Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

PASĀKUMI

 

 

Kam domāts šis seminārs?

Kurss domāts gan tiem, kuri vēl tikai domā un baidās, gan arī tiem, kas pavasara ūdeņu garšu jau baudījuši. Kursa mērķis - pārvērst nekontrolēti ekstrēmas izjūtas patīkamā vaļasprieka nodarbē.

Kurss sniedz pamatzināšanas par ūdenstūrismu, ūdeņiem un inventāru. Izskaidro kas jādara, lai laiva ietu tur, kur to vēlas braucēji un nevis upe. Skaidro vienkāršākos avāriju cēloņus un veidu kā izvairīties no nevajadzīgi ekstrēmām situācijām.

 

Nodarbību grafiks

Teorētiskā kursa nodarbības notiks trešdien 14.martā no 19:00-22:00, Campo mītnē Kroņu ielā 23D, pieteiktie dalībnieki tiks apzināti arī individuāli. Praktisko nodarbību laiks un vieta tiks izvēlēta vadoties no ūdens apstākļiem un šis jautājums tiks saskaņots ar dalībniekiem 14.03. Gala pārgājiens notiks 28.04.-29.04, izbraukšana 27.04. pēcpusdienā. Maršruts klasiskais - Gaujas augštece. Braucamrīki - pēc izvēles: kanoe vai pārgājienu kajaki. Būs pieejamas nomas laivas.

 

Grupas, izmaksas un pietekumi

1. Ūdenstūrisms (Ls 42.-)

2. Straujūdens kajakings (Ls 39.-)

3. Str. k-gs (savs kajaks, Ls 22.-)

4. Apvienotā grupa (1+2, Ls 64.-)

5. Apv. gr. (savs kajaks, Ls 48.-).

 

Kursa maksā iekļauts:

Teorētiskā kursa nodrošinājums (telpas, aprīkojums, instruktoru darbs), laivas un speciālais inventārs (izņemot apģērbu un hidrotērpus) treniņu dienai, inventāra transports uz nodarbību vietu, instruktoru darbs. 1. grupai arī instruktoru darbs gala pārgājienā. 3.un 5.grupai "savs kajaks" dalība treniņos ar savu inventāru, kā arī rūpes par tā nogādi treniņu vietā uz pašiem.

Rēķins par dalības maksu tiks izsūtīts uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi.

 

 

Paredzamās papildu izmaksas

Transports uz treniņu vietu (autobusa noma grupai), apģērbs (hidrotērpi un tml.), laivas (noma, ja nav savas), laivu transports un pārtika pārgājienam maija brīvdienās.

 

Bonusi

Kursa dalībnieki piedalās pirmā gada "Starta programmā" un iegūst 10% atlaidi laivu nomai un arī inventāra iegādei visas pirmās laivošanas sezonas laikā. Aktīvi līdzdarbojoties un piedaloties pasākumos un pārgājienos sezonas laikā, nakamo sezonu baudīsiet "Kluba programmas" atlaides nomai, precēm un arī pasakumiem.

 

Visu laiku lasītākie pasākumi
Gaujas bāziens 2006. [135]
Salacas mauciens 2008. [95]
Ultramaratons 2006. [103]
Gaujas bāziens "5". 2009.g. [253]
Kajak-kross 2006. [168]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ogres airēšanas maratons [12]
Saulkrastu sērfa mači [4]
Airēšanas pasākums ar apmācību Sočā [4]
Baseina treniņi [52]
Strenču airēšanas marations [1]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Iesācēju seminārs ūdenstūrismā

Campo, 12.03.2007

Komentāri [21]

 

 

Informācija papildināta ar semināra norises vietu. sākums - šo trešdien!


Ja jūs vēl neesat ūdenstūrists, bet doma, ka cīņa ar strauju upi varētu būt ne tikai slapja un auksta, bet arī interesanta Jums šķiet pilnīgi normāla, jums ir visi priekšnoteikumi par tādu kļūt!

