Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Iesācēju ABC

Komentāri

 

Lasīt rakstu...

 

1..5

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

muceks

14.09.2007

20:02

Pag a ja visos nevajag treninjos piedalities? tad ari var piedalities?
Gan jau ka cena cita tad ;)

Māris T

21.09.2007

23:47

vajag piedaliities vajag!
ja laiks un $$ atljauj. ja nee ,tad jaameegjina izliidzeeties. bet dafiga aatraak un vieglaak ir ja kaads iebaksta ar pirkstu kas un kuraa briidii jaadara. es pirmo reizi pastaaviigi uz-eskojos peec tam kad man uz jaanjem nedeva alu pirms paC uzceljos bet tai pat laikaa pataadiija ,KAA tas iisti ir jaadara. taa nu sanaaca, ka alu es beigaas dabuuju :)

Campo

26.09.2007

12:39

Par rudens kursiem, tātad. Nākamajam gadam plānota stingrāka dalībnieku atlase Sočai un citiem ārpus Latvijas pārgājieniem gan WW gan jūras kajakos, jo, kā rāda pieredze, ar demokrātiju nav mierā tie, kuri savu iesācēju periodu kārtīgi gatavojušies - t.t. ieguldījuši savā attīstībā, bet tiek bremzēti ar "flekšīberu" līmeni grupā. Šajā sakarā Campo apmācības un grupu kvalifikācijas sistēmā 2008.gadā būs būtiskas izmaiņas un jaunievedumi, bet pagaidām var droši ieteikt izmantot tās treniņu iespējas kādas ir. Viens ir skaidrs - bez prasmes apliecinājumiem nevarēs tikt visās grupās un visos maršrutos.

agate

30.09.2007

22:45

izskatās ka pagaidām 11 vietas vēl brīvas...kā tur sanāk, tāpat notiks apmacība, ja arī 2-3 cilvēki būs pieteikušies?

Campo

30.09.2007

23:45

Nepiesakoties ir garantēts viennozīmīgs rezultāts. Piesakoties tikai 1, 2 vai pat 7 cilvēkiem, pasākums nenotiks. Vēl nedaudz pagaidīšu. Nedaudz :).

 

1..5

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web