Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

JAUNUMI

 

 

Visu laiku lasītākie jaunumi
Campo laivu noma. [7]
Ūdens ziņas. [353]
Laivas līzingā! [29]
Campo realizē vides aizsardzības projektu Abavā. [5]
Fotogalerijas. [2]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Nomas inventāra izpārdošana [3]
Ūdens ziņas [353]
Nomas inventāra sezonas izpārdošana [2]
Ūdens maratonu kauss 2015 [21]
Laivu lietas [9]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Vario un Vario PRO

Campo, 05.10.2005

Komentāri [2]

 

 

Jaunumi no TNP 2006.gada sezonai.


2006.gada sezonai Čehu airu ražotājs Laminex (tirdzniecības zīme TNP) izstrādājis jaunu saliekamo airu savienojuma tehnoloģiju, kura atļauj mainīt aira lāpstiņu sagriezuma leņķi (Vario) vai leņķi un arī aira garumu 15cm robežās (Vario PRO). Šī sistēma pieejama visiem 2-daļīgo airu variantiem – 701, 702, 703 un arī vieglo sēriju airiem 602, 603, 604, kā arī oglekļa un stikla šķiedras kātu variantiem.

Interesenti var aplūkot paraugus Campo bāzē Blaumaņa ielā 22/24. Pasūtīt iespējams uz nākamo pavasari (faktiski jau var pasūtīt šodien, bet kam tad ziemā vajag).

Airis ir ideāls, ja to lieto vairāki braucēji – klubos vai ģimenes lokā, kur ir sastopami dažādi stili un auguma proporcijas, kā arī nomas vajadzībai, jo ar vienu airi iespējams izdabāt visām gaumēm – sanāk gan labais, gan kreisais airis, turklāt svara pieaugums ir nenozīmīgs. Regulēšanai nepieciešams parastais 6mm seškantis (nāk komplektā).

Cena draudzīga, ja salīdzina ar līdzīgiem izstrādājumiem no Lendal u.c. pirmā līmeņa spēlētājiem airu tirgū (Ls 30 par Vario un Ls 33 par Vario PRO dūralumīnija kāta airiem).

Sīkāku informāciju var atrast ieskatoties www.tnp.cz


Klubs > Tēmas > Jaunumi

Lapu uztur: Inno.web