Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Soča '07. Kajakeru seminārs Slovēnijā

Komentāri

 

Lasīt rakstu...

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..50 | 51..60 | 61..70 | 71..80 | 81..87

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Agris

02.08.2007

10:28

Kādreiz uz norādi par problēmām ar "Master TG" kabīnes malām PYRANHA atbildēja "your customers are expecting too much from this cheap boat..." un ar to jautājums tika slēgts. Negribētos analoģijas vilkt, bet nedaudz pavelk uz to pašu. Nu nemaksā tu Finka adekvātai darba samaksai, kur nu vēl vairākiem instruktoriem un mazākai grupai, turklāt, ja apstākļi par kuriem te sašūti ir tādi kādi tie ir (kamēr Atvars nav atpakaļ nekomentēšu), arī tad problēma ir pavisam citur! Pirmā - iespējams Atvara cilvēcīgos kompromisos izdabāt stap neiespējamo - bauda advancētajiem iesācējiem un drošība ne tik advancētajiem. Otra - priekšstatos kas būtu jādara instruktoram (par to neko vairāk kā iepriekš teikto nevaru piebilst, bet redzams ka putra ar to nebeidzas) un trešā - ok, jāzin kā bija, resp. jāgaida klāt neesošie. Tev nepatiks ja es sākšu ķidāt on-line, jo tas skars visus braucējus, tevi ieskaitot, tāpēc atstāsim to kursu analīzei.

Campo

02.08.2007

10:32

Vispār mani nedaudz apstulbina izteiciens "uz 13 galvu lielu baru..." Tas taču lieliski - tādi resursi drošības nodrošināšanai. Padomā Finka! Tev (un ne tikai protams) vienkārši bija dota pārāk liela vaļa...

Finka

02.08.2007

11:18

Vai nav ienācis prātā, ka uz upes galvenais nav glābt citus, bet braukt pa upi?? :)
Es uz Soču nebraucu tikai mācīties glābt citus.
Es braucu mācīties straumi.
Ar šo frāzi es beigšu, paldies par uzmanību!

mariz

02.08.2007

11:58

Kuš kuš, nomierinamies, un atceramies, ka diskusijās rodās taisnība, diksusijas ir vajadzīgas, lai novērstu gļukus ... Mans viedoklis, pirmkārt, piekrītu Kaspiča teiktajam, ka no sākuma ir pieteikoši jāsagatavojās tepat Latvijā, Sočā nav jāmācās iebraukt atstraumēs, prāmēties, mācīties eskimosu. Lūdzu tāpēc ir baseins, Lucavsala, Valmiera, Siguldas patilte, un pavasara palu laiks. Piekrītu arī Agrim, ka visiem ir pirmā reize, kad viņus ķeksē, velk un stumda, bet vai tai ir jābūt Sočai ? ... atceros savu pirmo braucienu pa Amatu ar kajaku, kad Kaspičš ar Armandu manu laivu bakstīja pa upi līdz finišam, kamēr es lepni gāju pa varoņu taku, atceros, kā Kaspič uz mani auroja lai es prāmējos pāri ... bet es domāju, ko viņš grib no manis, kas tas ir prāmēties, par kādu prāmi viņš auro, te pat tilta nav :), tas viss pieder pie lietas un paldies viņiem par to, ka pamācīja un palīdzēja un paldies tiem kas joprojām pamāca..., to visu var iemācīties tepat Latvijā, tāpēc nav jābrauc 2000 km. Tad kad tu to apgūsti, tad tu spēj izbaudīt, to ko tev upe piedāvā, tad kad tu vizinies uz kantītēm, taisi sveces, kad tu sāc spēlēties (dažreiz par to upe tev iedod kārtīgi atrīt) ... tad nevis tu streso, bet ķer kaifu ... tad ir jēga kaut kur braukt. Otrkārt, saistīts ar pirmo, braucējus dalam pa grupām ar līdzīgu braukšanas līmeni, nu tad arī pašiem ir interesantāk, piemēram, Koritņicu lielā grupa brauca pa dienu, precīzi neatceros - aprox. 4 un man pat liekas + stundas, vakarā mēs vēlreiz trijatā uzbraucām augša un to pašu gabalu novālējām 25 minūtēs, bet tikpat labi es saprotu, ka to ir grūti izdarīt, jo visi kaut kur strādā un var izrauties, tad, kad var izrauties. Tās ir tikai manas pārdomas, nekas, protams izņemot mani :) nav ideāls :) :). Paldies Atvaram, kad viņš slaloma trasē, iesiets striķī - mērkaķa pozā, kaķa cienīgā lecienā (protams dzīvē - nacistu ķiverē tas viss izskatās daudz iespaidīgāk) izķeksēja mani ārā, ticiet man nav forši peldēt pa slaloma trasi :) Un paldies tiem, kas katru vakaru līdz 3jiem rītā sēdēja zem tenta un dzēra ar mani alu,vīnu, brandavīnu citādi vienam pašam būtu kaut kā neērti :) :)

