Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

JAUNUMI

 

 

Visu laiku lasītākie jaunumi
Campo laivu noma. [7]
Ūdens ziņas. [353]
Laivas līzingā! [29]
Campo realizē vides aizsardzības projektu Abavā. [5]
Fotogalerijas. [2]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ūdens ziņas [353]
Nomas inventāra sezonas izpārdošana [2]
Ūdens maratonu kauss 2015 [21]
Laivu lietas [9]
Latvijas ūdens maratonu kauss [86]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Rīgas airēšanas maratons

Jānis Balodis, 10.05.2011

Komentāri [77]

 

Pasākums notiek 28.maijā.


Nu jau piekto gadu pēc kārtas aicinām Jūs, airēt gribētājus un gribētājas, uz Rīgas airēšanas maratonu!

 

Laivu klases:
jūras kajaki (garums > 4,70m);
divvietīgās smailes;
touring un atpūtnieku kajaki, t.sk. SOTi (garums < 4,70m);
divvietīgās kanoe;
vienvietīgās kanoe;
open klase (jebkurš nemotorizēts laivošanas rīks).

 

Maršruts
Turpinot tradīciju, arī šogad maratona starts un finišs būs vienuviet - Buļļupē.

Maršruts jūras kajakiem un smailēm – pēc starta vedīs uz jūru, tad augšup pa Daugavu, apkārt Kundziņsalai pa Sarkandaugavu, tālāk pa Daugavu līdz Rīgas Pasažieru ostai, iekšā Rīgas kanālā, izbraucot no kanāla Daugavā lejup pa straumi līdz Buļļupei un uz finišu Lielupē.

Maršruts touring un atpūtnieku kajakiem, kanoe un open klasei - pēc starta vedīs uz Buļļupi, tālāk pa Buļļupi līdz Daugavai un atpakaļ.

Šogad arī neliels jaunums Kanu-O distance, vai orientēšanās ar laivām. Distances garums būs 10 līdz 15 km. Pārvietošanās distancē notiek organizatoru nodrošinātās kanoe laivās, orientējoties apvidū (lietojot kompasu un aerofoto karti). Starts būs atvērts no 10:50 un līdz 20:00.

Distances garums – pamata distance 60 km jūras kajakiem un smailēm, 30 km pārējiem kajakiem un kanoe. Līkums pa jūru var tikt atcelts sliktu laika apstākļu dēļ.

 

Ierobežojumi un norādījumi
Vispārējie noteikumi: stratēģiskie apnesieni ir aizliegti, dalībniekiem distancē ir jābūt mugurā glābšanas vestei, aizliegts pārvietoties pa boju iezīmēto kuģu ceļu (izņemot tā šķērsošanu). Dalībnieku pārvietošanās tiks atzīmēta kontrolpunktos. Atzīmēšanās KP notiek, piebraucot tiesnesim attālumā, kurā var nolasīt dalībnieka numuru.

 

Izstāšanās
Lūgums ņemt vērā to, ka ne visās vietās pie Daugavas ir iespējams piekļūt. Ja nu būs radusies galēja nepieciešamība kāpt krastā, pievērsiet uzmanību maršruta kartē norādītajām izkāpšanas vietām. Izstāšanās gadījumā obligāti jāinformē sacensību organizatori pa maršruta kartē norādīto tālruņa numuru (evakuācijas maksa – Ls 5).

 

Dalības maksa
Sacīkstes dalības maksa – 8 Ls no dalībnieka.

 

Pieteikšanās
Lai pieteiktos sacensībām, ir jāaizpilda pieteikuma forma (www.rigasairesanasmaratons.lv) līdz 27.05.2011. Pieteikties un aizpildīt pieteikuma formu varēs arī sacensību norises dienā reģistrējoties startam.

 

Mēs nodrošinām: sacensību norisi no starta līdz finišam, pirti un tradicionālo zupas katlu finišā, diplomus un suvenīrus dalībniekiem. Balvas – atkarībā no sponsoru iespējām un dalībnieku skaita.

Jūs iegūstat: lielisku kompāniju pabraukāšanai pa Rīgas iekšējiem ūdeņiem, jaunus piedzīvojumus, sacensību garu un azartu.


Klubs > Tēmas > Jaunumi

Lapu uztur: Inno.web