Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

JAUNUMI

 

 

Jūras kajaku tūre Horvātijā

Laiks: no 7 līdz 17.septembrim

Programma: atbilstoši aprakstam.

 

 

Brīvo vietu skaits: 5

 

Uzmanību, otrā plūsma!

Laiks: no 13. līdz 24.septembrim

Programma: atbilstoši aprakstam.

 

 

Brīvo vietu skaits: 2

 

Ir jautājumi? Sūti tos šurp (campo@laivas.lv) vai zvani 29222339 (Agris), 29901567 (Atvars).

 

Fotogalerija no 2006.g.

 

Piezīme: reģistrētajiem lietotājiem pieteikuma formas lauki aizpildas automātiski! Ja jums ir apnicis katru reizi no jauna ievadīt savus datus, iespējams, ir laiks reģistrēties :)

 

Visu laiku lasītākie jaunumi
Campo laivu noma. [7]
Ūdens ziņas. [353]
Laivas līzingā! [29]
Campo realizē vides aizsardzības projektu Abavā. [5]
Fotogalerijas. [2]

 

Aktuālākās tēmas diskusijās
Ūdens ziņas [353]
Nomas inventāra sezonas izpārdošana [2]
Ūdens maratonu kauss 2015 [21]
Laivu lietas [9]
Latvijas ūdens maratonu kauss [86]

 

 

Neturi sveci zem pūra! Ļauj mums mācīties no tavām kļūdām kā mēs tev nesakām par savējām... Atsūti mums savu redzējumu par labu laivu, sliktu telti vai izdevušos pasākumu. campo@laivas.lv

 

Jūras kajaku tūre Horvātijā

Campo, 06.08.2007

Komentāri [12]

 

Foto: Nometne uz Lavsas salas 2006.g.
 

Septembris, klāt skolas/studiju laiks, vasara cauri, nekas nav paspēts, rudens, tūlīt būs slapjdraņķis, atkal viens gads apkārt... eh! Tomēr depresijai nav pamata, ja esat ar mums! Vienmēr ir varianti tiem, kuri neslinko! Kāpēc neaizšaut uz dienvidiem, izbaudot to, ko civilizācijas pieskāriens nav samaitājis. Nē, ne jau pie Kairas kamieļiem vai uz Kurgadas pludmali, padomā ir kas labāks. Aizmirsti par sociālo sadzīvi un veselu nedeļu baudi pasaulē zili-zaļāko Adrijas jūras ūdeni un baltā kaļķakmens klinšu salas Kornatu arhielāgā. Un vasaras piedzīvojumi turpinās!

 

2006.gada brauciena pozitīvo emociju atmiņās, piedāvājam jaunu Adrijas jūras tūri ar jūras kajakiem. Maršruta ģeogrāfija līdzīga kā pērn, programma nedaudz atšķirīga.

Pasākuma norises laiks: 2007.g. septembris. Izbraukšana 7.09. atgriezšanās Rīgā 17.09.*

Pārgājiena rajons: Horvātija, Dalmācijas piekraste (Zadara - Splita), Kornatu salu arhpelāgs (nacionālais parks);

Pārgājiena sākuma un beigu punkts: Betina, Murtersala.

Aktīvo dienu skaits: 6 dienas.

 

Programma:

1.plūsma 2.plūsma Programma
7.09. 14.09. Izbraukšana no Rīgas piektdienas vakarā.
8.09. 15.09. Ceļā
9.09. 16.09. Plitvices ezeru nacionālā parka apmeklējums**. Vakarā ierašanas Betinā (Murtersala) - maršruta sākumpunktā.
10.09. 17.09. Kornatu parka formalitātes, pēdējie sagatavošanās darbi, auto parkings, dry-packings un, aidā, jūrā iekšā! Nakšņošana teltīs uz salas.
11.09. 18.09. Jūra. Nakšņošana teltīs uz salas.
12.09. 19.09. Jūra
13.09. 20.09. Atpūta Robinsonnamiņā uz lielās Kornatu salas. Radiālais pārgājiens kalnos, radiālais izbrauciens kajakos, peldēšanās, snorkelēšana, alus, saldūdens duša, iespēja uzlādēt aķīšus foto tehnikai no 12V rozetes. Brīvais laiks.
14.09. 21.09. Atkal jūra. Nakšņošana teltīs uz salas.
15.09. 22.09. Jūra, vakars Betinas ostā, pakošanās, vakariņas, izbraukšana uz Rīgu
16.09. 23.09. Ceļā
17.09 24.09. Atgriezšanās Rīgā ap pusdienas laiku.

