Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

PASĀKUMI

 

 

Visu laiku lasītākie pasākumi
Gaujas bāziens 2006. [135]
Ultramaratons 2006. [103]
Salacas mauciens 2008. [95]
Gaujas bāziens "5". 2009.g. [253]
Kajak-kross 2006. [168]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ogres airēšanas maratons [12]
Saulkrastu sērfa mači [4]
Airēšanas pasākums ar apmācību Sočā [4]
Baseina treniņi [52]
Strenču airēšanas marations [1]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Pasākumu plāns 2008.gadam

Campo & Co, 09.11.2007

Komentāri [54]

 

Katram savs.


Kā solīts, sezonas izskaņā piedāvājam Jums 2008.gada pasākumu plāna projektu, kurš sagatavots no Campo iesūtītajiem projektu pieteikumiem un mūsu pašu iecerētajiem pasākumiem.

Pasākumu saraksts ir labajā malā (pieejams arī no kalendāra), saraksts nav slēgts un tiks pastāvīgi papildināts (kā arī īsināts), uzrodoties jauniem un interesantiem pieteikumiem. Saraksts ietver gan sacīkstes un kursus, gan pārgājienus un seminārus. Jūs esat aicināti iepazīties ar iespējamo pasākumu pieteikumiem (idejām) un izteikt savu interesi, piesakoties iespējamajos dalībniekos. Jūsu pieteikums nav saistošs ne jums pašiem, ne arī projekta bīdītājiem - tā ir tikai informatīva saite un, vadoties no interesentu daudzuma, tiks lemts par pasākuma detalizētu izstrādi, izsludināšanu un norisi, vai vienkārši - norakšanu, resp. Jūsu interese tiks pieņemta zināšanai plānošanas nolūkos un ar jums sazināsies projektu bīdītāji.

 

Kāpēc tas ir svarīgi? Tāpēc, ka iespējamo pasākumu (domāti arī kategoriju pārgājieni) skaits ir lielāks par apzināto kvalificēto braucēju skaitu... Būsim reālisti. Ne viss, ko izdomājis Kaspičs, Atvars vai Boris un vēl kāds cits, ir realizējams jauktā "ģedu"-iesācēju auditorijā. Savukārt stingru priekšnoteikumu vai kvalifikācijas sliekšņu izsludināšana dalībnieku pieteikumiem ne tikai atbaida, tā objektīvi izslēdz no aprites cilvēkus, kuri labprāt pievienotos un, nepieciešamības gadījumā, būtu ar mieru iziet atbilstošu sagatavošanās ciklu.

 

Iepriekšēji pieteikumi ļaus grupu vadītājiem efektīvāk organizēt sagatavošanās darbu, apriori - ar labākām sekmēm un novērsīs problēmas ar neizbēgamo pēdējā brīža kompromisu augļiem. Šis ir Campo priekšlikums kā ievirzīt kopējo lietu plašākā gultnē un izbeigt ar vārīšanos "savā sulā". Ceram uz Jums un ceram ka izdosies :)


Klubs > Tēmas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web