Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

PASĀKUMI

 

 

Visu laiku lasītākie pasākumi
Gaujas bāziens 2006. [135]
Salacas mauciens 2008. [95]
Ultramaratons 2006. [103]
Gaujas bāziens "5". 2009.g. [253]
Kajak-kross 2006. [168]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ogres airēšanas maratons [12]
Saulkrastu sērfa mači [4]
Airēšanas pasākums ar apmācību Sočā [4]
Baseina treniņi [52]
Strenču airēšanas marations [1]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Rīgas airēšanas maratons būs!

Anete Pošiva, 08.04.2008

Komentāri [149]

 

Pieteikšanās atklāta.


Pēc samērā vējainā un ar izstājušos dalībnieku skaitu izcilā 2007. gada Rīgas airēšanas maratona ir pieņemts lēmums – būs arī šogad! Maršruts pavisam cits, lai aplūkotu jaunus Rīgas nostūrus un izvairītos no publiska pasākuma statusa.

 

Laivu klases

jūras kajaki (garums > 4,70m);

divvietīgās smailes;

touring un atpūtnieku kajaki, t.sk. SOTi (garums < 4,70m);

divvietīgās kanoe.

 

Maršruts

Starts: 31.05.08. plkst. 10:00 jūras kajakiem un smailēm Doles salā (konkrēta vieta tiks precizēta vēlāk);

10:40 kanoe un lēnajiem kajakiem – Lucavsalā, airēšanas bāzē.

 

Finišs – Alberta dīķos, pie pirts (www.albertadiki.lv).

 

Maršruts – no Doles salas vai Lucavsalas uz leju, cauri Rīgas kanālam, pa Sarkandaugavu, Mīlgrāvi, Ķīšezeru, Lielo Baltezeru (tiks atcelts pārāk stipra vēja gadījumā), Juglas ezeru, Lielo Juglu un Krievupi.

Distances garums – pamata distance 47 km jūras kajakiem un smailēm, 35 km pārējiem kajakiem un kanoe; ja nebūs pārāk stiprs vējš, distance visiem tiek papildināta ar 13 km loku pa Lielo Baltezeru. Plānojamais laiks pilnā distancē 6-10 stundas.

 

Google Maps karte

 

Nolikums

 

Ierobežojumi un norādījumi

Vispārējie noteikumi: stratēģiskie apnesieni ir aizliegti (izņemot gar Krievupi, ja tā nav braucama, un šķērsojot ceļu pirms finiša), dalībniekiem distancē ir jābūt mugurā glābšanas vestei, aizliegts pārvietoties pa boju iezīmēto kuģu ceļu. Dalībnieku pārvietošanās tiek atzīmēta 3 kontrolpunktos – uz viena no tiltiem Rīgas kanālā (KP 1), pie tilta pāri Mīlgrāvim (KP 2) un zem Tallinas šosejas tilta Baltezerā (KP 3). Atzīmēšanās KP notiek, piebraucot tiesnesim attālumā, kurā var nolasīt dalībnieka numuru, vai arī apbraucot apkārt bojai.

Organizatori norāda ērtākos evakuācijas punktus, bet evakuāciju piedāvā tikai KP 2 (evakuācijas maksa – Ls 5), pārējās vietās evakuācija tiek piedāvāta atkarībā no organizatoru iespējām. Izstāšanās gadījumā obligāti jāinformē sacensību organizatori pa maršruta kartē norādīto tālruņa numuru.

 

Dalības maksa

Sacīkstes dalības maksa tiem, kas pieteiksies un samaksās līdz 18. maijam – 8 Ls, pārējiem – 10 Ls no dalībnieka.

 

Mēs nodrošinām: sacensību norisi no starta līdz finišam, pirti un tradicionālo zupas katlu finišā, diplomus un suvenīrus dalībniekiem. Balvas – atkarībā no sponsoru iespējām un dalībnieku skaita.

 

Jūs iegūstat: lielisku kompāniju pabraukāšanai pa galvaspilsētas ūdenstilpēm un ūdenstecēm, jaunus piedzīvojumus, sacensību garu un azartu. Uz tikšanos Rīgas ūdeņos!

 

Pieteikumi. Lai pieteiktos, jāspiež uz pogas!

 

 


Klubs > Tēmas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web