 

Uzmanību!

* Grafiks ir jāpapildina ar vienu rezerves dienu, kura varetu būt nepieciešama neparedzamu laika apstākļu dēļ. Tādēļ formāli atgriezšanos vajadzētu ieplānot dienu vēlāk 18.septembrī un neparedzēt neatliekamus darbus un komandējumus 18.09.!

** Plitvices ezeru nac. parka apmeklējums ieplānots maršruta sakumā, tomēr to var pārnest uz beigām, ja šādu vajadzību diktē laika apstākļi.

 

Slodze un prasmes

Vidējais dienas pārbraucienu garums 15-20km.

Maršruts ir pa spēkam ikvienam cilvēkam normālā fiziskā kondīcijā. 40% grupas var sastādīt iesācēji, tomēr tiem pirms izbraukšanas ir jāapmeklē vismaz 5 Campo rīkotās airēšanas skolas nodarbības Lucavsalā. Nodarbības notiek darba dienu vakaros (2 st.), sīkāku informāciju varēs iegūt šajā pašā web lapā. Iepriekšējā gada kursu informācija meklējama šeit. Šis ir ātrākais veids kā tikt pie jauna vaļasprieka!

 

Laivas un inventārs

Pārgājienam nepieciešams jūras kajaks. Vienvietīgs vai 2-vietīgs (drošāks iesācējiem). Kajaki, airi, brunči, vestes būs pieejami nomā no Campo. Aicinam lietot arī pašiem savus, jo ierastā laivā vienmēr jutīsieties komfortablāk. Par konkrēto laivu piemērotību konsultējieties ar lietpratējiem. Dalības maksā nav iekļauta laivu noma, bet ir iekļautas laivu transporta izmaksas (piekabe un attiecīgs degvielas patēriņš).

No drošības aprīkojuma ieteicams ir kajaka pumpis katrā laivā un "aira celtspēja" pazīstama kā "paddlefloat" visās laivās, kuru braucēji nepārvalda eskimosu apgriezienu. "Paddlefloat" ir noderīgs arī fotografēšanai no laivas.

Teltis jāņem līdzi nelielas, vēlams 1 vai 2-vietīgas, "doma" tipa, kas būvējamas bez atspraužamajiem mietiņiem. Gludu vietu telšu būvei ir īpaši maz, mietiņus nostiprināt neiespējami. Paklājiņi nepieciešami pat īsteniem spartiešiem - gludu vietu būs maz...

Gaisa temperatūra septembrī pārgājiena rajonā ir >14 grādiem naktīs, >20 dienā, ja vien neuznāk "Bura" vēji (vairāk iespējami oktobrī - novembrī). Ar guļammaisu grādiem nevajag pārspīlēt.

Fototehnikai nepieciešams tās cenai atbilstošs iepakojums. Ūdens ir sāļš un gaiss arī!

Mobilo telefonu zona ir visā maršruta garumā, GPRS ciparu pakalpojumi salu retranslatoru zonās nestrādā.

