Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Telšu vietas pie Gaujas

Komentāri

 

1..6

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

JankS

03.08.2015

11:39

Kā jārīkojas tajās telšu vietās , kurām klāt pielikts telefona numurs - var nakšņot vai nevar, jāzvana uz to numuru obligāti vai nav - vārdu sakot kā jārīkojas šādā vietā pie upes?

Campo

03.08.2015

16:28

Ja nav norādes par privātīpašumu vai apsaimniekotāju, tad neko daudz nav iespējams ieteikt. Nav jau nekādas garantijas, ka numurs pieder kādai atbildīgai personai. Tikpat labi to varat aizstāt ar savu numuru...
Savukārt, ja tā nav GNP atzīmēta nometnes vieta, tad nakšņot tur tāpat nebūtu ļauts. Bet, ja nometne šajā vietā tomēr ir - jāmeklē saimnieks vai jābrauc tālāk. Varbūtība, ka saimnieks atrodams pa uzrādīto numuru ir atšķirīga no nulles.

Gundars Patmalnieks

03.08.2015

22:48

Kur konkrēti ir šitā prakse? Diez vai GNP oficiāli tā dara
Kulturāli būtu piezvanīt

JankS

04.08.2015

08:56

Pie Gaujas tādas vietas bija gan igauņu, gan mūsu pusē. (Tas ir ārpus GNP)

Smols.

17.08.2015

14:24

GNP teritorija tas atlautas naksnjosanas vietas ir no GNP sibinasanas sakuma, skiet 1973g. GNP Ta reali iet nom Valmieras līdz Murjaniem. Arpus noliktajam vietam GNP teritoroja NEDRIKST. SenRomiesu teiciens vesta "Bargs likums, bet likums ".
Reali jau nevienu neker un nesoda par telts celsanu neNometne, bet...kadreiz GNP inspektoriem ari kāds protokols jaraksta, sacadak... par jatas atbildigie..."Par ko ta siem algu maksa "
Sezonas laika ( tas ir kad ir silts, isti laivotaji pa GNP nelaivo, laivu brivdienas piosma Valmiera-Cesis,ir vairak ka cilveku uz Brivibas ielas Riga ), naksnjosana GNP nometnes ir loti , loti problematiska, jo, knjada, muzons, dzersana, blausana...
Ka jau cilvekiem kas no ofisa dzungliem tikusi pie mammas -dabas pienakas.
P.S. Draugs no Talavas pieGaujas meziem stasta, ka taga Gauju var parbrist visur nesamercejot pau..., piedodiet smuki teikt iir "starpeni ':-) ) ) ))
Ta ka airejiet, airejiet, airejiet, saja sausedeni ar reaalu kamnjezopinga piegarsu :-) ) ) )
P.S. Loti jauka sados apstaklos ir ta pludinasanas ( par l;aivosanu man to ta gruti nosaukt ) ar "plostu " vai precizak "plosta ", pa upi.Manuprat bezcerigaku, sizofreniskaku, un slinkaku dumibas pasakumu gruti izdomat un nav isti ar kop salidzinat so nodarbi :-)))
Vienigi so "plostosanu 'var glabt nemerigs alkokola daudzums uz klaja, kad katrsb 'plostotajs "tiek obligati ieterpts peldveste, un drosiba slabad pie kajas tam piesiets strikjis...:-)))
Ja nu sanak ka " Pjanij pasazir za bortom "
Ka vesta sena zagligo ( ipasi Liepnas apkaime ) aborigenu paruna, "Jo skalaka kompanija, jo pret ritu visiem bus saldaks miegs " tobis zagt vares uz nebedu...

Smols

27.08.2015

12:37

Nesen pa radio LR radio 1 bija kauc kada intervioja ar istiem GNP vecinspektoriem ( klausijos pie ezera, bija pavels, ap 22-23 ), apmeram 2 ned atpakal ) Visi sie raidijumi ir meklejami LR un LTV arhiva, www.lsn.lv
Butiba infa viss pa vecam ka es mineju, ne nieka pa siem gadiem, nav mainijies, Gaujas senleja pie Siguldas 83 metri :-) ) ) )) ) ) )))

 

1..6

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web