Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Pūšļu kultūra, tiešām jāmaina?

Komentāri

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Agris

21.11.2002

21:42

blondais: viss ir relatīvs un lietas maksā cik maksā - tā ir ekonomika un nevis personālijas, kaut gan Latviešiem tas saprotamāk :) - neļaunojos, bet uzbrauciens nevietā. Nabadzība nav netikums tāpat kā bagātība tikums un dalīt vienos vai otros ir slidena lieta. Vienmēr var atrast šādu argumentāciju - nepietiek konjaciņam - nevajag piesmiet šnabīti, bet odierītis ir pavisam lēts! Neber sālīti odierītī... tā jau var aizrunāties nezin kur un vai jums šobrīd šķiet ka šī villošanās ir par īsto tēmu?
Protams, paldies par novērtējumu mana viedokļa svaram, ja jums šķiet, ka ar pāris vārdiem veselai paaudzei ir pielikts punkts... bet nevajadzēja jau tā tērēties :)
Par ""augsto"", nu vispirms, mīļie, parakstieties ar saviem goda vārdiem, lai varam norunāt! Visas kļičkas nezinu un hot un one-meili neko neizsaka. Airēšanas sporta skolu (ex)audzēkņus gan lūdzam netraucēt :)

Andris

22.11.2002

19:17

Kas tad nu Agri, kad gribēji pievarēt mani pūšļos tad vārdu neprasīji! Ceru ka plinti krūmos mest netaisies un kažoku uz otru pusi arī negriezīsi :)
Joprojām bez izredzēm augstais. :)

Agris

23.11.2002

18:17

Nu čau Augstais! Bija jau nojausma kas Tu par augsto, haha :). Plintes krūmos nemetu, bet rakstot tādas lietas vienmēr jāpatur prātā varianti, redzams, ne bez pamata :). Bet, kas raksturīgi vairumam karsto atsauksmju, neesat izlasījuši līdz galam oriģinālu, citējot izrāvumu no mana komenta. Zemāk mazs fragments, un daži vārdi lieliem burtiem (ja neticam, šķiram lapu 11..20) kas ievieš skaidrību:
---
Cien. augstais, .. JA tu šeit tā runājot un ""visu pārējo vārdā"" aizstāvot pūšļus, TIKAI TĀDOS esi braucis, (TAD) tev nav ne mazāko izredžu :(
---
Vai joprojām tev šķiet ka uz tevi attiecas minēto apstākļu kopa? Lai nu kā, nejūties apčakarēts - diskusija vien ir un gan jau kādā sacīkstē paspēkosimies, kaut arī esmu amatieris :). Pēc tradīcijas Tev ir ieroču izvēle :)

Andris Stavro

27.11.2002

10:08

Ei, J.G., nedēļa jau apkārt, kāpēc tu neatbildi? Tev ir problēmas? Neesi pārgājis uz ūdensvelosipēdiem?
Stavro

blondais

27.11.2002

19:29

tieši tā-nesmejies par savu brāli-t.i.citu ūdenstūristu,kas zin varbūt kādreiz arī odierītis glābs tavu dzīvību...tas tā tēlaini,varbūt ne literāri izsakoties.

J.G.

28.11.2002

02:08

To Stavro kgs!
Vairs neko nevajag!
Tas labi, ka Jums nav probleemu!
J.G.
Sorry- nebija laika
Stavro k-gam velk uz kashkji?
Jaaa :))) gatavoju maacibu filmu uudenstuuristiem par uudensvelosipeedu iespeejaam paargaajienos un UT sacensiibaas Latvijas upees. (taa kaa taisniiba vien ir- ko baumo:))
Grizly

Andris.Stavro

28.11.2002

13:26

To: J.G.kgs
Nu re, cik labi, ka viss ir nokartojies.
Man ir draudzigs priekslikums - varbut kadreiz kopigiem spekiem uztaisam kadu rakstu par PUSLU KULTURU? Es nejokoju, tas varetu but loti atraktivs materials. Kad paskatos sesdesmito gadu Amatas fotografijas, kur pusli iras mana mamma, tas vien ir ko verts. Ludzu uzskati to par manu specialo piedavajumu.
Kas attiecas uz kashkji, tad velk gan, jo daudz kas no ta, ko cilveki te raksta, man ne visai patik. Diemzel Agris dazas vestules atpakal ir bridinajis - airēšanas sporta skolu ex audzeknus ludzu netraucet. Tapec labak atvadisos. Ultramaratons 2002 bija vienkarsi lielisks. Nemaz ne sliktāks par Arktisko Kanoe Reisu vai airēšanu vienatnē no Helsinkiem līdz Tallinai.To es saku nopietni. Velu visiem labu veiksmi.
Stavro kgs

Agris

28.11.2002

15:43

Khm, jāāā.. :) Andrim S. - nu par tām sporta skolām jālasa kontekstā ar to kur tas minēts. Bet, ja noformulē domas par šo diskusiju, tad sanāk bēdīga atziņa - laikam tēma ir izsmelta. Uzvarētāju nav (un nevarēja būt!). Morāle: no vienas puses diskusija domāta tieši tam - ja kas nepatīk, tad rakstam kas nepatīk. No otras puses tiklīdz tā uzraksta, tā tas nepatīk kādiem(am) citam. Normāli. Cik garš tik plats! Mums te jūtami vēl trūkst politiskās pieredzes :) Ko darīsim? Varbūt turpmāk atstāt tikai racionālas un neitrālas tēmas par kas, kur, kad un iepazīšanās, piemēram? Nu tā - lai viss notiek bez kaitinošā pāraudzināšanas elementa. Tā varētu būt, bet kaislību iztrūkums noved pie vājas intereses par šādām tēmām...
Vēl ir variants ieviest štata moderatoru ar cenzora tiesībām - nu tā, lai viedokļi nepāraugtu apvainojumos. Tas varētu būt vēlēts amats, bet kam gan būs laika ar to noņemties :(
Labi, slēdzam ciet šo opusu (nav aizliegts arī turpināt). Lieku priekšā jaunu tēmu: Kādam jābūt ūdenstūrismam Latvijā?

Gatis

23.03.2006

15:52

Sveiks Andri!
Prieks Tevi satikt, kaa sokas...
Gribu Tev uzsaukt alu, vari atrast mani arii draugos.lv...
gatisstrods

Dobrič

24.03.2006

09:40

Gati, a tev draugos ir albumiņš?:)

 

1..10 | 11..20 | 21..30 | 31..40

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web