Apģērbs (ūdens kārta). Ūdens temperatūra 22-23 grādi, garais hidrotērps nav nepieciešams, izsutīsiet. Šorti (Reed Chilcheater, HIKO Lars, Gamlber vai Canoe un pat Teddy) būs piemēroti. Drytopus var lietot vēsākās dienās, bet nav īstas nepieciešamības. Ideāli ir airētāju "Rashguard" krekli, kas pasargā no saules radiācijas, aizvada mitrumu un ātri žūst. Īsroku variantam būs derīgs parasts kokvilnas T-krekls - kamēr vien neapdedzināsiet rokas. Obligāti ir ūdens apavi - piekraste mudž no jūras ežiem. Sandales nav piemērotas sēdēšanai kajakā (to pamana pēc kādiem 10km) un arī pa krasta akmeņiem ieteicamāki ir apavi ar stingrāku aizdari. Iesakam HIKO Sunny, Boulder un līdzīgus. Der arī tenisa čības ar kaučuka zolēm, temperatūra šeit nav arguments.

Personīgās drēbes un pārtika jāpako sauso mantu maisos. Kajakiem ieteicamais maisu tilpums 10-35l. Neplānojiet sabāzt visu vienā!

Cits apģērbs. Ar vienu kārtu jūs brauksiet, apmeklēsiet krogus, veikalus un dabas parkus, otrā dzīvosiet nometnē laivu parbraucienu starplaikos. Vairāk nav nepieciešams, jo pārģerbšanās kabīnes nebūs pieejamas... Bumerangi (zeķes) un veļas kārtas - pēc personīgās pieredzes.

 

Izmaksas

Dalības maksa pārgājienam ir Ls 268.-

Tajā iekļauts: cilvēku un laivu transports Rīga - Plitvice - Murtera - Rīga. Instruktora darbs un grupas inventārs (drošības inventārs (grupas), kartes, navigācijas līdzekļi, katli, prīmusi un tml.) un Robinsonnamiņa īre Kornatu salā (2 naktis).

Nav iekļauts, bet ir jārēķinās ar (vienam dalībniekam):

Biļetes Plitvices nac. parkā - ~8 Ls (85Kn)

Biļetes Kornatu nac. parkā - ~5 Ls (50Kn)/diena (min 1 max 4 dienas - kā paveicas...)

Pārtika no Rīgas, ieskaitot gāzes balonus un tml. - ap 20 Ls

Pārtika, kuru pērk uz vietas (ūdens un tml.) - ap 20 Ls

Snorkelinga biļete Kornatos (ja kāds grib būt godīgs pret Horvātijas valsti) - 3 Ls/diena.

Pusdienu/vakariņu reize Horvātijā 5-15 Ls (restorāns vai līdzīga iestāde), attiecināma uz tām dienām kamēr atrodamies civilizācijā. Līdzņemamās pārtikas cenas līdzīgas kā Latvijā, zivis 3x dārgākas.

Pārtika, alus vai ēdienreize Kornatu salas ostu krodziņos - tas pats kas kontinetā x3.

Jūras kajaks (PRIJON Seayak, airis, veste, bruncis) uz pārgājiena laiku no Campo - Ls 48.-

2-vietīgas smailes Northstar R noma (uz 2-viem) ar airiem, brunčiem, vestēm - Ls 92.-

Mantu maisu komplekts - Ls 8.90.

Par inventāra nomu lūdzam pieteikties individuāli.

 

Lai pieteiktos, jāspiež uz pogas labajā slejā un jāaizpilda prasītie lauki. Rēķins izsūtās automātiski - uzmanīgi ievadiet pareizu e-pasta adresi, citādi apstiprinājumu tā arī nesagaidīsiet.

Iespējams pievienoties grupai ar savu transportu. Dalības maksa, protams, mazāka, brīvība - lielāka. Interesentus lūdzam pieteikties telefoniski (2-9222339) vai pa e-pastu.

 

Ņemot vērā piekrišanu, šim pasākumam tiek izsludināta otrā plūsma no 13.09. līdz 23.09. Datumos iespējamas korekcijas, kuras tiks saskaņotas (ja tādas būs) ar visiem grupas dalībniekiem. Iepriekšējā gada bildes skat. fotogalerijā.


Klubs > Tēmas > Jaunumi

Lapu uztur: Inno.web