Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Stokholma-Botnijas līcis Ālandu salas-Somu līcis-I

Komentāri

 

Lasīt rakstu...

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..41

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Henriks

17.08.2018

08:25

Oskar, neiet runa par trijnieku vai divnieku, bet gan par konflikta cēloņiem, kas rezultātā noveda pie grupas izjukšanas un tie ir sekojoši:
a) grupas vadības trūkums
b) vienas dāmītes nesamērīgi uzpūstas ambīcijas.
Par pirmo punktu Atvars paskaidroja izsmeļoši un par to Jums esmu nepārtraukti dolbījis ceļojuma gaitā un ko Tu nosauci par "' korķu izsišanu". Par otro vari piekrist vai ne, man pie kājas.
Ja ļaudis nevēlas pieslēgt smadzeni tad neko. No manas puses diskusijas beigas.

IlzeB.

17.08.2018

09:07

Lai pārējiem, kas lasa šo diskusiju, nebūtu maldīgs priekšstats - "korķu izsišana" no daža laba puses nebija tikai par "grupas vadības trūkumu".
Tie bija regulāri aizvainojumi un 'uzbraucieni' (arī citiem, bet jo īpaši man), spēju apšaubīšana (kā dēļ daži grupas biedri gāja uz blakus salu bezmaz nakšņot), pārmetumi par nepareizu navigāciju (tsk., man jūras kartē neesot tilts iezīmēts :)), dzīvošana Zviedrijā pēc Latvijas laika, kas radīja regulārus pārpratumus, rīcība pretēji grupas norunātajam (piem., braukšana krastā gulēt, kad grupa ir runājusi, ka vēl 1h var airēt) utml.
Tātad, ja vēlaties izčakarēt sev braucienu - jūs zināt, ko ņemt grupā līdzi :)

Gundars Patmalnieks

17.08.2018

11:56

Pirms Ilze turpināt apvainot citus, kuri rada paliekošas vērtības jūras kajakingā, viens konkrēts jautājums.
Pirms gadiem 5 Ilzi aizvedu uz Vohandiem, iesēdināju manā laivā (no puķudobes), iedevu rokās savu airi (arī neesot pareizs), un mana pāriniece (interesanti, kādas ir manas pārinieces?:) noveda Ilzi lejā (Veskidambī redzēju Ilzes izdarības). Praktiski Ilzei uzdāvināju uzvaru Vohandu maratonā. Bezmaksas. Vai Ilze paldies man pateica?
Vajadzēja jau tagad padomāt , ko ņemt līdzi

IlzeB.

17.08.2018

12:07

Gundar, neliels atskats 5 gadus senā diskusijā, kur lielie airēšanas vecmeistari izteicās "Tieši tā, navigācija. Man pers.tumša bilde" vai "Un arī ar jūras kajaku braukt uz salu, kuru neredz? Jūs ko, mīlīši?". Līdz Roņu salai airēt tikai ar pavadošo kuteri utml.
Te links:
http://www.laivas.lv/diskusijas/general/529843/page=4
Secinājums - laiki mainās, pieredze aug visiem, bet kašķīgā airētāju tauta paliek nemainīga vērtība. Diemžēl.
Tā kā mani turpmākie mērķi un virzieni ir aptuveni ieskicēti, domāju, ka mūsu ceļi ar dažiem labiem noteikti nekrustoties. Katram savs. Pie tā arī paliekam.

JR

17.08.2018

12:48

Vispār ir OK.
Citādi baigā garlaicība aprindās. A tagad (tādiem neta dīkdieņiem kā man) - interesanti palasīties, kuram garāks, kurš gudrāks, kuram vēl kas.
Jo pa lielām šaibām - plašai publikai ir diezgan vienalga ar kādu airi kurš kādu gabalu ir nobraucis. Toties dumpis uz kuģa - cita lieta. Ja vēl būtu gadījies tesiņš ar zviedru policijas iesaistīšanos, visas avīzes būtu pilnas. Laiks padomāt par metodēm ar kādām popularizēt laivošanu modernās informācijas un mārketinga uzvaras laikmetā.

Turpinām iesākto !

OskarsG

17.08.2018

17:10

Trijnieku, kā atsevišķu vienību, pacēla Gundars un es vienkārši atļāvos pieminēt "majasdarbu" nozīmi. Idejiski nav starpība vai doties paairēt , vai lidot kosmosā - mājasdarbi ir un paliek mājasdarbi:)) Viens mans lielisks paziņa motokrosā saka, ka "sezonas rezultāti ir spogulis ziemas periodam uz slēpēm un sporta zālē". Vispār , man nav īsti saprotams tas "troksnis" grupas dalīšanās sakarā - sadalījās, nu i labi .. katrs nonāca savā komforta zonā un FORSHI! Es divatā ar draugu izgāju kājām Portugāli un Spāniju. Ceļojām kopā, gājām atsevišķi un satikāmies ik pa 3-4 dienām. Tiekoties stāstam redzēto , piedzīvoto un FORSHI:) Latvija ir maza, airētāju saime niecīga un man ,kaut kā patiktu, tajā visus redzēt , kā drusku draugus ! Šeit daudz tiek pieminēts "ambīcijas":) - bez kārtīgas ambīciju devas nevar atairēt STOCHALMA RĪGA dažās nedēļās. Vēl ir populārs "kruts':) - to vispār nesaprotu. Kad gribu sacensties meistarībā un varēšanā, dodos uz Vohandu vai Krumlovu. Tā KAU KĀ! ..un , ja tik sarīkotos kompānija, arī šogad ar prieku aizbrauktu pie ČEHIEM - tas ir labs piedzīvojums un katrs var parādīt no kā darināts!:)

Gundars Patmalnieks

17.08.2018

23:28

Nu, mēs ar Stupeli mierīgi slēpojam pa ziemu, viņš pa augšgalu, es bišķiņ lēnāk. Tikai diez vai tas ir tas, ko vietējā publika saprot ar jēdzienu "mājasdarbs". Es savējos izpildīju jau pagājušajā gadsimtā.
Nekādiem mājasdarbiem nevajadzētu būt vispār. Ja neesi, gatavs, braukā gar krastu. Ja atceries, pirms gada es Tev piedāvāju, tāpēc, ka nešaubījos par Tavām (un grupas) iespējām. Tāpat kā par savām šogad.
Uz čehiem vajag braukt, Mēs ar Rūtu taisamies.

Gundars Patmalnieks

17.08.2018

23:56

https://failiem.lv/u/q55acbm8

OskarsG

18.08.2018

08:17

Forshi! - šito gudrojam un skatāmies, kas vēl gatavs pieslēgties! Par Stocholma Rīga - domāju, ka tā visiem(arī neklātienes dalībniekiem) ir tīri noderīga skola un atnes šādas tādas atziņas par gatavošanos, plānošanu utt. Par kritiku - ja reiz viņa ir, tātad ir arī kaut kāds iemesls un katrs pats sevi var rūpīgi pavērtēt. Ja kāds tiešām pieredzējušāks un meistarīgāks, tad arī to kritiku prasītos pieņemt meistarīgāk:))

Gundars Patmalnieks

19.08.2018

17:21

https://failiem.lv/u/4uuckauh
Dzīvās bildes līdz otrās dienas liktenīgajam vilnim. Tā īsti nav ko montēt. Ņemiet par labu, kā ir

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..41

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Piedzīvojumi

Lapu uztur: Inno.web