Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Soča '07. Kajakeru seminārs Slovēnijā

Komentāri

 

Lasīt rakstu...

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..50 | 51..60 | 61..70 | 71..80 | 81..87

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Finka

01.08.2007

09:37

A ko nesaprast??
Vajag pašam/-ai atbraukt un tad sapratīsi.
Divi varošākie un spēcīgākie braucēji nodarbojās ar glābšanas darbiem priekšpusē.
Praktiski pie katra lielāka "burbuļa" tika likta drošināšana no krasta. Es beigās kā noslēdzošais, kas pieskata pēdējos un sagana atpalicējus.
Manuprāt, ļoti laba stratēģija!
Jāņem vērā, ka grupa liela un braukšanas prasmes nebija tās stabilākās, līdz ar to tika ieturētas MEGA distances starp braucējiem, kas savukārt noved pie rezultāta, ka grupa reizēm vieglākajos posmos izstiepās 200-250 m garumā, t.i. nepāredzamība.

sapratu

01.08.2007

10:18

ka peedeejam jaabrauc instruktoram vai taa paliigam! Finkai buutu mazaak stresa, jo vinja tachu bija daliibniece, taapeec defaultaa jaabauda upe!

Finka :)

01.08.2007

10:29

Nu ir jāieliek kāda sava artava visā pasākumā. :)
Ja Jānis ietu kā pēdējais, tad būtu diezgan liela varbūtība, ka kāds airis aizpeldētu uz jūru... tāpēc arī tā braukšanas stratēģija bija tāda. Un es jau nemaz negaidu, ka manā vietā visu izdarīs citi. Bet nu par servisu tiek kaut kādas naudas maksātas un tāpēc es te visu laiku mēģinu vilkt to deķīti uz to pusi, ka grupām jābūt mazākām.
Es labi saprotu, ka apakšā ir finanses un bizness, bet var taču iet uz to, ka kopīgi meklē risinājumus, lai "vilks būtu paēdis un kaza dzīva".

Dobrič

01.08.2007

11:19

Piekrītu Finkai - lielāks bars uz instruktoru gan samazina izmaksas uz degunu kopumā, taču visas blakusparādības - lielāks bars => lielāks bardaks => mazāk laika uz ūdens, mazāka drošība => mazāk papildināta zināšanu bagāža - rada faktu, ka kopumā par vienu iztērēto latu iegūts mazāk prieka nekā, ja būtu piemaksāts par kvalitatīviem instruktora pakalpojumiem un instruktoram ņemoties ar lielu grupu, kursants var aizdomāties, par ko viņš maksā naudu, ja instruktors viņam uzmanību pievērš simboliski. Domāju, ka instruktoram arī nav vienalga, cik lielu grupu šamējais gana un gan jau, ka starpība starp 8 un 15 cilvēku lielu grupu, kaut arī ne proporcionāli, bet būtu zemāka. Tādas manas kā Sočas nebraucēja pārdomas.

Agris

01.08.2007

19:52

Draugi mīļie, var jau var jau... kurš te apriori pieņem, ka instruktors ir tas garants un apkalpotājs, kamēr pārējie brauc un 'bauda" upi...? NEKĀ tamlīdzīga. Instruktors organizē darbu un ierāda pareizās trajektorijas, konsultē un sniedz padomus, organizē gābšanu un nevis vienpersoniski glābj, velk, skrien pēc aizpeldējušā inventāra un vēl ir atbildīgs par baudām un naudām! Come on! Pārgājiens, arī mācību seminārs, ir process, kura piedalās dalībnieki un apgūst visas upe nepieciešamās iemaņas, arī glābšanas iemaņas, taktikas iemaņas, utt. paši. Un dara paši! Ja kāds domā, ka nopircis biļeti upes baudīšanai, un tā ir instruktora problēma dabūt pašu un draugus laukā no ziepēm, kurās iebrauc extrēmu baudošais gurķis, tad jādomā ka kaut kas nav pareizi ar saprašanu. Jums draugi ceļš uz Turcijas raftingu.

Dobrič

02.08.2007

09:28

Ti, mužik, meņa ņe poņal. Neviens jau te nesaka, ka instruktoram būtu jāvāra pļurzaks, jāskrien pakaļ sīvajam, jādzenā mušas no braucējiem vai jāmasē viņiem kāju pēdas:)
Tomēr, manuprāt, ja tas ir seminārs, tad jo vairāk zināšanu un atziņu tu esi no tā ieguvis, jo lielāks kaifs no tā brauciena. Savukārt, ja lielā bara dēļ, instruktoru redzi tikai vietās, kur jāveic glābšanas darbi, zūd semināra jēga un pasākums tuvojas tevis jau pieminētajam turku zemes raftingam.

Finka

02.08.2007

09:44

Agri, es Tev ieteiktu aizbraukt pašam uz Soču un tad Tu saprastu par ko iet runa!
Nekādas taktiskas iemaņas, pareizu glābšanas darbu atstrādāšana, trajektoriju izvēles ierādīšana pie sarežģītākām krācēm utt. netiek rādīts.
Jo Atvaram uz 13 galvu lielu baru tam nav laika! ! ! !!!
Cik pamanīju, jamais mēģināja ierādīt tur visšvākāk braucējiem pašas elemntārākās lietas kā, piem., ietikt atstraumē. Un pārējā laikā ķeksēja peldētājus.
Viss!
Un es kā beigās braucējs Atvaru manīju tikai startā/finišā un varbūt reizēm lejot laukā ūdeni no kādas aizpeldējušas laivas.
VISS.
Ok, uzskatīšu, ka es piķoju par to, ka mani aizveda/atveda uz upi.

Agris

02.08.2007

09:55

Finka, tu pilnīgi pareizi uzskati!

Finka

02.08.2007

09:58

Nu tad nākošreiz tekstu par to, ka samaksā ir iekļauts instruktora darbs, nebūtu korekti likt! :D

JānisR

02.08.2007

10:18

paga, paga.
Finka, Tu pati raksti - "Un pārējā laikā ķeksēja peldētājus".
Lūk, par to arī tiek maksāts.
Vajadzēja braukt uz Korsiku, dabūtu skarbinieku bez maksas :)

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..50 | 51..60 | 61..70 | 71..80 | 81..87

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web