Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

JAUNUMI

 

 

Visu laiku lasītākie jaunumi
Campo laivu noma. [7]
Ūdens ziņas. [353]
Laivas līzingā! [29]
Campo realizē vides aizsardzības projektu Abavā. [5]
Fotogalerijas. [2]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ūdens ziņas [353]
Nomas inventāra sezonas izpārdošana [2]
Ūdens maratonu kauss 2015 [21]
Laivu lietas [9]
Latvijas ūdens maratonu kauss [86]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

GB gandarījuma brauciens

Campo, 03.10.2006

Komentāri [73]

 

2006.gada sezonas noslēgums.


Sestdien, 28.oktobrī notiks "Gaujas bāziena" gandarījuma brauciens ar kuru Campo noslēdz 2006.gada āra pasākumu sēriju. Distance 27km no Ozoldangām (pie Usmas) līdz Greižiem (pie Puzes ezera), tātad, pa Engures upi.

 

Piedalās visi: kanoe 2-vietīgas, kanoe 4-vietīgas, smailes, jūras kajaki, touring kajaki, WW kajaki, piepūšamās laivas, arī ūdens velosipēdi, matrači un dalībnieki ar pleznām, ja ir vēlēšanās. Resp. brauc ar visu, kas sniedz gandarījumu.

WW kajakiem, pūšļiem un citiem eksotiskiem peldlīdzekļiem distance īsāka (15km, no dzelzbetona tilta - nākamā aiz Rīgas - Ventspils dzelzceļa tilta, piebraukšana no Ventspils šosejas, pagrieziens pirms Ugāles slimnīcas pa labi) un starts stundu vēlāks.

 

Starta laiks plkst. 11:00. Pūšļiem, WW kajakiem un citiem eksotiskiem peldlīdzekļiem - 12:00. Finišs pēc spējām - jo ātrāk, jo ātrāk tiks gandarījums un vieta uz "Greižu" lāvas.

Dalības noteikumi - braukšana pa upi.

Ekipējums: kanoe laivām kanoe airi, vestes obligātas.

Dalības maksa: tradicionāli GB pirmās vietas - bez maksas (lai neizvairās aizstāvēt savas uzvarētāju kvalitātes), GB dalībnieki - 3 Ls, citi gandarījuma tīkotāji - 5 Ls.

 

 

Pasākumam Campo sagatavojis gatavus laivu nomas piedāvājumus. Dalībnieki, kuriem nepieciešamas nomas laivas ar piegādi uz upi, iet uz pēdējā brīža piedāvājumiem un parakstās uz kādu no komplektiem (ja komplekti beidzas, izgatavosim atkal, kamēr vien būs laivas). Tie, kas vedīs laivas paši, par nomu interesējas patstāvīgi.


Klubs > Tēmas > Jaunumi

Lapu uztur: Inno.web