Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Soča '07. Kajakeru seminārs Slovēnijā

Komentāri

 

Lasīt rakstu...

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..50 | 51..60 | 61..70 | 71..80 | 81..87

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Campo

30.07.2007

18:35

Lieki bilst, ka nepiekrītu iepr. apgalvojumiem (citādi jau nerakstītu), bet tas, ka Finkai temps bija par mazu iesācēju "lohošanās" dēļ nav arguments. Šādas problēmas nebūt nav semināra problēmas. Tikt galā var ar jebkura izmēra grupu - cita lieta cik laika tas prasa un kādu maršrutu var atļauties. Un arī budžetam ir nozīme, par ko liecina jautājums par bonusiem, tāpēc jautājums nav Campo: vai mēs varam atļauties 2 instruktorus (jo kāpēc gan mums vispār vajadzētu atļauties?) bet vai dalībnieki var atļauties vairāk instruktorus/per capita. Ja var, tad var, ja nevar - tad par ko runa - pagaidām tikai par atlaidēm...?!
Starp citu, Jānis U. bija otra instruktora aizvietotājs, par ko attiecīgi nemaksāja pilnu dalības maksu, jo Atvars piekrita ņemt palīgos. Ja tas nebija pietiekami, tas nozīmē neko vairāk kā to, ka šāda shēma nestrādā adekvāti.
Nedaudz atkāpes. "Old-schoola" semināra grupas izmērs - 50-60 cilvēki. Viens instruktors uz 12-16 braucējiem, kuri visi ir izgājuši visas iepriekšējās kategorijas. Instruktoriem ceļu maksāja valsts un algu arī. Citi laiki.
Mūsdienās instruktori dod priekšroku braukt mazās saskaņotās grupās pa 8 vai 2x4 ar komunikācijas intervālu :) un neielaižas liekās problēmās ar seminārismu (jo brauc taču SAVĀ atpūtā)... tas nu tā, kas gribēja - saprata, bet pirmo reizi dzirdu ka kāds vēl jāapkalpo! Mīlīši, garām. Instruktoram putru vāra grupa :)). Lūdzu uz Šarmelšeihas snorkelingu, Ēģiptes piramīžiem vai autobusa ekskursijā uz Prāgu. Tas labi parādīs ko un par cik var nopirkt. Sočas finansiālo aspektu ierosinātājus labprāt redzētu organizētāju lomās, tas ļautu izbrīvēt vēl kādu cilvēkresursu algotai instruktorvietai...

Campo

30.07.2007

18:50

Šodiena (reports no frontes): 14 overi, viena zila acs, pusotrs nolauzts zobs, viens salauzts airis.

Dii

31.07.2007

00:00

Ko lai saka. Pirmajai grupai paveicās vairāk, tika cauri bez zilām acīm un saskādētiem zobiem, zilumi rotāja tikai kājas, rokas un gūžas.
Teju kā dziesmā par meiteni, kura darina asaru krelles :D

Agris

31.07.2007

00:09

Nu jā, sakāpa līmenis, "bāziens" paliek smagāks :( "Rīga" no maskačkas puses un joku mazāk.

Finka

31.07.2007

10:00

1) Finka pielāgojās tempam un par braukšanas tempu nekurn.
Finka kā cilvēks, kas tur bija uz vietas, vienkārši secina kaut kādas lietas - un viena no tām lietām - nu nav labi, ja vienlaicīgi peld 3 cilvēki un uz viņiem ir tikai 1 ķeksētājs. Ok, kaut kādā Koritnicā, kur ir vienkārša šļura, var arī papeldēt liekus pāris 100 metrus. Bet jau Sočas raftinga beigu posmā peldēt starp tiem klintsbluķiem vairs nav nekāda saldā maize.
2) Viss ko iepriekš rakstīju, bija kā ieteikumi, kā varbūt meklēt risinājumus, lai klients, kas maksā piķi, iegūtu maksimālo labumu.
3) Par purtas vārīšanu instruktoram - tā arī bija - Atvaram neviens ēst vārī nelika. Pat bija gadījums par kafijas pienešanu teltī!! :)
4) Par instruktoru daudzumu - nu es palieku pie risinājuma - maksimāli 8 cilvēku grupa. Jo, ja ir variants par dalītām grupām, tad sākas jau problēmas ar transportiem uz/no upes atsevišķiem posmiem.
5) Ja paskatās mūsu grupas statsistiku - tad tieši pirmajās dienās, kad bija vieglākie posmi, tikai arī sastrādāti lielākie overu skaiti. Un pirmajās dienās mums bija konkrēti lēns temps. Tātad ar visu lēno tempu nu reizēm radās situācijas, ka tā ķeksēšana nebija uz tip/top.

:)

31.07.2007

10:01

Ūdens līmenis pēc meteo ziņām ir tāds pats (http://www.arso.gov.si/vode/podatki/stanje_voda.html) +/- 5 cm robežās. Būs kāds cits līmenis iekāpis:)

mariz

31.07.2007

12:44

30.07.2007. reports labais, it sevišķi - pusotrs nolauzts zobs, zila acs, salauzts airis - izklausās, ka viņi tur sadzerās pa vakariem un ar airi liek viens otram pa ģīmi, vairāk vel uz "degpunkta" tematiku, reporta texc labs.. :)

muceks

31.07.2007

21:06

heh labprat pats aizbrauktu ar paris brivdomatajiem, nebutu jakasas pec tam...

Dii

31.07.2007

21:44

un vispār Finkai lielais paldies, ka viņa visu laiku brauca kā grupas noslēdzošais. Tas tāds labs morāls atbalsts. Vienu dienu man sanāca braukt kā pēdējais aiz vislielākā peldētāja. Teikšu kā ir, es jutos pavisam nelāgi, bija visu laiku jāskatās, ko viņš dara un zināju, ja viņš apvelsies un sāksies kāds nelāgums, tad es viņu neglābšu, jo pati knapi sēžu savā laiviņā un pārējie visi arī ir tālēs zilajās. Posms nebija sarežģīts (kā teica Atvars - šļura), bet man nemaz smiekli nenāca, kad Igors sāka žvangāties un balansēt uz laivas sāniem. Fui cik pretīga ir tāda sajūta. Zinu, ka 'Finka nebūtu jutusies tik bezpalīdzīgi, bet tas jebkurā gadījumā nav viegli. Tāpēc, Finka, LIELUM LIELAIS PALDIES PAR TO, KA BIJI TUR, KUR BIJI, UN DĀVĀJI ŠO BURVĪGO ATBALSTA SAJŪTU!

nesapratu?

01.08.2007

08:06

bija instruktors un instruktora paliigs, bet grupas nosleedzoshais - Finka?

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..50 | 51..60 | 61..70 | 71..80 | 81..87

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web