Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

PASĀKUMI

 

 

Visu laiku lasītākie pasākumi
Gaujas bāziens 2006. [135]
Salacas mauciens 2008. [95]
Ultramaratons 2006. [103]
Gaujas bāziens "5". 2009.g. [253]
Kajak-kross 2006. [168]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ogres airēšanas maratons [12]
Saulkrastu sērfa mači [4]
Airēšanas pasākums ar apmācību Sočā [4]
Baseina treniņi [52]
Strenču airēšanas marations [1]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Airēšanas skola

Campo, 12.05.2008

Komentāri [48]

 

 

Atjaunots augusta nodarbību grafiks Lucavsalai..


13. maijā atsākam airēšanas skolas nodarbības.

 

Bāze. Kursu cikls paredzēts airēšanas entuziastiem, kuri vēlas attīstīt savas airēšanas iemaņas, bet  pieteikties iespējams arī iesācējiem bez priekšzināšanām un pieredzes.

 

Papildus grupas un nodarbību cikls Siguldā, tekošā ūdenī. Nodarbību sākums 19:30, izbraukšana no Rīgas bāzes 18:00-18:20. Kursa izmaksas tās pašas, klāt nāk tikai ceļš uz Siguldu un atpakaļ (tiem kuri nebrauc ar savu auto +2 Ls) un šajās nodarbībās nepieciešama ķivere (noma 1 Ls).

Sīkāka informācija pie Atvara (29901567).Nodarbības notiks trešdienu vakaros, sākot no 2.jūlija. Pieteikšanās uz plūsmu beigusies (5 nodarbības) bet ir iespējams pieteikties uz atsevišķām nodarbībām (skat. izmaksas zemāk).

 

Kursu programma. Kursa dalībnieki ar iepriekšēju airēšanas pieredzi, pēc kursa noslēguma var kārtot "otrās" zvaigznes testu (tas arī nosaka kursa saturu), kas, sekmīgas nokārtošanas gadījumā, dod jums iespēju pieteikties kādam no vasaras jūras kajakinga pasākumiem Somijā vai rudenī - Horvātijā.

WW kajaku klasē kursa beidzējiem ir iespēja tikt uz 3-šās zvaigznes semināru Sočā, izejot papildus sagatavošanas treniņu ciklu straujūdenī (Siguldas treniņi, informācija sekos) - šobrīd gan grupa ir pilna, bet arī tajā ir dalībnieki, kuriem šis kurss būtu jābeidz un pieteikumu gadījumā lemsim par otrās plūsmas atvēršanu. Zvaniet un interesējieties!

 

Vieta. Kursa nodarbības notiks Daugavā pie Lucavsalas. Ierašanās pie JBSS "Rīdzene" (blakus piemineklim).

Uzmanību, auto atstāšana uz zāles ceļa malā ir vietējo pašvaldības reketieru iemīļota barotne, labāk atstāt uz ceļa (kaut vai ielas vidū, ja apbraukt var pa zāli).

 

Grafiks. Kursu grafiks - otrdienas, ceturtdienas no 19-21:00. Dienu plāns augustā ir:

 

05.08
07.08.
12.08.
14.08.
19.08.
26.08.

28.08.

 

Iespējamas arī papildnodarbības. Sekojiet informācijai.

Pieteikšanās tiek organizēta uz visu 5-nodarbību kursu kopumā (maksa 35 Ls), nodarbību reizes dalībnieki piesaka dienu pirms nodarbības vai nodarbības dienā līdz plkst. 12:oo.

Atseviška nodarbība tiem, kuri grib nākt tikai 1 reizi vai vēlas nesaistīt sevi ar 5 nodarbību ciklu maksā 10 Ls no cilvēka. Pieteikšanās telefoniski (2-9222339) nodarbības dienā un šādi pieteikumi tiek apmierināti vadoties no laivu pieejamības konkrētajā dienā.

Pieteikumā var atķeksēt vajadzību pēc hidrotērpa, norādot izmēru, bet tie ir atsevišķā cenā (2 Ls).

 

Lai pieteiktos, jāspiež uz pogas!

 


Klubs > Tēmas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web