Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Pirmo reizi Latvijā - straujūdens airēšanas frīsta

Komentāri

 

Lasīt rakstu...

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..45

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Kaspičs

03.07.2007

21:38

Pa Daugavu regulāri brauc "Daugavplosts", Mr. Laiviņš kas ir plosta kapteinis man zvanīja, jo bija pamanījis reklāmu par sacensībām, un lūdza lai informēju sacensību dalībniekus par plostu. Kad tas tuvosies, tad Laiviņš "matjugaljnikā" lūgs atbrīvot ceļu - mēs pabraucam atstraumēs un paceļam airi vertikāli.
Plosts esot grūti vadāms un bez iespējām strauji mainīt kursu, turklāt vēl ar motoru, esomāju ka mēs draudzējamies ar galvu un acis un ausis mums nav zem fartuka...un tāpēc distancēsimies
Plosts līdz šim nekad nav dzīts cauri mucai, tā kā dalībnieks kas tobrīd demonstŗē savu varēšanu mucā ir " drošs", bet labāk pēc izskalošanas un plosta tuvuma samanīšanas ir tverties atstraumē aiz "mazās mucas"., dalībniekam ir tiesības pieteikt brauciena atkārtojumu, paziņojot to tiesnešiem.
Par drošību - sacensību laikā nedrīkst pieļaut nekādas "juaniņo" un skatītāju pamēģināšanas barucienus, priekš tam ir domāti semināri kursi, un tamlīdzīgas lietas.
Sacensību teritorija tiks apjozta ar ierobežojošo lentu kurā saskaņā ar Domes prasībām darbosies apsardzes firma, kāda - izmisīgi meklēju, jo bez līguma aršo firmu pasākumam draudfiaski, varbūt kāds darbojas šajā biznesā un var palīdzēt.
Apsardze nodrošinās - parkošanās ierādīšanu, kārtību lai nesākas ķīviņi un mētāšanās ar smagiem priekšmetiem, kā arī lai skatītāji nelīstu sekretariātā un Daugavā. Miers un kārtība.
Svētdien tiks nodrošināta NMP brigādes dežūra.
Pieejas upei tikai pa esošajām taciņām cilvēkiem arlaivām un tantiņām arspainīšiem, jūs drīkstat aizrādītun saukt palīgā apsardzes darbiniekus, lai atturētu skatītāju no "līšanas" ūdenī iežogotajā teritorijā.
Sestdienas vakaram ņemiet līdzi bildes diskos lai var palaist vakarā uz ekrāna slaidšovus.

Anete

04.07.2007

12:35

Iebraukšana būs pa kurieni - braucot riņķī pa dambi, vai arī uzreiz pie trases laižoties lejā?

Kaspičs

04.07.2007

23:43

lejā, bet principā "sekojot norādēm"

URT

06.07.2007

17:35

Diemžēl paliku bez transporta, līdz ar to sekojošs jautājums...
Vai kāds Svētdien nebrauc no Rīgas uz sacensībām, un varbūt šis kāds varētu paķert līdzi mani? Šoreiz gan bez laivas, tikai kā skatītāju. Būtu ļoti pateicīgs.
Ja ir tāda iespēja tad varat rakstīt uz ē-pastu vai pīkstināt uz 26383477

muceks

08.07.2007

19:52

Biju, redzeju, maz tautas ari dalibnieku, - ir tas ka talu no krasta, skatitajiem darit nav ko. Iesaku pameklet kadu citu upi lai ir sovs ari skatitajiem. 2 reizi diez vai dzisos 150 km lai neka isti neredzetu.

inde

09.07.2007

09:01

biju, redzēju, mači bija nopietni saorganizēti: vēl atraktīvāku komentētāju un iedvesmojošāku mūziku un raitāku norisi būtu grūti iedomāties :DDD
pat katastrofu medicīnas busiņš ir bija tuvumā, (lai gan katriem ski frīstaila un big air mačiem Siguldā pat parastā ātrā palīdzība nav dabonama)
lai varētu ko saskatīt:
tikai 1 skatītājai es redzēju binokli; (man noveicās, ka bija kamera), varam pasapņot, ka kādreiz būs lielais ekrāns :)
un nemaz negaidīju to, ko redzēju video no starpt. free style mačiem Zambezi: tiesnešus ar saulessargiem un cipariņu rādīšanu...
gaidīsim rezultātus mājas lapā!

Anete

09.07.2007

11:44

Paldies Kaspičam par labi noorganizēto pasākumu - lai nu kā ar tiem apsargiem un ātrajiem, bet telts, disene un filmu vakars bija godam izdevies, tāpat arī sakoptā apkārtne. Pirmais solis uz kajakeru ciematiņu ir sperts :)

JānisR

09.07.2007

11:55

o jā, vispār apbrīnojami kā to var dabūt gatavu. Cik noprotu, tas ir pirmais laivu (un varbūt ne tikai) pasākums kas taisīts pēc MK noteikumu uzdotā formāta. Visi pačoti un gratulācijas Kasparam, un neuztraucies, grūtākas ir tikai pirmās reizes, pēcāk paliks vieglāk :)))
Pozors visiem pupomāniem un papagaiļu audzētājiem kas neieradās !!! Tā jūs ārā no pamperiem netiksiet !
Un balva par "mūža ieguldījumu" gan sūta pāragrā pensijā, bet pārsteigums bija liels un patīkams :))

Finka

09.07.2007

11:59

Liels kniksis Kaspičam arī no manas puses par to, ka uzņemas organizēt pasākumus.
Pozitīvākie momenti - sestdienas tuss visas dienas/nakts garumā, kā arī fantastiskā kopības sajūta, sēžot ar visiem dalībniekiem tur tajā atstraumē pirms iebraucieniem mucā.
Neskatoties uz to, ka man nepatīk sacensības, es jutos ļoti labi.
Un paldies sponsoriem par daudzajām dāvanām! :D

Boris

09.07.2007

12:07

Kaspicham - zachots! :-) ) ) )
Bija labi! Sho rit LMT janumi it ka paradis video-klipu.
Didzis teica ...

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..45

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Pasākumi

Lapu uztur: Inno.web