Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Tavu piedzīvojumu filmu skate

Komentāri

 

Lasīt rakstu...

 

1..9

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Skumjais

16.11.2005

15:42

Pūķi, sniega dēļi un izpletņi, aero-ākstības, ekskursijas un džipi - žēl ka maz skaistu pārgājienu filmu. Kas nu kuram piedzīvojums, bet faktiski nevar saprast uz ko lai iet. Derētu kaut kāds prātīgs sakārtojums pa veidiem, bet tad laikam nav kas atsevišķus seansus apmeklē. Grūti laiki :(.

Dobrič

16.11.2005

16:24

Beidz bimbāt, programma ir ideāla, lai saprastu, ka neko šausmīgi daudz neesi zaudējis, aizmetot sestdien kaut kur ar laivu.
Būs jau vēl Outdoor video fests, gan jau, ka tur būs kaut kādas filmas no skarbajiem laivu pārgājieniem pa Altaju un Sajāniem...

Sku

16.11.2005

16:31

A kad?

Armands

17.11.2005

10:40

Pirmkārt ,ja aprakstītu katras filmas sižetu ,tad nebūtu programma bet romāns. Otrkārt vai šogad ir kādam safilmēta un samontēta ''skarbo'' pārgājienu filma.Šeit ir tikai sešas kajekeru filmas... Iespējams ka nāksies nākamgad sadalīt pa kategorijām - katrs skatās savu un nelūr ko citi dara :))

Sku

17.11.2005

11:10

Laikam jau nav gan safilmēts, tā jau arī izskatās :( Bet skatīties ko dara citi ir gana interesanti, tikai pa tēmu - ķipa pārgājieni, ekspedīcijas - kalni, upes un tālas vietas. A še tev aerodiums - brauc uz Siguldu un lidinies, ja gribās! Vai atkal niršana emirātos, piemēram. It kā jau tas viss nav slikti, bet ne par tēmu.

Agris

17.11.2005

11:17

Nu es domāju tos "urbānos" veidus vajadzētu likt kopā atsevišķos seansos, citādi drīz būs kā TV Extreme Sports kanālā, kur tik vien redz kā MTB un skrituļslidas/dēļus. Tā ir viena konkrēta industrija, kas konkrēti izkonkurē aktīvo tūrismu cīņā par jaunajiem prātiem un šajā darbā viņiem piepalīdzēt diez vai vajag.

Dobrič

17.11.2005

11:30

Man liekas, ka sadalīšana pa tematiskajām programmām, kaut arī varētu smagi iesist pa budžetu, būtu ne tikai vēlama, bet pat nepieciešama. Savādāk, atceros pirms diviem gadiem, ka mani baigi tracināja, ka lai redzētu Galaškina filmu par pārgājienu Sajānos vai jūsējo par laivošanu Altajā, man nācās pusstundu pirms tam griezt zobus, skatoties kā kaut kādi utaini vācieši ar džipiem izvaro Latvijas mežus vai žāvāties, vērojot klinšu kāpēju piedzīvojumus (visu cieņu šamējiem, bet nu, ka mani tas neinteresē) un visa tā rezultātā pavadot visu dienu kinogalerijā, lai redzētu pusotru stundu materiāla, kas man patiešām liekas interesants.

Armands

17.11.2005

15:37

Ideja gan ir ne tikai parādīt ''materiālu'' , bet arī pacensties safilmēt un samontēt tā lai tas pārliecina jebkuru. Pirmajai vietai balvā iespējams būs līdz desmit bezmaksas stundām profesionālā filmu studijā. Ja par budžetu - šogad taisu pasākumu viens pats un smieklīgākais - no bezdarbnieka pabalsta. Ja kāds piekristu nosponsorēt 150 Ls Kinogalerijas telpām varētu iztikt bez biļetēm.Visu aparatūru,reklāmu,kafejnīcu,u.c .sarunāju bez maksas. Nau paredzēts komerc pasākums.. :)

Agris

17.11.2005

16:13

Kāds jau varētu, nav jau miljons, bet par to vajadzēja runāt pirms pasākuma. Šobrīd mesties zem vilciena nav prātīgi :)

 

1..9

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Jaunumi

Lapu uztur: Inno.web