Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Soča '07. Kajakeru seminārs Slovēnijā

Komentāri

 

Lasīt rakstu...

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..50 | 51..60 | 61..70 | 71..80 | 81..87

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Anete

04.08.2007

22:51

Jēzusmarijaunsvātojskazimirs! Kā jūs te sacepušies!
Lai nebūtu jāturpina spekulēt ar nepilnīgiem faktiem - otrajai grupai viss bija OK, visi dzīvi un apmierināti, un augšminētās traumas bija vairāk statistikas neizbēgamība nekā stratēģisko kļūdu sekas. Grupa, pēc Atvara vārdiem, bija spēcīgāka, nekā pirmā, jo bija tikai 2 stabili overu kandidāti un ģenerētāji + vairāki labi braucēji un daži ķeksētspējīgie. Manuprāt, ideālākais modelis aiz "8 vienādi spēcīgi braucēji + 2 instruktori" :)) ir šāda grupa, kur ķeksējamo skaits nepārsniedz ķeksētāju kapacitāti. Protams, man arī nebūtu iebildumu pret semināru spēcīgākiem braucējiem ar Finkas minētajām ekstrām, un tāpat piekrītu, ka atstraumē iebraukt un airi vicināt būtu jāiemācās Latvijā (šīs lietas būtu labi izrunāt ar potenciālajiem kandidātiem pirms piedāvājumu sastādīšanas nākamajam gadam). Taču kopumā diskusiju augstie toņi un savstarpējā ecēšanās šķiet nevietā, vismaz uz pašreizējo vēl spilgto pozitīvo emociju fona. Paldies Atvaram par stingro un prasmīgo vadību, un grupas biedriem (kurš teica, ka mums neesot saskaņas?!) par sadarbību uz upes un foršajiem vakariem!

Artūrs A.

05.08.2007

10:38

Juhūū! Bija za..j..is!!! Rokas, kājas un burkāns+pūslis ik pa reizei ietrīcējās, bet pieredze, kas tika iegūta, ir neatsverama. Pilnīgi piekrītu par to, ka "katram jādod pirmā reize", un labi, ja tā ir ar kādu, kas ko rubī, lai gan, iespējams, ka tiem, kas rubī, bija boring. Žetons tiem rubītājiem, kas nekunkstēja un pielaboja čaiņika prior/post errorus. Ņaudēšana par kompāniju vispār nevietā. Bija tik skaisti sadoties rokās... :p

Edmunds R.

05.08.2007

15:36

Pievienojos Anetei un Artūram; otrās grupas pasākums bija skaists. Jā, dalībnieku padaudz, bet toties - kas par cilvēkiem! Slaloma vilki Daumants un Aigars rādīja apskaužamu klasi, ķiveri nost! Un glābšana nebija tikai Atvara laika kavēklis, jo savās vietās bija arī Miks, Anete, Mārtiņš un citi. Pie tam tā kā upē satiksme nebija šķidrāka kā dažbrīd Rīgā, glābt gadījās ne tikai savējos, bet arī dažu labu vācu kajakeri vai no rafta izbirušus loriņus. Nobraucienu plānojums pa dienām bija, manuprāt, ļoti labs, ar pastāvīgu kāpinājumu (katru jaunu rītu sajūta kā pirms kārtējā eksāmena). Upe brīnišķīga, ūdens auksts un garšīgs, saule, kalni...; viss savās vietās. Paldies Atvaram un visai kompānijai! Vai trešdien skatāmies bildes Campo bāzē?

Artūrs A.

05.08.2007

18:19

Jā, jā... die bilden!!! Ich wil die bilden zu sehn! Jā, jā... o... ņe tuda popal... :)

Finka

05.08.2007

18:37

Kamēr nav Sočas bildes, re ku paskaties dažas bildes no Altaja.
http://alkuz.livejournal.com/32512.html#cutid1
Boris ar Valdi tur vietām manāmi! :D

Finka

05.08.2007

19:23

Un vēl jauks video no Sočas.
http://www.bondle.de/Kajak_Videos/Rockin_the_Soca.wmv
:)

Artūrs A.

05.08.2007

22:23

Jā, Finkij-Pinkij, ieliki te linciņu. Tā jau mazvērtības kompleksus var dabūt - sīkie močī ai, ai, ai, un pa kādu ūdeni. Nervi beigti...

Finka+

06.08.2007

08:38

Eee, nu nevajag uzreiz kompleksot! Gan jau, ka puikas laivās sēž no 6-7 gadu vecuma. Un pie tam ne jau 2 reizes gadā.
Labāk uztver ar domu, ka Tu ar kādreiz tā močīsi! :)
Bet es vairāk par to tiltu sajūsminos. Uh, es ar tur gribētu noplivināt lejā.

Aiva

06.08.2007

14:24

Izlasīju visu "naidīgo" saraksti un secināju, ka varbūt arī man kas jāuzraksta, jo galu galā pārstaveju to peldētāju galu, ar ko nemaz nelielos, bet arī īpaši nekaunos, jo vienkarši apzinos savas šī brīža spējas. Un priekš manis šis brauciens viennozīmīgi bija vērtīgs un arī tie 11 overi piecu upes dienu laikā, man šķiet drīzāk ļoti pozitīvs nekā negatīvs rādītājs.
Jo, kā Agris ļoti pareizi rakstīja, katram ir savi mērķi. Mans mērķis bija tā īsti saprast kas ir kajakošana un vai tas patiešām ir tas, kas man patīk un interesē.
Tai pat laikā es ļoti priecājos, ka grupa bija tieši tāda, jo ļoti daudz verēju mācīties gan klausoties (brokastīs, pusdienās un vēlos vakaros), gan skatoties un mēģinot pašai.
Tādu informācijas daudzumu es nekādi savādāk pat nevarētu iegūt.
Jā bija gan stress, gan bailes, gan prieks, gan gandarījums. Un lielā mērā to veidoja tieši grupa. Un liels paldies visiem glābējiem, īpaši jau Atvaram un Jānim, par patstāvīgu atbalstu.
Domāju, ka tas beigu posms bija priekš manis drusku pa niknu, bet arī tas ir labi, jo bija iespēja to redzēt un saprast savas robežas.
Iespējams, ka mazākā grupā es justos daudz komfortablāk, jo tagad tiešām daudz reizes man pietrūka kāda gudrāka cilvēka padoma un es tik "braucu tākāk", bet kopumā ar braucienu esmu ļoti apmierināta. Un paldies Campo par iespēju, paldies grupai par draudzīgo atmosfēru un atbalstu!

Edmunds R.

07.08.2007

14:32

Atvars ziņo, ka Sočas bilžu vakars Campo bāzē nākamtrešdien 15.08., nevis rīt.

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..50 | 51..60 | 61..70 | 71..80 | 81..87

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web