Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

JAUNUMI

 

 

Visu laiku lasītākie jaunumi
Campo laivu noma. [7]
Ūdens ziņas. [353]
Laivas līzingā! [29]
Campo realizē vides aizsardzības projektu Abavā. [5]
Fotogalerijas. [2]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Nomas inventāra izpārdošana [3]
Ūdens ziņas [353]
Nomas inventāra sezonas izpārdošana [2]
Ūdens maratonu kauss 2015 [21]
Laivu lietas [9]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Kredītkaršu norēķini Campo nomā

Campo, 16.07.2006

Komentāri [0]

 

Sākot ar 2006.gada 1.jūniju - nu jau vairāk ka mēnesi, Campo nomas maksājumus iespējams veikt on-line, izmantojot kredītkartes. Izvēlieties jūsu pasūtījuma grozam apmaksas metodi "Maksājumu kartes" un vienkāršojiet savas darbības pasūtījuma veikšanai.

Šī apmaksas veida priekšrocība ir sekojoša - inventārs, kuru rezervēšanas sistēma ir atzinusi par pieejamu pasūtījuma brīdī, jums tiek rezervēts vienlaicīgi ar apmaksas autorizāciju un tiek izslēgta iespēja, ka rindas kārtībā apstrādājot (apstiprinot) citus ienākušos pasūtījumus, jūsu pasūtītās lietas beidzas un rezervācija tiek atteikta.

Tomēr, veicot pasūtījumus ar kredītkaršu apmaksu, nepieciešams pārliecināties vai tas, ko pasūtat, ir tiešām tas, ko vēlaties, jo Campo vairs nevar iejaukties ar padomiem kā tas notiek atsevišķos mūsuprāt neloģiskos gadījumos pie manuālas pasūtījumu apstiprināšanas. Piemēram, ja pasūtīsiet laivas no Salacas uz Irbi ar savu transportu, tad paši arī vedīsiet... pievērsiet lielāku uzmanību nomas punktiem, kuros inventāru rezervējat vai kuros tas pieejams un, šaubu gadījumā, kontaktējiet ar mums!

Ar cieņu,

Campo

29222339

 


Klubs > Tēmas > Jaunumi

Lapu uztur: Inno.web