Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

PASĀKUMI

 

 

Visu laiku lasītākie pasākumi
Gaujas bāziens 2006. [135]
Salacas mauciens 2008. [95]
Ultramaratons 2006. [103]
Gaujas bāziens "5". 2009.g. [253]
Kajak-kross 2006. [168]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ogres airēšanas maratons [12]
Saulkrastu sērfa mači [4]
Airēšanas pasākums ar apmācību Sočā [4]
Baseina treniņi [52]
Strenču airēšanas marations [1]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Līgatnes sakopšanas talka

Maris Eglīte, 16.11.2007

Komentāri [5]

 

17-18.novembris.


Ieteikumi

LŪDZU ģērbties slapjam putenim piemērotā apģērbā! Vēlami gumijas cimdi - dažādu* drazu izvākšanai no upes, kā arī ļoti vēlami garie zābaki un/vai brienamās bikses! Ja ir motorzāģis vai rokas zāģi, ļoti rupjas vīles un kantēšanas/pacelšanas āķi, kā arī `ķekši` garā kātā, ņemiet tos LŪDZU līdz, lai mazāk jābradā!

 

 

Pasākuma programma

 

17.novembris, sestdiena
11:30 ~ 12:30 Ierašanās Līgatnes pilsētas domes vestibilā – tikšanās & grupēšanās Lejas Līgatnē pie Lustūža ieža, kur SILTA tēja & kafija, medusmaizes & ziedputekšņi no Gunāra**. Arī zāģu benzīns ar piedevu un motoreļļas no organizatoru puses.

Viena grupa Veinemeinena un Gunāra vadībā ar rokas vinču dodas gar papīrfabriku uz Gauju, kur galā pārdzītās auto un iespējama ekskursija pa papīrfabriku.

Otra grupa dodas virzienā uz Ķempjiem, (cerams) Jāņa R. vadībā un GNP inspektora Ulda Saulīša** pārraudzībā.

~ 17:00 Sāk satumst – abas grupas dodas pie Gunāra uz mājām un tur rīko SILTAS kopīgas vakariņas. Ap 10 cilvēki var nakšņot*** pie Gunāra, ja vairāk, tad pie Veinemienema Ieriķos vēl kādi 5 Vidzemē palicēji.

 

Vakara izvēles/brīvā programma – tie, kas brauc mājup uz Rīgu – paldies un OK!
Iespēja doties uz koncertu/balli Augšlīgatnes Kultūras centrā ap 20-tiem, kā arī cerība Līgatnes slēpošanas kalnā, Ieriķu Lāču kalnā vai Sigultā paslēpot/dēļot!

 

18.novembris, svētdiena
~ 8:00 Ar gaismu (ir iespēja arī mēģināt celties vēlāk!) dodamies uz Līgatni un pieveicam posmu: Vidzemes šoseja – Ķempji (un sestdien nepaveikto līdz Līgatnei vai Gaujai). Cerams, ka mums Atvars norāda, ko un cik tīrīt, jo `pārlieku centība var aptumšot prātu");
Iespēja vienai grupai doties tīrīt uz Elles (Bada) gravas krāces.


~ 14:00 Varētu beigt (vai arī līdz galam visu paveikt) un doties uz Līgatnes kultūras namu 18.novembrim veltīto koncertu un noslēguma uguņošanu un ja vēl kāds grib ballēties, tad par ½ cenu Kultūras namā vakarā ap 20-tiem balle.

 

Komentāri:
* Pēdējais Līgatnes laivojiens liecina ka kritušo koku tur nav īpaši daudz.. Katrā ziņā ne tā ka nevarētu izturēt. Attiecīgi šāda oficiāla pasākuma akcents būtu jāliek uz drazu izvākšanu, jo tā manta tur piemājo lielā daudzumā. + atbildīgās vietās izlikt plakātiņus - "Nemēslo upē - par ūdenscūku paliksi" – CITĀTA AUTORS
Jānis Romanovskis
** Gunārs – IK „Māras ieleja” = GNP `tuvu stāvoša` persona, kura rīkoja Līgatnes ~ 2002.?
`fundamentālo` talku kopā ar Jāni R., kā arī bijušais Ķempju dzirnavu apsaimniekotājs un vides sakārtotājs + lielisks biškopis.


Uldis Saulītis – GNP Vides inspektors un mežzinis, arī skat. www.laivas/foto - Siltā ūdens izpriecās Ādažos bildes Nr.19 un 20


***Nakšņošana pa FREE pie Gunara vai Veinemeinena mājās, vēlams pietiekties, bet ja nē, tad savs paklājiņš ar guļammaisu un vieta vienmēr atradīsies. Iecerēts paņemt arī datorprojektoru un 2x2 ekrānu un šo to ap upju tīrīšanu un braukšanu skatīties no Jūsu fondiem.


NĀKAMĀs TALKAs: 15./16.decembris pērn tīrītā Rauņa `revīzijas`gājiens un iepriekš apzinātu Amatas `ne-ap-airējamo ūdens dižkoku` apstrāde, ja laiks otrā dienā - Vaives augštece līdz Dāvida vai Kalauzu dzirnavām. Bet 2008.gadā sāksim ar Cimzu...


Klubs > Tēmas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web