Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

JAUNUMI

 

 

Visu laiku lasītākie jaunumi
Campo laivu noma. [7]
Ūdens ziņas. [353]
Laivas līzingā! [29]
Campo realizē vides aizsardzības projektu Abavā. [5]
Fotogalerijas. [2]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Nomas inventāra izpārdošana [3]
Ūdens ziņas [353]
Nomas inventāra sezonas izpārdošana [2]
Ūdens maratonu kauss 2015 [21]
Laivu lietas [9]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

"Upju stāstnieks" noslēguma fāzē

Campo, 28.10.2005

Komentāri [15]

 

Balsojuma rezultāti.


Tuvojas noslēgumam piedzīvojumu rakstu konkurss "Upju stāstnieks 2005". Ir beigusies darbu iesniegšana, karsēji var lasīt rakstus skatīt balsošanas rezultātus un līdz 3.novembrim noteikt 10 finālistus.

Pēc tam, līdz 17.novembrim, notiks jauna balsošana (rezultāti no 0) par finala saraksta rakstiem - visi, kas jau nobalsojuši un savu izvēli izteikuši, lūgti, tātad, agriezties pēc 3.novembra.

 

Bet arī šobrīd vēl var ietekmēt finālistu sarakstu. Balsojuma rezultāti mainās "dzīvajā"!
Uzmanīgi ar atkārtotu balsošanu par saviem favorītiem! Atkārtota balsošana par vienu rakstu no viena datora samazina balsojuma kvalitāti un ne vienmēr ceļ jūsu izvēlētā raksta kopējo reitingu taisni tāpat kā atkārtoti negatīvs balsojums no vienas adreses nevis gremdēs bet cels nopeltā raksta reitingu, samazinot jūsu balsojuma vērtību.


Jebkuru matemātisku sistēmu var apskaitīt veltot pietiekami daudz laika pētniecībai..., tādēļ balsošanas laikā atstājam sev tiesības cīnīties ar atkārtoto balsojumu ietekmi. Tomēr nedegradēsim konkursa ideju un balsosim tikai 1 reizi (par katru rakstu). Iesaistiet rakstu izvērtēšanā plašāku draugu pulku!


Klubs > Tēmas > Jaunumi

Lapu uztur: Inno.web