Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Sestdiena Ziemupē

Komentāri

 

1..3

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

MB

31.08.2015

17:41

Sestdiena Ziemupē. Kaut arī, iespējams, pie Pāvilostas „Z” mola lēzenajā liedagā viļņi būtu garāki un „sērfojamāki”, tomēr šeit bija jūtams spēks. Pie ūdens temp.+19 ideāli apstākļi dažādiem trikiem un tehnikas slīpēšanai. Ha! Ar gandarījumu varu atzīmēt ka divos piegājienus pa 40 min. neviena „otstrela”.
PS: 2:50- 3:25- nekādas montāžas. Pēc eskiņa uzreiz izdevās pāriet sērfā. Tas vilnis, kas apgāza, tas arī piecēla.
https://youtu.be/rNsmJiZ6oJk

Gundars Patmalnieks

01.09.2015

12:24

Nepamet sajūta, ka kaut ko Tu dari nepareizi . Tas gan ir tikai mans viedoklis (citi varbūt doma savādāk), ka labāk skarbos viļnos dabūt no visiem iekšā (kā man gadījās sērfošanā :), nekā vienam pašam braukāties, un pašam sevi filmēt

MB

01.09.2015

12:54

Tapēc ari braukajos viens , jo kauns "dabūt no visiem iekšā" Gundara mačos. Esmu cieši apņēmos cītīgi trennēties līdz izdosies pietuvoties "izcilāko LV serferu" līmenim. Ja runa par skarbumu , tad iesaku rudenī sarīkot mačos atklātā jūra nevis muļļāties līcī gar krastu. Tad ari redzēs kas ir kas.

 

1..3

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web