Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

"Zvaigžņu testi" - kas tas ir?

Komentāri

 

Lasīt rakstu...

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..44

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Patmalnieks

10.03.2008

16:25

Es varētu pastāstīt, kāpēc šis jautājums uzpeldējis
Ja kāds grib zināt, kā uz to reaģēt
nevis tikai kult salmus

Inese

10.03.2008

16:34

Lūdzu, pastāsti!

JānisR

10.03.2008

16:44

<<Rezultāts ir tāds, ka tur kanoe grupu vadītāji 1. kategorijas upē šobrīd ir spiesti stāties fizkultūras institūtā pedagoģiskās izglītības apguvei...>>

tā būtu baiga perspektīva.

Campo

10.03.2008

16:48

Kāds varētu pastāstīt nevis tikai kult salmus :)
Reaģē gan katrs pats un nebūt nevēlas tikt pamācīts kā jāreaģē...

Patmalnieks

10.03.2008

17:05

Kad večiem sāka skaust, ka džeki sporta klubos pelna naudu, un ar nedalās, Sporta likumā (jau 10 gadus to muļļā, un vēl nav gatavs, jo neviens nav idomājis, kam tas vajadzīgs), iestrādāja Sporta speciālistu sertifikāciju. Sertifikācijas komisijā viens no fitnesa, viens karatists, airēšanu pārstāv Agleniece (LCF sekretāre), un vēl pāris. 3 līmeņus izgudroja, baigi krutie, vienkārši krutie, un kursu beidzēji (kursi, protams par labu naudu pie N. Graša LSPA). Ziemā paskatījās, ka sniedziņš snieg, attapās, ka bišķiņ var nokāst no kalniem, un izgudroja vēl 4. līmeni. Tas viss ir panesies tieši šogad. LR iedeva naudiņu LSFP, lai visus sertificētu. Tagad visiem sūta vēstules.
Ar Puriņu runāju. Viņš pateica, ka nav ko stresot, vispirms kāsīs tos, kur naudas grozās... Bett, ja Gaujas bāzienā kāds dabūs ar airi pa galvu, vai Salacas maucienā pa tumsu nejauši noslīks, var atrasties veči, kuriem nekādi neizdosies iestāstīt, ka 100km gonka nav sporta pasākums. Ir. Tad BCU sertifikāts neglābs
Aizrakstījos. jautājumi...

Campo

10.03.2008

17:17

Ļoti vienkāršoti, bet, iespējams, tāda būs realitāte, ja būs "kāds", kam kaut ko vajadzēs "iestāstīt". Bet atcerēsimies, ka jebkurai sistēmai ir vara pār tiem, kas to atzīst... un pār tiem, kas nepretojas.

atis

10.03.2008

17:36

Ja notiks kāds negadījums, neglābs ne licencēts, ne nelicencēts sporta treneris/pasākuma vadītājs. Šādos gadījumos viss ir atkarīgs no tā cik neatlaidīgs ir cietušais vai cietušā radinieki. Ja vēlēsies - jautājumu nokārtos pārrunu ceļā, ja nevēlēsies - tāpat varēs visus lēmumus tiesā vismaz 10 gadus pārsūdzēt, jo Sporta likumi būs pārāk murgaini, lai kaut kas būtu skaidri atrunāts.
Skotijā arī pašlaik tiesājas kāpēja atraitne ar grāmatas izdevēju, jo kāpējs gāja kalnos pēc grāmatas, kuras aprakstītajā maršrutā bija neliela kļūda. Nevienu neinteresē loģika (viņš arī kāpa sliktos laika apstākļos, par spīti tās pašas grāmatas brīdinājumam, ka miglā jāpaliek mājās), jo pie dažādiem likumiem piesieties var vienmēr.

Patmalnieks

10.03.2008

17:57

Tas negadījums var notikt kaut basketbola laukumā. Un tad mierīgi var uzrasties aktīvisti ar stiprām, pilnvarām, var kaut veselu departamentu uztaisīt, kas braukās apkārt, un kontrolēs, kā tiek ievēroti LR likumi. Ūdens droši vien būs viens no pirmajiem.
Tas var sākties šogad, pēc 5 gadiem, var arī nekad...
Jautrākais, ka mēs to nevaram ietekmēt. varam tikai iet sertificēties. Es pagaidām netaisos. lai inflācija noēd viņu cenu

?

10.03.2008

18:22

nu a kā tas skar parastās tautas pārstāvjus?
Faktiski, ja augšāk minētais sliktais scenārijs realizējas, tad tie būs vienreizēji naudiski izdevumi tiem, kas grib kaut ko mācīt. Vai tad kāds var aizliegt cilvēkiem laivot, atbilstoši savām spējām vai pāri tām?
Un vai tas kaut kādā veidā var atļaut vai aizliegt Campo klubam piešķirt citiem cilvēkiem zvaigznītes par viņu laivošanas skilliem? Ja kopējais viedoklis ir tāds, ka šīs zvaigznītes kaut ko pasaka par laivotāja spējām, tad viss ir ok.

Agris

10.03.2008

18:38

J: Kā tas skar parasto tautu?
A: Nekā!
.
Bet, ir iespējamas variācijas, kas gan nedaudz par citu tēmu. Nav izslēgts, ka pie noteiktiem apstākļiem reķgistrēsiet savus kajakus un kanoe CSDD un maksāsiet gada maksu...

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40 | 41..44

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Padomi

Lapu uztur: Inno.web