Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Soča '07. Kajakeru seminārs Slovēnijā

Komentāri

 

Lasīt rakstu...

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..50 | 51..60 | 61..70 | 71..80 | 81..87

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

muceks

02.08.2007

18:36

Skatos te jau iet kasisanas pa lielo, finka ja nepatik nebrauc vairak, aizbrauc pati, saligsti TUR instruktoru un mocji pa upem ka sirds karo, ka ne ka (iesaceju) UPE lai macitos, vareji nebraukt vispar, bet ja piekriti iesaceju skolai tad ari gatavojies uz atbilstosiem pasakumiem, tagad izdari secinajumus un iesaku Tev aizbraukt uz norvegiju, tur bus niknak.

mariz

02.08.2007

18:45

Man jau nav pretenzijas, es savas upes nobraucu, ko nevarēju to apnesu, kur noluņojos tur izpeldējos, paņēmu no Sočas, ko gribēju un ko varēju. Kur varēju dāmām laivas palīdzēju apnest, brunci uzvilkt, peldošām laivām un airiem pakaļ peldēju, jo atceros kā bija, kad peldēja mans inventārs, savu sauso topu, tediju un elkoņus arī atdevu tiem kas peldējās katru dienu ... par egoistu un individālistu nu galīgi sevi negribētu nosaukt. Grupa bija pat ļoti draudzīga, viens otram palīdzēja kur vajadzēja un cik vajadzēja. Man jau liekās, ka mūsu grupai ar Atvaru viss bija OK, bija kopīga valoda, bija par ko pasmieties u.t.t. pret Atvaru te vispār nav nekādas pretenzijas. Ar Atvaru viss ir vairāk kā kārtībā, atlika tikai Atvaram paprasīt un viss notikās, liekam Atvaru mierā, Atvars ir normāls freeks. Es vnk biju domājis, ka diskusijas ir vieta, kur var izteikt savu viedokli un pēc tam to apspriest, nevis dabūt ar mietiem pa galvu, žēl ka cilvēki bez uzbraucieniem vairs nemāk komunicēt. "Ja jābalso par vienu partiju, tad tā arī pasakiet" un beidzam diskutēt. Cieņu vienam pret otru, un beidzam kasīties, tā jau mēs esam maz. Paldies par uzmanību.

Vents

02.08.2007

22:11

Izskatās, ka šī diskusija ne pie kāda rezultāta nenovedīs. Pārāk jau aptuveni ir pārmetumi un attaisnojumi. Cerams uz nākošo gadu būs vairāki piedāvājumi, kas atšķirsies dalībnieku skaita, instruktoru skaita un arī cenu ziņā. un cerams, ka būs pietiekami daudz braucēju, lai visas grupas aizpildītu:). un tad jau redzēsim, kurš brauks barā, kurš ņems pie Atvara privātstundas un kurš uzkrāmēs laivu uz auto jumta un brauks pats.
Bet šīgada pasākuma sakarā vēl divi jautājumi dalībniekiem -
1. vai visi bijāt informēti tieši cik instruktori (aprakstā vārds "instruktori" taču bija daudzskaitlī) un cik liela grupa ir paredzēta?
2. vai sapratāt tieši par kādu pasākumu tas izvērsīsies uz ūdens?
Ja atbildes ir jā, tad viss taču ir kārtībā. Ja kāda no atbildēm ir nē, tad citreiz uzmanīgāk skataties ko pērkat.

Agris

02.08.2007

22:31

Nu pa lielam kasīties nav par ko. Tie ir tikai sīkumi. Un nevajag par zemu novērtēt to ieguvumu, ko sauc par pieredzi. Var gadīties nereizē aizbraukt uz jūnijā aizsalušu upi, var aizbraukt 1000km uz Putorāniem un netikt maršrutā dēļ kādām caurlaižu problēmām, var būt cilvēciskais faktors - kāds var aizmirst mājā guļammaisu, kāds airi, kāds var būt tizls un kāds kašķīgs, kāds psiho un nebrauc krāci un pārējie dabū stiept pa krastu - visos šādos gadījumos var uzskatīt ka pasākums ir sacūkāts. Un var meklēt vainīgos. Bet atļauts arī padomāt. Pretējā gadījumā nav skaidrs vai vilšanās ir pa lielam cilvēkos, procesā vai tikai savu iedomāto vēlmju piepildījuma pakāpē. Par vienu patiesību grūti izvilloties, tomēr, kāpēc rakstu šīs atbildes, ir viena lieta - kolektīva pasākuma veiksmi vai neveiksmi ir pārāk plakani vērtēt no atsevišķa dalībnieka personīgās programmas izpildes vai neizpildes. Kāds cits, kuram zem ūdens dikti gribējās gaisu būs izpildījis savu programmu palikt dzīvam, cits būs sajūsmā par zilu aci un emocijām, cits varbūt būs arī kaut ko iemācījies, jo ir citā evolūcijas pakāpē. Pareizāk jau būtu uzprasīt Atvaram ko viņs par to domā, bet uzdevums Nr.1 - "visi mājās" ir izpildīts!

Sturmanis

03.08.2007

08:53

nu vi blin dajote ...
vai bija principiālas atšķirības no pagājušā gada Sočas pasākuma?

Agris

03.08.2007

09:00

Jā, 1,5x vairāk peldēja, tradicionālo 40 overu vietā kādi 60-70 :) Grupas izmērs, ja ņem vērā ka arī 2006.g. bija otrs busiņš (Edgars un Co), bija tāds pats. Acīmredzot komforta stresa līmenis ir kaut kur pie 50 overiem.
Mācība - nevar jaukt dažādu gadu grupas, jāpagaida līdz ģedi paši nonāk līdz vēlmei kaut ko vadīt un rīkot vai vismaz precīzāk izvērtēt uz ko parakstās.
Mācība 2 - otrais (varbūt trešais?) iesaukums tomēr ir nedaudz "tizlāks" un mazāk tendēts uz patstāvīgu pilnveidošanos. Tajā ziņā, Jānis, Finka, Maris, Miks, Agnija un vēl daži ir galvas tiesu priekšā.

Sturmanis

03.08.2007

09:14

samērā reāls situācijas vērtējums.
secinājums - pēc pirmās sočas visus obligāti uz korsiku anarhistu nometnē pāraudzināšanai #:)
p.s. par to "tizlāki" gan jau atkal kādus 30 postus dabūsi #:)

Agris

03.08.2007

09:15

Tas vairo "klikšķus"...

Māris T

03.08.2007

18:39

nu i piespamojuši :)
tiko izlasīju. tagad nesaprotu - bēdīgam būt vai priecāties, ka finanses nepavilkās beidzot aizbraukt pačolēt, kas tas TUR īsti notiek.
vot vēl viena lieta, ko nesaprotu - līst gandrīz katru dienu. bet upēs kā nav nekā, tā nav.

Labvēlis

03.08.2007

19:28

Nu ja palasīsi rūpīgāk, sapratīsi, ka jābēdājas! :)

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..50 | 51..60 | 61..70 | 71..80 | 81..87

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web