Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Speciālpiedāvājums laivām uz GB sacīksti

Komentāri

 

Lasīt rakstu...

 

1..8

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Slepotājs

22.09.2005

01:03

Baiļi - CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS, CENZĒTS.

Campo

22.09.2005

11:24

Cien, Slēpotāj!
Diemžēl esmu spiests Jūsu tekstu padzēst. Divi iemesli: Pirmkārt - mums nav iespēju pārbaudīt minētos faktus. Otrkārt - jūs esat anonīms, neesat reģistrējies un neatbildat par saviem vārdiem.
Pēdējais fakts un tekstā sastopamās frāzes liek mums pieņemt šādu lēmumu.

Kofi Anans

22.09.2005

11:27

Žēl gan. "Komentāru saturs pauž to autoru viedokli", kas šajā gad. bija atšķirīgs no vispārpieņemtā.

Campo

22.09.2005

11:34

Tur bija vēl teksts: "Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus."
Pirmais komentārs kvalificējas arī šim nosacījumam. Atvainojiet par vārda brīvības ierobežošanu, tas šoreiz ir vispārības un vārda kultūras labā.

Māris T

22.09.2005

21:01

ieraugot shito "cenzeets, cenzeets" izskatiijaas, ka sleepotaajs pats to taa arii sarakstiijis :) nu apm taapat kaa reizeem uz runaataa teksta publiskas atskanjoshanas uzlaizh virsuu _pii_ - tapat visiem skaidrs, kaads vaards tur apakshaa bija domaats. toties _pii_ izklausas stipri iespaidiigaak - pie publiskaam rupiibaam, arii netaa, esam jau paaraak pieradushi :)

Slēpotājs

22.09.2005

21:18

God. Agri!
Ja Jūs uzturat Baiļu "labo slavu" un sadarbojaties ar viņiem - tā ir Jūsu darīšana, vienīgi žēl, ka citi nevar uzzināt, kas viņiem zem nagiem:((( Pirmkārt, es esmu pilnīgi drošs, ka Jūs nepārbaudāt visus faktus, kas izskan diskusijās:) Otrkārt, mana anonimitāte te pilnīgi neko nemaina (pie ailes e-pasts ir rakstīts "nav obligāts", vai ne), un man nav problēmu atklāties un atkārtot to! Treškārt, es VIENMĒR ATBILDU par saviem vārdiem!!! ...ja vien jēdzienu "atbildība" Jūs nepielīdzināt "reģistrēšanās Jūsu saitā":) Bet tā kā šī informācija jau šoziem ir izgaismota snoweru saitos, variet droši "izcenzēt" arī šo komentāru, gan jau argumentu Jums tam pietiks!:))) Veiksmīgu sadarbību!:)

Slēpotājs

22.09.2005

21:19

Patiesībā, neviena atklāti rupja vārda tur nemaz nebija!

Campo

23.09.2005

18:38

Patiesībā, ja piereģistrēsies, man nav nekādu problēmu atstāt šādus viedokļus kā viedokļus, tomēr tas, ka atklājies vismaz nozīmētu ka esi gatavs atbildēt par vārdiem (un ja kāds par to ieinteresēsies, man nebūs jārakājas kurā IP adresē slēpotājs mīt, kaut arī adreses, protams, ir redzamas un, tātad, slēpotāji atrodami). Priekš manis fakts, ka Tu savu komentu esi uzraksījis vēl uz kādas sētas neko nenozīmē!
Baiļi ir Campo konkurents vienā šaurā Vidzemes sektorā un aizsargāt viņu godu man nav vairāk iemeslu kā elementāra godprātība. Ja ir pretenzijas pret Baiļiem - sūdzi tiesā! Viena klača šeit cerībā ka vēl kāds palīdzēs notraust kādu asariņu neko tāpat nelīdzēs, vai ne?
Un tad vēl viena lieta - ja jūs kopā ar Baiļiem te izvērsīsiet diskusiju par slēpošanu un... vienalga izdzēsīšu! Tam visam nav nekāda sakara ar Gaujas sacīksti, par ko te tauta tusē.

 

1..8

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Jaunumi

Lapu uztur: Inno.web