Dii

02.08.2007

12:37

jābeidz strīdēties. Šim strīdam īsti nav jēgas. Daļēji jāpiekrīt katrai no pusēm. šeit svaru kauss ir tieši pa vidu - katrs mēģina aizstāvēt savas intereses un katram uz to ir tiesības.
Atvars stāstīja, ka šodien brauc Sočas lejas posmu, nez kā otrai grupai iess. Atceros savu dienu šai posmā, pašai tagad kauns un smiekli nāk :D
Tauta, relax -dzīve ir skaista! ! ! !!!

Campo

02.08.2007

13:58

Daži aizmirst, ka brauc grupa, kas ir tik stipra... nu kā parasti. Tas ir smags gadījums ar pretenzijām un mans ieteikums būtu pievērsties frīstaila veidam, kur grupas sadarbība nav nepieciešama. Individuāli var gribēt tā un gribēt šā, grupā - kā nosaka apstākļi un grupas līmenis. Nevar "pēc kautiņa" vicināties ar kulakiem, apelējot pie tā, ka paredzēts bija kauties ar mietiem, bet sanāca ar kulakiem... Pieņemu, ka Atvaram arī šī nebija interesantākā reize... šī bija semināra grupa.

Finka

02.08.2007

15:06

Agri, nu nevajag mani nolikt līdz ar zemi tagad!
Viss sākās ar to, ka es mēģināju ieteikt variantus, kā ieiet jaunā pasākuma līmenī.
Mans priekšlikums:
Mazāk dalībnieku, vairāk tieši iziet uz mācīšanos.
T.i. - sākt organizēt arī pasākumus tādiem, kam ir mazliet jau kajakošanas pamatbāze, bet nav nopietnas pieredzes "lielajos ūdeņos"
Priekšnosacījums šādai grupai: pastabila laivas pārvaldīšana, māka ieiet kaut cik atstraumēs, prāmis utt., ļoti labi būtu - eskis.
Apmēram tas varētu izskatīties tā:
1-2 diena: dzīvojamies pa raftinga posmu, instruktors dzenā pa atstraumēm, ierāda kaut kādas trajektorijas, kas jāizbrauc pa ideālo līniju, ampelējamies, mācamies traversēt mucas, atstrādājam un iegūstam ūdens fīlingu.
3-5 diena: braucam sarežģītākos posmus, instruktors ierāda kā noteikt trajektorijas, ierāda grupas stratēģiju, atstrādājam savstarpējo komunikāciju utt., glābšanas darbus utt.
Domāju, ka no šī brauciena stabilākie braucēji būtu ar mieru vēl piemaksāt naudiņas, lai bizness rullētu.

Campo

02.08.2007

15:19

racionāli, tā ir cita runa.

Finka

02.08.2007

15:24

Nu bet mans 1. ieraksts tāds arī bija! :)
1) mazāk tautas;
2) vienlīdzspējīgākus braucējus vienā grupā.
Bet man prieks, ka kopēja valoda atrasta! :D

Agris

02.08.2007

16:30

:) atkal nepiekrītu... kā tad švakie mācīsies un kas tā par štelli, ja grupas paliek mazas. Pirms dažiem gadiem jau bija situācijas, kad nolasīt pārgājienam grupu bija augstākā mērā skunstīga lieta.

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..50 | 51..60 | 61..70 | 71..80 | 81..87

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web