Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

JAUNUMI

 

 

Visu laiku lasītākie jaunumi
Campo laivu noma. [7]
Ūdens ziņas. [353]
Laivas līzingā! [29]
Campo realizē vides aizsardzības projektu Abavā. [5]
Fotogalerijas. [2]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Nomas inventāra izpārdošana [3]
Ūdens ziņas [353]
Nomas inventāra sezonas izpārdošana [2]
Ūdens maratonu kauss 2015 [21]
Laivu lietas [9]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Abavas ielejas pavasara talka

ARDIC, 12.04.2006

Komentāri [2]

 

Nākamajā nedēļā pēc Lieldienām, sestdien 22. aprīlī, Abavas ielejā tiks rīkota talka, kuru organizē Abavas Ielejas Attīstības Centrs sadarbībā ar Kandavas, Sabiles, Ģibuļu un Rendas pašvaldībām.

Talkā tiek aicināti piedalīties Abavas ielejas pašvaldību iedzīvotāji, skolēni kā arī viesi no citām pašvaldībām, kuri vēlas atpūsties svaigā gaisā un izdarīt kādu labu darbu. Tiek lūgti atsaukties tie (īpaši tiek aicināti zemju īpašnieki Abavas ielejā), kuri varētu palīdzēt aizvest talciniekus līdz maršrutu sākumpunktiem un paņemt tos no galapunktiem. Tāpat tuvējo māju saimnieki aicināti palīdzēt pilnos maisus nogādāt līdz ceļam.

 

Visus, kas vēlas palīdzēt, lūdzu, kontaktēties ar talkas organizatoriem, Abavas Ielejas Attīstības Centra darbiniekiem – Gintu Zvirbuli 6825352 vai Gunti Zariņu 6567517 vai rakstīt uz e-pasta adresi: ardic@inbox.lv , vai griezties Abavas Ielejas Attīstības centrā Kandavā Kūrortu ielā 1b (Autoostas ēkā no laukuma puses).

 

22. aprīlī talciniekiem jāpulcējas 10:00,

Kandavā – pie Abavas Ielejas Attīstības Centra,

Sabilē – pie laukuma blakus Sabiles domei,

Ģibuļos – pie pagastmājas,

Rendā – laukumā pie pagastmājas.

 

Līdz 10:30 tiks organizētas komandas, izdalīti maisi un cimdi, sadalīti maršruti un tiks instruēti dalībnieki. Tad ar attiecīgās pašvaldības transportu talcinieki tiks nogādāti savu maršrutu sākumpunktos. 11:00 Sākas talka. Maršrutos varēs doties gan ar kājām, gan braukt ar laivu (var ņemt arī personīgās laivas). Kad maršruti tiks veikti (ap plkst. 15:00), talciniekus transports nogādās kopīgā pasākuma vietā – Zviedru cepurē, kur talcinieki no visām pašvaldībām varēs ieturēties un atpūsties (katrs talcinieks varēs nobraukt ar rodeli par brīvu). Tad arī tiks apbalvoti interesantākā atraduma, čaklākās un atraktīvākās komandas dalībnieki. Atlikušais laiks tiks veltīts dažādām spēlēm komandu starpā un citām aktivitātēm.

19:00 Pašvaldību transports nogādās talciniekus mājup, taču, kas vēlēsies varēs palikt un piedalīties kopīgās spēlēs vai vienkārši atpūsties un vēlāk vai nu ar sabiedrisko vai personisko transportu doties mājup.

 

P.S. Sekojiet līdzi informācijai, laiki un plānotās aktivitātes var mainīties.

 


Klubs > Tēmas > Jaunumi

Lapu uztur: Inno.web