Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

JAUNUMI

 

 

Lietainā svētdienas rītā

Atis Rektiņš, 04.07.2007

Komentāri

 

1..2

<< Atpakaļ pie raksta

 

Dobrič

05.07.2007

10:18

Vai ta' bija tik traki?
Mēs gabalā no Kaņiera līdz civilizācijai priecājāmies ieraugot tukšu kočiņu un brīnījāmies kā tāds varēja nokļūt šitādā dieva un cilvēku aizmirstā nostūrī. Apnesieni līdz Lapmežciemam arī vairāk par 2-3 nebija, pārējiem zavaliem varēja pāršļūkt pāri izmantojot vecās labās gurnu kustības uz priekšu - atpakaļ.
Pa meldriem velkamais klucis civiulizācijas beiģās arī bija saprāta robežās, metri 300 ne vairāk. Cita lieta bija stiepiens pa Kolkas šoseju no Viagras tanka, bet nu tas nebija nolikumā obligāti noteikts pasākums.
Pēc Slokas ezera, kā reizi, katrs līkums iepriecinātu tukšās taras savācējus, un pie lielā zavala, kur vistrakāk nesa pēc Ķemeriem, palīdzīga roka bija atstājusi mētājamies gāzmasku; jā un zem otrā Slokas tilta (tā, kas bija lokālas nozīmes) voncīja pēc kakām, citur neko tādu nemanīju. Pēc jūras pat tāds tīri patīkams gabals likās, negribētos gan būt to godsavīru vietā, kas tur brauca pa tumsu.

Ilze

05.07.2007

15:33

Nu, Dobrič, Tu apstiepi "upes" labāko daļu!!! Tev gāja zudumā Bigauņciema kloākas hidrotehniskās būves un lieliskie "grāvja balkoni" (pēdējā izteiciena autors ir Gasha) un iespējas pašokēt vietējos iedzīvotājus ar līdz šim neredzētiem skatiem!

 

1..2

<< Atpakaļ pie raksta

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:
E-pasts: (nav obligāts)
Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Tēmas > Jaunumi > Raksts > Komentāri

Lapu uztur: Inno.web