 

Katru gadu marta mēnesī Campo rīko iesācēju semināru ūdenstūrismā, kura mērķis ir piesaistīt aktīvo laivotāju pulkam jaunus spēkus, vairojot pārliecību, ka ūdenstūrisms ar prasmi un pārliecību ir lielisks un atraktīvs aktīvās atpūtas veids.

Šie semināri lielā mērā ir mūsu sabiedriskais ieguldījums kopējā lietā par drošību uz ūdeņiem, jo tikai informēts laivotājs var izvērtēt robežu starp dzīves garlaicības kliedēšanai un “asumam” nepieciešamo risku no vienas un bīstamu avantūru no otras puses. Mūsu pārliecība – pozitīvas emocijas un piedzīvojumus iespējams gūt katrā sagatavotības līmenī, bez nepieciešamības pārmērīgi riskēt ar savu un grupas biedru dzīvību. Attieksme mainās līdz ar pieredzi, māku un zināšanām.

 

Apmācību programma, kurai netiek prasītas nekādas priekšzināšanas, sastāvēs no vienas 4-stundu garas teorētiskās nodarbības, vienas dienas praktiskajiem treniņiem kādā straujā upē un divu dienu kvalifikācijas pārgājiena* kursa noslēgumā - maija brīvdienās.

 

Praktiskās nodarbības risināsies divās plūsmās:

1) Ūdenstūrisms pārgājienu laivās*,

2) Straujūdens kajakings;

 

* Kursa noslēguma pārgājiens paredzēts tikai “tūrisma laivu” plūsmai.

 

Pirmajiem uzsvars uz sagatavotību pārgājieniem, airēšanas paņēmieniem kanoe, pārgājienu kajakos, piepūšamajās laivās un katamarānos, otrajiem – sportiskāka ievirze airēšanai straujūdens kajakos. Teorētiskā daļa notiks kopīgi, praktiskās nodarbības – atsevišķi, tā, ka interesentiem būs iespējams apvienot dalību abās plūsmās.

 

2007.gada iesācēju semināru programmas teorētiskajā daļā tiks skatīti sekojoši jautājumi:

1. Ieskats ūdenstūrisma vēsturē;

2. Ūdenstūrisma resursi un maršrutu ģeogrāfija;

3. Laivošanas novirzieni un peldlīdzekļi. Kas ir kas?
4. Inventārs (airi, drošības aprīkojums, apģērbs, piederumi, …)
5. Straumes formas, šķēršļi upē un krastos. Kāpēc laiva gāžas;

6. Airēšanas tehnikas pamati. Galvenie manevri un laivas vadīšana straumē;

7. Drošība uz ūdeņiem. Riski un traumējošie faktori, to profilakse;
8. Pirmā palīdzība.
9. Pārtika pārgājienā un paaugstinātas slodzes apstākļos, izturības un piedzīvojumu sacensībās.

10. Semināra praktisko nodarbību saturs un plānošana.

Semināru vada viens no pieredzējušākajiem ūdenstūristiem Latvijā - Atvars Eglītis - cilvēks ar pieredzi grupu vadītāja darbā augstākās grūtību kategorijas pārgājienos un ūdenstūrisma instruktora darbā ārzemēs (1.-7. punkts) un Ilze Krūze - airēšanas sporta trenere (8.,9. punkts). Praktiskajos treniņos tiks pieaicināti arī citi instruktori.

 

Kajakeru kursa beidzēji, intensīvi izmantojot pavasara upju resursus treniņiem, var mērķēt uz dalību kajakeru vasaras seminārā Slovēnijā - Sočas upē (jūlija beigās - augusta sākumā). Viss atkarīgs no jūsu aktivitātes un parādītā progresa - pieteikšanās Sočas semināra otrajai plūsmai vēl nav izsludināta (pirmā jau pilna). Sekojiet informācijai.


Klubs > Tēmas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web