Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Pūšļu kultūra, tiešām jāmaina?

Komentāri

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

augstais

13.11.2002

11:53

Tagat saprotu,ka par ūdenstūristu sevi var saukt tikai tie,kas brauc ar Campo kanoe,kā nosaukt pārējos?

Campo

13.11.2002

14:11

Par augstajiem... jo tikai tie nav izlasījuši ka tā nemaz nav rakstīts.

Agris

13.11.2002

14:33

Btw: Vai par kalnu slēpotāju sauc sniega šļūcēju no Gaiziņa uz plastmasas maisa vai piepūstas kameras? Vai par bobslejistu sauc VUČKO braucēju Siguldā?
Parasti ne, bet katrs no šiem ir bijis laimīgs savā gaumē..., tāpēc lai sauc sevi kā grib! Tikai t.s. Campo interešu konflikts ir tā diezgan tautiski noformēts :) Cien. augstais, esmu ar mieru tevi pievārēt pūšļu klasē. Ja tu šeit tā runājot un ""visu pārējo vārdā"" aizstāvot pūšļus, tikai tādos esi braucis, tev nav ne mazāko izredžu :(

augstais

13.11.2002

14:46

Tas nav ūdenstūrisms-braukt,kur straume nes!Bet iekāpj cilvēks piepūšamā laivā,un skaties-ūdenstūrists.Žurnāls KLUBS novembra numurs 67 lpp.

Agris

13.11.2002

14:57

O, jā. Tas atbilst tēmai un protesta garam :) Tieši tā tas ir - viens pats fakts, ka cilvēks iekāpj pūslī viņu par UT nepataisa! Šajā apgalvojumā NAV teikts ka UT nevarētu kādreiz braukt arī ar pūsli, kad tas ir atbilstoši situācijai vai tml.
Runa ir pavisam par ko citu - šobrīd latvjā UT nosacīto masveidību veido tieši šie pirmoreiz pamēģinātāji, kamēr speci un ekspedīciju vilki ierāvušies savās nišās un reizēm bezcerībā uzdzer kādu šnabi un atceras vecos labos laikus... pirmajiem vēl nav ko teikt, bet tiem ir savas pieredzes radītā pārliecība - neko citu nezin, bet tie otrie uzskata ka diskusijā nav jāielaižas. Es tā nedomāju.

augstais

13.11.2002

15:05

Agri,vai tad manis dēļ ticību taisies mainīt?Izredzes ir vienmēr.:)

Stūrmanis

13.11.2002

15:19

Man rādās, ka daži par meitu, daži par māti... tā teikt diskutē #:))) Domāju, ka piekritīsiet, ka ne jau laiva nosaka piederību UT ciltij, bet gan pats ar ūdeni saistītais pasākums un tā mērķis NEATKARĪGI no izvēlētā transporta līdzekļa (laivas, piedodiet) #:)))
p.s. nejauši uzsērfoju dikusijai par laivu izvēli sadaļā inventārs, ja būtu to izdarijis laicīgāk neuzsāktu šo diskusiju! Nez vai ko jaunu maz var pateikt, tik nomainiet vārdu smaile ar pūslis un pamatnostādnes nemainīsies...

BLODAIS

13.11.2002

15:25

laikam viens no jautājumiem-cik maksā un kāpēcmaksāt,ja vari nemaksāt. t.i.nu sanāk dikti dārga šī izprieca iznomāt canoe,+transports,prom un atpakaļ.šo diskusiju varam atlikt līdz-""kad pienāks Latvijai tie laiki"" var jau būt ka galvaspilsētā šie laiki pienākuši,mums vēl ne.tikmēr jābrauc ar pūsli,kedām kājās.Bet paēdušais neēdušo nesaprot...

Agris

14.11.2002

14:37

Augstajam: nē netaisos, bet teiktajam nav sakara ar ticību, varbūt nedaudz ar pārliecību un te es pievienojos Stūrmanim - ticībai braucamais nav svarīgs. Te kaut kur pa vidu ir juceklis starp šo diskusiju, žurnālrakstu un to ko cilvēki izlasa starp rindiņām, jo katrs izlasa pa savam. Bet kopumā tas viss ir interesanti :)
Par UT dārdzību. Nu ja, tā tas ir, visas lietas maksā savu cenu. Tur nekā nevar darīt. Un katrs atsevišķais priekšmets pie tā nav vainīgs un mans nomas kantors ne tik. Un te nu mums ir situācija, ka pūslis laikam ir vienīgais, kurš šobrīd palicis t.s. ne-galvaspilsētas kategorijā. Citādi šīs diskusijas pamatjautājums tik skarbi nestāvētu. Tas ir saprotami. Laivu cenas grupā kanoe un smailes jau ir aizmigrējušas par labu kanoe, bet Jāņa pieminētie Buša pūšļi par Ls 250 ir pazīme tam, ka to pašu ceļu ies arī šī suga. Izņēmumus mūsu reģionam vēl nodrošina ražotnes uz austrumiem no Zilupes un tas vēl kādu laiku priecēs gan smaiļu, gan piepūšamu gumijas izstrādājumu piekritējus.
Bet, ja runājam par naudu kā argumentu par labu tam vai citam, ir vērts paskaitīt - pirkšanas cena ne vienmēr atspoguļo visas izmaksas. Saprotams, ka garāžā stāvošs pūslis īpaši nebojājas, tāpēc individuālos 2x gadā lietotājus izslēgsim, bet apskatīsim pūšļu nomas cenas Latvijā. Tur sanāk vismaz statistiskais materiāls. Un tās cenas ir Ls 6 - Ls 10 par dienu, atkarībā no firmas un pūšļa markas (plostus neskaitot). Tas ir akurāt tikpat cik maksā nomas kanoe vai pat vairāk! Kāpēc tik daudz, ja pašas laivas cena ir 5x mazāka? Tāpēc ka jāpērk līme, gumija, līmēšanas un žāvēšanas darbs un pūšļa mūžs ir 2 gadi, ja paveicas. Tātad cena atspoguļo izmaksas, jo nez vai ir pamats apgalvojumam, ka nomas kantori ir lielāki ierāvēji par, teiksim, mazo HESu saimniekiem. Un ja tā, tad nonākam pie tā paša izejas punkta. Pie aptuveni vienādām izmaksām uz upes km, jūs iegūstat atšķirīgas kvalitātes preci un arī atšķirīgas brīvdienas. Un viss ir labi, kamēr nav ar ko salīdzināt.
PS
diezin vai kāds no šeit redzamajiem viedokļiem pārstāv to auditoriju, uz kuriem attiecināmi mani komentāri par plēves maisiem, taču dogmas ir dogmas. Kaut kas jāliek pretī!

augstais

14.11.2002

15:10

Stūrmanim- pilnīgi piekrītu!
Tākā man nav izredžu,un lai tev Agri nevajadzētu kāpt pūslī, tad piedāvāju tev pievarēt mani kanoe laivu klasē :) .
PS. Saskaņosim laikus.
Tiksimies pie upes.

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web