Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

"Zvaigžņu testi" - kas tas ir?

Komentāri

 

Lasīt rakstu...

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..44

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

joniic

10.03.2008

18:49

Es savu Cāli reģistrēt netaisos.Vados pēc motīva-Kā es māku tā es maunu- ar vadošiem norādījumiem no pieredzējušāku kolēģu puses.Kāds varbūt teiks, ka īsti pareizi tā naff, bet man tas ir vislētākais variants. āmen.Vaļasprieks paliek vaļasprieks, bet ja vaļaspriekam jāvelta pārāk liels piķis, tad tas jau vairs nav patīkamais vaļasprieks...

Māris T

10.03.2008

19:26

par šito "pie noteiktiem apstākļiem reķgistrēsiet savus kajakus" vieglāk ir pieprasīt gada nodevas tādiem jūzerim, kas jau piereģistrēti. tātad - ja lielais vairums būs sertificējušies vai kā citādi piereģistrējušies, tad kāds, iespējams, attapsies - o - pastieties, viņu tik daudz, dafai no katra pa 10niekam gadā, sanāks jauna suņubūda baltezerā. nu un vieglāk piespiest reģistrēties tos dažus, kas vēl nav un likt maksāt visiem, nekā sākumā visus saganīt uz reģistrāciju un pēc tam piespiest maksāt.
ievērojiet - makšķerniekus arī - palēnām, palēnām, bet nu jau kuro gadu visi draudzīgā bariņā pērk licenses.
par martinesa komentu, ka vērts izmaktot kapitālistu esošo apmācību plānu. jā. bet jāuzmanās, ka nepiesienas par autortiesībām. +kritušo koku pārvarēšanas paņēmieni LV gadījumā jāskata jau pirmajā līmenī. pieļauju, ka GB gadījumā to dara varbūt 3šajā :) specifika ;)
pastījos līmeņu aprakstus - pats uz 2* varētu pretendēt :D

Uģis G.

10.03.2008

20:01

Tas sertifikāts, ja kādam ir vajadzīgs, tad tikai Instruktoram, kas grib pelnīt kāpostu. Un pat ne Instrutoram, bet gan Klientam, lai tas varētu sūdzēt Instruktoru tiesā par nekompetenci. Neviens klients sertificēties neies, uzspļaut viņam uz tiem sertifikātiem (atkārtošos: priekš ta ir Instruktors ar sertifikātu). Klienta sertifikāts ir kāposts. Gluži kā ar šņabi – tirgojot sertifikātu vajag, bet lietojot nevajag!
Longest maratonā daži dalībnieki raksta, ka viņiem vispār nav nekāda pieredze, bet viņi brauks. Gribi braukt – samaksā dalības maksu un paraksti papīru, ka tavi radinieki līdz trešajam celim necels pretenzijas pret organizatoriem. Viss! Kādi sertifikāti.
Uztrauc tas, ka nelielas grupas inicatīvas dēļ Joniic dabūs Cālī marinēt gurķus un es būšu spiests atdot kajakus sievasmātei, kur diedzēt stādus.

Gundars

10.03.2008

20:08

Sertifikācija attiecas tikai uz sporta jomā strādājošiem. Bet par peldlīdzekļu reģistrāciju bija kaut kāda vāvuļošana pirms gadiem pieciem. Tagad ir klusums. Ja jūs te pārāk neklaigāsiet, varbūt aizmirsīs pavisam
Ja atceramies vecos laikus, tad daži pensionāri brauca ar reģistrētiem divriteņiem...

:D

10.03.2008

20:26

UN tad vēl KASKO UN OCTA... :D

joniic

10.03.2008

20:32

Jopčik...Man toč KASKO būtu jāpērk..Nē, tā tās lietas neies...

Juris

10.03.2008

21:22

Uz zvaigžņu slimību tā lieta var arī nepavilkt
1* nevajadzēs nevienam - attiecīgā līmeņa braucēji, iespējams pat neuzzinās par šo pasākumu
2* nevarētu būt liela intrese iegūt - tas tikai norādītu, ka tu esi iesācējs vai lohs
3* līmeņa braucēji, viens otru droši vien jau sen pazīst un zin uz ko katrs spējīgs, vai viņiem tas vairs jāpierāda?

Campo

10.03.2008

22:50

95% nomas braucēju vasarā un 90% dalībnieku vidusmēra pavasara nobraucienu grupās nevar izpildīt 2*. Viegli ir runāt, bet, ja liek izdarīt dažas pavisam vienkāršas lietas, tad atlauzīsies ne viens vien "sam sebe hozjain". Tā ka ar prasību strukturēšanu nekas slikts nav darīts. Neviena skola nesākas ar 3 klasi.
Ko tas dos - cita lieta. Par to arī bija raksts, ja pamanījāt :).

Ivars

11.03.2008

13:32

Par sertifikātiem Uģa teiciens šķiet ļoti adekvāts : "šņabi tirgojot sertifikātu vajag, bet lietojot nevajag!". No klienta puses strukturizēts apmācības kurss ir tikai ieguvums, kas veicina izaugsmi - klients var atrast sev adekvātu līmeni. Cik tur klāt zvaigznes, pie kājas

LEdgars

12.03.2008

11:36

Būtībā raksts ataino manu viedokli ar piebildi, ka esmu par upju braukšanas industrijas attīstību un masveidīgumu (esmu tas, no kā nokāst naudu), kas ir vismaz līdzvērtīgs kalnu slēpošanas attīstībai, kur situācija ir identiska, jo baudāmu kalnu, gluži kā upju, Latvijā praktiski nav, jeb ir 2 nedēļas nogales gadā. Tātad man ir nozīmīgi ārpus Latvijas braucieni ģenerālisimussu pavadībā.
Zvaigžņu sistēma konjakiem arī ir, tātad nevis opijs, bet konjaks tautai!

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..44

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Padomi

Lapu uztur: Inno.web