Tēmas
Jaunumi
Pasākumi
Piedzīvojumi
Ekspedīcijas
Viedoklis
Padomi
Diskusijas
Foto
Kalendārs
Saites
Par klubu
 
Laivas
Laivas
Laivas
   

RegisterLogin
Kāpēc reģistrēties
 
 

DISKUSIJAS

 

 

Iesācejs grīb patrēneties. Tuvākaja laikā

Komentāri

 

1..5

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Leonīds Solovjovs

17.06.2015

16:30

Es meklēju cilvēkus, ar kuriem varētu patrenēties. Man nav pierēdzes Latvijas ūpēs, bet 1 sezonu noairēju Lielbritanijā. Vai varbūt bus rīkots kaut kas lidzīgs "Laivošanas ABC"? Ļoti grības uz ūdens, bet vienam pašam to izdarīt nevār. Pats esmu no Rīgas, viss ekipējums ir (pyranha kajaks), ir arī mašīna.

Gundars Patmalnieks

17.06.2015

17:28

A kāpēc viens pats nevar?
Latvijā visi vieni paši trenējas. Pareizāk sakot netrenējas :)
Brauc uz pasākumiem! Tuvākie pasākumi Augustā Valmiera LČŪ slaloms +nobrauciens, un eskimosu apgr. 20jūnija Kauguros un 18.jūl. Saulkrastos

Krists

18.06.2015

00:01

Vasara straujudens treniniem Latvija ir tads ka klusais periods. Bet var patrenneties Valmieras krace un pa laikam notiek LCU pasakumi. Iespejams kads brauks uz Valmieru tuvakajas nedelas, ja nebus pavisam sausums. Bijam tur sodien, nebija nemaz ari slikti. Vienam straujudeni treneties varbut nav ieteicams.

Leonīds Solovjovs

18.06.2015

12:25

Gundars, man vienmer bija teikts ka vienam pašam uz ūdens iet ļoti bīstami. Bet es tagad saprotu, ka tur gaja rūna par ātram straumem. Paldies par info, var but līdz augustam patrenešos un aizbraukšu uz sacīkstem.
Krists, ja es jau sapratu, ka pie mums grūti atrast straujūdens ūpes. Par to trenešanos es tāpēc arī meklēju cilvēkus (:

Kaspars

26.06.2015

17:46

Es arī gribētu patrenēties. Nesen beidzot nopirku kajaku (iepriekš braukts tikai ar nomātiem aparātiem) un , ņemot vērā, ka jūlijā domāts braukt ar CAMPO grupu uz Soču, tad vajadzētu pirms tam pierast pie laivas. Labprāt Leonīd sastādītu Tev kompāniju. Man telefons 26458353.

 

1..5

  << Atpakaļ uz diskusijām

 

Pievienot jaunu komentāru

Autors:

E-pasts (neobligāti):

 

Komentārs:

Lapas administrācija nepieciešamības gadījumā patur tiesības slēgt pieeju rakstīšanai diskusijās no atsevišķām IP adresēm, kā arī dzēst bezjēdzīgus vai nekādā veidā ar diskusijas tematiku nesaistītus komentārus. Komentāru saturs pauž to autoru viedokli.


Klubs > Diskusijas > Dažādi

Lapu uztur: Inno.web