 |
 |
 |
|
egilsp
23.01.2010
17:34
|
Ja maijā redzi bļitkotāju,tad rudenī būs trekni zuši :)
|
 |
 |
 |
|
čukča
23.01.2010
20:22
|
nav vairs kuģu kam apledot, šitā pazīme neder.
|
 |
 |
 |
|
Lsmn
23.01.2010
20:53
|
Panikai nav nekāda iemesla. Laikposmā no 1924. līdz 2009. gadam aprīlī VIDĒJĀ gaisa temperatūra bijusi + 5 grādi. Viszemākā VIDĒJĀ temperatūra aprīlī bijusi 1927. gadā -1 (tas arī bijis visaukstākais aprīlis pagājušajā gadsimtā), savukārt augstākā 1999. gadā + 9. Tikām lielākā straume Gaujā pēdējo 10 gadu laikā bijusi aprīļa 3. dekādē.
|
 |
 |
 |
|
Gundars
23.01.2010
22:03
|
Nu gan iepriecināji:) +5
Tur jau tā lieta; dažās siltās dieniņās, starp citu, lietainās, ūdens aiztek, un pēc tam izsalst
|
 |
 |
 |
|
JS
24.01.2010
10:43
|
1980 g. airēšanas sacensībās 1 maija pūta stiprs auksts vējš un gāja sniegs Stropu ezerā Daugavpilī. T=+4-5C.
|
 |
 |
 |
|
JS
24.01.2010
10:50
|
Braukšu jebkurā laikā.
Var būt satiekamies campo pasākuma februarī, kad būs video filmu konkurss. Izdiskutējam un ieviešam papildinajumus. Atrodam sponsorus.
|
 |
 |
 |
|
Lsmn
24.01.2010
11:54
|
Saskrieties varam jebkurā laikā :)
|
 |
 |
 |
|
Melnā Berta
24.01.2010
17:47
|
Mēs pievienojamies JS, ka varētu satikties un pārspriest visas idejas klātienē, arī ar potenciālajiem dalībniekiem. Pasākums ir kalendārā un nekur nepazudīs, bet nolikumu varbūt uzreiz nevajag sasteigt, jo pasākums pats par sevi ir ļoti interesants, bet ne vienkāršs un viegls. Galu galā tas būs pirmais tāda tipa pasākums un vajag taču lai pēc iespējas vairāk dalībnieku piedalās un tiek līdz galam garīgi un fiziski veseli.:)
Mums ar savu dalībnieka pieredzi dažos maratonos par šāda tipa pasākumiem ir sakrātas un izkristalizējušās vairākas idejas/priekšlikumi, kurus varētu iekļaut galīgajā nolikuma variantā. Dažas idejas esam apsprieduši arī ar pašu PL. Mēs jau principā arī esam un būsim „vidējais aritmētiskais” pasākuma „lietotājs”, neesam ne izbijuši sportisti, ne maniakāli adventūristi.:)
Kur un kad tiekamies? :)
P.S. JS, ja daudz „leksies”, Uģis ar Tevi nebrauks SM2010!!! :)
|
 |
 |
 |
|
Lsmn
24.01.2010
20:20
|
JS, Melnā Berta, PL un citi - aicinu visus nākamndēļ jebkurā vakarā, izņemots 3 dienu, satikties Campo angārā vai jebkurā citā vietā. Šai diskusijai ir jāliek punktiņš, jo Gauja XXL galvenais pasākums ir stafete, bet šī raženā diskusija rada iespaidu, ka ne. Skaidrības trūkums traucē informācijas izplatīšanu, bet tas savukārt var ietekmēt zupas daudzumu un pirti. Es piedāvāju tikties 2 dien.
|
 |
 |
 |
|
PL
24.01.2010
22:36
|
1. Man kaut kā liekas, ka stafetes nekad nav galvenie pasākumi.
2. Jo mazāk dalībnieku tiks līdz galam, jo veselāki viņi būs.
|