasta akmeņiem ieteicamāki ir apavi ar stingrāku aizdari. Iesakam HIKO Sunny, Boulder un līdzīgus. Der arī tenisa čības ar kaučuka zolēm, temperatūra šeit nav arguments.

Sauso mantu maisi. Personīgās drēbes un pārtika jāpako sauso mantu maisos. Kajakiem ieteicamais maisu tilpums 10-35l. Neplānojiet sabāzt visu vienā! Katram būs jāved līdzi daļa grupas inventāra un pārtikas - tas nav izdarāms RIMI maisiņos...

Cits apģērbs. Ar vienu kārtu jūs brauksiet busiņā, apmeklēsiet krogus, veikalus un dabas parkus, otrā dzīvosiet nometnē laivu parbraucienu starplaikos. Vairāk nav nepieciešams, jo pārģerbšanās kabīnes nebūs pieejamas... Bumerangi (zeķes) un veļas kārtas - pēc personīgās pieredzes.

 

Izmaksas

Dalības maksa pārgājienam ir Ls 150.-

Tajā iekļauts: Instruktora darbs un grupas inventārs (drošības inventārs (grupas), kartes, navigācijas līdzekļi, katli, gāzes degļi un tml.) un Robinsonnamiņa īre Kornatu salā (2 naktis).

 

Nav iekļauts dalības maksā, bet ir jārēķinās ar (vienam dalībniekam):

Transporta izmaksas - autobuss, degviela, maksas autobāņu biļetes, stāvvietas Murterā - tiek sadalīts starp dalībniekiem pēc faktiskā patēriņa - aptuveni 160 Ls.

Pārtika no Rīgas, ieskaitot gāzes balonus un tml. - ap 20 Ls

Pārtika, kuru pērk uz vietas (ūdens un tml.) - ap 25 Ls

Biļetes Plitvices nac. parkā - ~8 Ls (85Kn)

Biļetes Kornatu nac. parkā - ~5 Ls (50Kn)/diena (min 1 max 4 dienas - kā paveicas...)

Snorkelinga biļete Kornatos (ja kāds grib būt godīgs pret Horvātijas valsti) - 3 Ls/diena.

Pusdienu/vakariņu reize Horvātijā 5-15 Ls (restorāns vai līdzīga iestāde), attiecināma uz tām dienām kamēr atrodamies civilizācijā. Līdzņemamās pārtikas cenas līdzīgas kā Latvijā, zivis 3x dārgākas.

Pārtika, alus vai ēdienreize Kornatu salas ostu krodziņos - tas pats kas kontinetā x3.

Jūras kajaks (PRIJON Seayak, airis, veste, bruncis) uz pārgājiena laiku no Campo - Ls 55.-

Jūras kajaks (PRIJON Seayak ar stūri, airis, veste, bruncis) - Ls 69.-

2-vietīgas smailes Northstar R noma (uz 2-viem) ar airiem, brunčiem, vestēm - Ls 100.-

Par inventāra nomu lūdzam pieteikties individuāli.

 

Lai pieteiktos, jāspiež uz pogas labajā slejā un jāaizpilda prasītie lauki. Rēķins izsūtās automātiski - uzmanīgi ievadiet pareizu e-pasta adresi, citādi apstiprinājumu tā arī nesagaidīsiet.

Iespējams pievienoties grupai ar savu transportu (jāved arī savas laivas). Interesentus lūdzam to norādīt izvēloties dalības klasi (savs transports).

Ja Jums nav pārliecības par to vai pasākums Jums ir pa spēkam, zvaniet, aprunāsimies! Šaubas nozīmē izsvērtu pieeju lēmumu pieņemšanai - Jums ir potenciāls!


Klubs > Tēmas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web